Sari la conținut

Campanie RECRUTARE STAFF


Postări Recomandate

🗨️ Nume utilizator : Claudikes

🗨️ Vârsta dumneavoastră : 20

🗨️ Ce categorii doriți să moderați? : Multimedia

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pentru a ajuta forumul cu mai multa activitate

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție? : Pentru ca doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Sigur 

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Claudikes a spus:

🗨️ Nume utilizator : Claudikes

🗨️ Vârsta dumneavoastră : 20

🗨️ Ce categorii doriți să moderați? : Multimedia

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pentru a ajuta forumul cu mai multa activitate

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție? : Pentru ca doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Sigur 

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da

:acceptat: Categoria Multimedia 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

🗨️ Nume utilizator : tesskun.

🗨️ Vârsta dumneavoastră : 22

🗨️ Ce categorii doriți să moderați? :Jocuri online

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :Pentru a indruma comunitatea sa fie la curent cu toate upgrade-urile din jocurile video

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție? :Pentru pasiunile mele fata de jocurile video si pentru ca imi place sa tin lumea la curent cu tot ce se intampla in jur

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :Da

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :Da,oricand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, tesskun. a spus:

 

🗨️ Nume utilizator : tesskun.

🗨️ Vârsta dumneavoastră : 22

🗨️ Ce categorii doriți să moderați? :Jocuri online

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :Pentru a indruma comunitatea sa fie la curent cu toate upgrade-urile din jocurile video

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție? :Pentru pasiunile mele fata de jocurile video si pentru ca imi place sa tin lumea la curent cu tot ce se intampla in jur

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :Da

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :Da,oricand

:acceptat: Sectiunea Jocuri online 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Admin request model [1]. Name :Dato [2]. Nick Server :Datoxain [3]. Age :17 [4]. LeveL :19 [5]. Hours played [https://discord.com/channels/696774838584475709/696778771147259987/1173639829813215232]: [6]. Did you read the rules ? : "Zm#LeagueCS" . [7]. Why do you want admin ? :i can help peoples and solve their problems and i like it. [8]. How well do you know English?:10/10 !!! Admin Requirements: 1. You must have played at least 30 hours on the server. 2. The minimum age to apply for admin is 16 years. - If you do not meet these requirements, your application will be REJECTED ! ! Every person must have Discord app installed on PC/Mobile !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
4 hours ago, Nickhain said:

Admin request model [1]. Name :Dato [2]. Nick Server :Datoxain [3]. Age :17 [4]. LeveL :19 [5]. Hours played [https://discord.com/channels/696774838584475709/696778771147259987/1173639829813215232]: [6]. Did you read the rules ? : "Zm#LeagueCS" . [7]. Why do you want admin ? :i can help peoples and solve their problems and i like it. [8]. How well do you know English?:10/10 !!! Admin Requirements: 1. You must have played at least 30 hours on the server. 2. The minimum age to apply for admin is 16 years. - If you do not meet these requirements, your application will be REJECTED ! ! Every person must have Discord app installed on PC/Mobile !

Hello. 

You have completed the request in the wrong section . This is forum management .

You need to complete another request after you select the desired server from here : https://leaguecs.ro/forum/forum/1275-counter-strike-16-servere-oficiale/ 

Good luck. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...

 Username: Mickel Viper

 Your age: 23

 Which categories do you want to moderate? : Online Games

 Why do you want to join the LeagueCS team? : To help and guide the community of all games

 Why do you think you deserve this position? : Because I have been playing games for a long time and have sufficient and strong experience to help others and strengthen society

 Have you read the rules and are you able to use them correctly? : Yes

 Can you join a TeamSpeak chat? : Yes, anytime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 18 minute, Mickel Viper a spus:

 Username: Mickel Viper

 Your age: 23

 Which categories do you want to moderate? : Online Games

 Why do you want to join the LeagueCS team? : To help and guide the community of all games

 Why do you think you deserve this position? : Because I have been playing games for a long time and have sufficient and strong experience to help others and strengthen society

 Have you read the rules and are you able to use them correctly? : Yes

 Can you join a TeamSpeak chat? : Yes, anytime

:RESPINS:

Other than giving likes at posts & making reports, you didn't do anything benefic for this community, since you are here !

Thank you for the request.

Have a nice day !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

 Nume utilizator : GuardiaN.

 Vârsta dumneavoastră : 19.

 Ce categorii doriți să moderați? : Stiri.

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pentru a ajuta forumul cu activitatea mea.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Pentru ca doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 1 oră, GuardiaN a spus:

 Nume utilizator : GuardiaN.

 Vârsta dumneavoastră : 19.

 Ce categorii doriți să moderați? : Stiri.

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pentru a ajuta forumul cu activitatea mea.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Pentru ca doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da.

Acceptat, categoria Știri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nume utilizator : Ev3nk

 Vârsta dumneavoastră : 22

 Ce categorii doriți să moderați? : Orice categorie doriti voi.

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pai vreau sa ajut comunitatea cu tot ce pot eu.

 De ce considerați că meritați această funcție? :Pai as dori Moderator deoarece eu am experienta ca stiu cum e sa intretii un forum si sa stii cum sa te ocupi de el.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :  Da, l am citit.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :Desigur.

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 13 minute, Ev3nk a spus:

 Nume utilizator : Ev3nk

 Vârsta dumneavoastră : 22

 Ce categorii doriți să moderați? : Orice categorie doriti voi.

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pai vreau sa ajut comunitatea cu tot ce pot eu.

 De ce considerați că meritați această funcție? :Pai as dori Moderator deoarece eu am experienta ca stiu cum e sa intretii un forum si sa stii cum sa te ocupi de el.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :  Da, l am citit.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :Desigur.

Acceptat, 7 zile de proba, categoria Stiri. 

  • Like 2
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

 Nume utilizator : HaTak3 | KalasiKov

 Vârsta dumneavoastră : 22 

 Ce categorii doriți să moderați? : Multimedia - Filme si Seriale 

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Sincer sa fiu nu mi-a dorit sa fac parte din Leaguecs dar am zis sa încerc totuși daca tot am fost contactat de Alexandru06 @ LCS si am avut o discuție cu dumnealui si ma încurajat si îți mulțumesc pentru sprijin si vreau sai mulțumesc si lui knd | ward si îmi voi da toată silința sa fac totul cat mai bine

 De ce considerați că meritați această funcție? : Din punctul meu de vedera ar fi ca încerc sa postez Filme si Serial care sa va dea o stare buna si sa va facă o seara frumoasa când nu știți la ce sa va uitat si vreți sa va relaxați

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : DA 

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 10 minute, HaTak3 | KalasiKov a spus:

 Nume utilizator : HaTak3 | KalasiKov

 Vârsta dumneavoastră : 22 

 Ce categorii doriți să moderați? : Multimedia - Filme si Seriale 

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Sincer sa fiu nu mi-a dorit sa fac parte din Leaguecs dar am zis sa încerc totuși daca tot am fost contactat de Alexandru06 @ LCS si am avut o discuție cu dumnealui si ma încurajat si îți mulțumesc pentru sprijin si vreau sai mulțumesc si lui knd | ward si îmi voi da toată silința sa fac totul cat mai bine

 De ce considerați că meritați această funcție? : Din punctul meu de vedera ar fi ca încerc sa postez Filme si Serial care sa va dea o stare buna si sa va facă o seara frumoasa când nu știți la ce sa va uitat si vreți sa va relaxați

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : DA 

:acceptat: Categoria Multimedia , în probe 7 zile. Succes!

  • Like 4
  • Ador 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume utilizator : tex

 Vârsta dumneavoastră : 22 

 Ce categorii doriți să moderați? : Doresc categoria un este nevoie de un moderator.

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Doresc să mă alătur acestui staff, deoarece îndrăgesc de mult timp această comunitate și vreau să ajut în dezvoltarea acestuia.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Nu pot spune deocamdată că îl merit, dar sunt genul acela de persoană care îsi pune sufletul în tot ceea ce face și în tot ceea ce dorește să realizeze, din acest motiv aș dorii să mă alătur, pentru că îmi place în acest domeniu să îi spunem așa și voi depune tot ceea ce stă în puterile mele ca să merit acestă funcție.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Desigur

Editat de tex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 3 ore, tex a spus:

Nume utilizator : tex

 Vârsta dumneavoastră : 22 

 Ce categorii doriți să moderați? : Doresc categoria un este nevoie de un moderator.

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Doresc să mă alătur acestui staff, deoarece îndrăgesc de mult timp această comunitate și vreau să ajut în dezvoltarea acestuia.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Nu pot spune deocamdată că îl merit, dar sunt genul acela de persoană care îsi pune sufletul în tot ceea ce face și în tot ceea ce dorește să realizeze, din acest motiv aș dorii să mă alătur, pentru că îmi place în acest domeniu să îi spunem așa și voi depune tot ceea ce stă în puterile mele ca să merit acestă funcție.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Desigur

:acceptat: Categoria Multimedia, probă 7 zile, bine ai revenit în staff! 

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nume utilizator :.S!ckBoY^ AxBxNxHaLaB

 Vârsta dumneavoastră :28

 Ce categorii doriți să moderați? :  Stiri 

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :  Doresc sa ajut comunitatea cu ce pot si cu ce e nevoie

 De ce considerați că meritați această funcție? : Am experienta si o sa iau gradul in serios.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :  Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :  Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 4 ore, SickBoY AxBxNxHaLaB a spus:

 Nume utilizator :.S!ckBoY^ AxBxNxHaLaB

 Vârsta dumneavoastră :28

 Ce categorii doriți să moderați? :  Stiri 

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :  Doresc sa ajut comunitatea cu ce pot si cu ce e nevoie

 De ce considerați că meritați această funcție? : Am experienta si o sa iau gradul in serios.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :  Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :  Da

Ai mai fost :RESPINS:odata ---> LINK

Esti interzis in staff, daca mai revii cu o cerere, vei fi sanctionat conform !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume utilizator : shaft

 Vârsta dumneavoastră : 24

 Ce categorii doriți să moderați? : oricare doriti voi

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :  Sa ajut la dezvoltarea categoriei

 De ce considerați că meritați această funcție? : Consider ca am destula experienta pentru a face aprte din staff

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da, oricand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 11 minute, shaft a spus:

Nume utilizator : shaft

 Vârsta dumneavoastră : 24

 Ce categorii doriți să moderați? : oricare doriti voi

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :  Sa ajut la dezvoltarea categoriei

 De ce considerați că meritați această funcție? : Consider ca am destula experienta pentru a face aprte din staff

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da, oricand

:acceptat: 7 zile proba categoria multimedia, succes

  • Like 3
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume utilizator : King_of_lion

 Vârsta dumneavoastră : 19

 Ce categorii doriți să moderați? : As you wish, I am ready!

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : To help and I really have time for settling here

 De ce considerați că meritați această funcție? : I have enough experience for this rank!

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Yes.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Yes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 4 minute, KingofLion a spus:

Nume utilizator : King_of_lion

 Vârsta dumneavoastră : 19

 Ce categorii doriți să moderați? : As you wish, I am ready!

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : To help and I really have time for settling here

 De ce considerați că meritați această funcție? : I have enough experience for this rank!

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Yes.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Yes.

:acceptat: as Junior Moderator for 7 days, you have access at News. Good luck! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume utilizator : JuNNky .#

 Vârsta dumneavoastră : 22

 Ce categorii doriți să moderați? :stiri

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :  Sa ajut la dezvoltarea categoriei si forumului cât si teamspek

 De ce considerați că meritați această funcție? : Consider ca am destula experienta pentru a face parte din staff.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 2 ore, JuNNky # a spus:

Nume utilizator : JuNNky .#

 Vârsta dumneavoastră : 22

 Ce categorii doriți să moderați? : Stiri

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :  Sa ajut la dezvoltarea categoriei si forumului cât si teamspek

 De ce considerați că meritați această funcție? : Consider ca am destula experienta pentru a face parte din staff.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Da.

:acceptat: 7 zile proba la categoria Stiri. Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate