Sari la conținut

[Interviu] The Witcher - Administrator LeagueCs


MAVERIK.

Postări Recomandate

xDqZEqQ.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @The Witcher

 

iBzwBos.png @MAVERIK.: Seara Buna The Witcher ! Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu

ZqhbYTn.png @The WitcherSalut , multumesc pentru invitatie !

iBzwBos.png @MAVERIK.Pentru inceput am sa-ti adresez cateva intrebari personale.

iBzwBos.png @MAVERIK.Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

ZqhbYTn.png @The WitcherMa numesc Barbos Razvan , am mirobolanta varsta de 18 ani si locuiesc in satul Jupanesti Judet Timis

iBzwBos.png @MAVERIK.Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

ZqhbYTn.png @The WitcherDa , am 2 frati mai mari , pot spune ca ma inteleg bine cu ei.

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce gen de muzica asculti ?

ZqhbYTn.png @The WitcherAscult Hip hop , jazz , manele si muzica usoara

iBzwBos.png @MAVERIK.Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti?

ZqhbYTn.png @The WitcherO apreciez foarte mult dar da imi place sa si cant

iBzwBos.png @MAVERIK.Ai o melodie ,,preferata”? Daca da,ne-o poti spune si noua?

ZqhbYTn.png @The WitcherPot spune ca m-a fascinat Masked Wolf - Astronaut in The Ocean

iBzwBos.png @MAVERIK.Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

ZqhbYTn.png @The WitcherHmmmm o intrebare chiar foarte buna , nu am un talent aparte , as putea spune ca abilitatea mea este sa fac persoanele din jurul meu mai fericite sau chiar sa zambeasca ( sa se simta bine in preajma mea)

iBzwBos.png @MAVERIK.Care este mancarea ta preferata?

ZqhbYTn.png @The WitcherMancarea mea preferata este Ciorba de burta facuta de Mama acasa :)

iBzwBos.png @MAVERIK.Cand erai mic, ce doreai sa devii?

ZqhbYTn.png @The WitcherHuhh... Din cate imi amintesc procuror

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

ZqhbYTn.png @The WitcherErau foarte multe jocuri , lapte gros , tara tara vrem ostasi , de-a v-ati ascunselea , Vampirul =]] (Nu intreba) si multe altele

iBzwBos.png @MAVERIK.Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

ZqhbYTn.png @The WitcherNu , nu m-a pasionat niciodata asta , din cate imi amintesc cel mai mult aveam 6 masinute pot spune cu vechime , din al 2 lea Razboi Mondial , din pacate nu mai stiu ce am facut

iBzwBos.png @MAVERIK.Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie ? Daca iti mai amintesti bineinteles !

ZqhbYTn.png @The WitcherWow , in copilarie nu exista cea mai mare =]]]] Intrebarea era care sunt cele mai mari nazbatii* facute in copilarie ))) Stiu ca pe la vreo 10 ani (acum 8 ani) mi-a luat mama o minge eram cel mai fericit pe atunci si exact in ziua aia am spart 4 ferestre + 2 becuri economisitoare daca nu ma insel erau foarte puternice si Dumnezeu stie , ca eu nu , cum am putut sparge 4 ferestre care mna nu erau foarte groase dar nici subtiri =]]

iBzwBos.png @MAVERIK.Care este frica ta?

ZqhbYTn.png @The WitcherSingura mea frica este cea fata de Dumnezeu , cand eram mai mic imi era frica de intuneric , acum nu ......

iBzwBos.png @MAVERIK.Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

ZqhbYTn.png @The WitcherPai in primul rand iubirea este un factor important intr-o relatie , ca relatia sa fie perfecta amandoi parteneri trebuie sa depuna niste mici eforturi pentru ca relatie sa fie de durata ,  sa petreceti timp împreună si sa fiti deschisi unul fata de altul , sa nu aveti secrete , eu cred ca barbatul este cel care trebuie sa mentina relatia , el este "stalpul" relatiei , trebuie sa ii ofere increderea necesara .

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor? Ce planuri ai ?

ZqhbYTn.png @The WitcherPai deocamdata sunt elev , dar o sa urmez in cel mai scurt timp o scoala de Cantori si aceasta consta in 6-8 luni de practica dupa care o sa primesc o diploma si  voi deveni oficial un Cantor  , in viitor m-as vedea un Avocat sau Programator Calculatoare

iBzwBos.png @MAVERIK.: Care sunt defectele & calitatile tale ?

ZqhbYTn.png @The WitcherUnul dintre defecte ar fii gelozia fata de persoana iubita =]]]

ZqhbYTn.png @The WitcherSi inca unul tupeul prea mare pot spune 

ZqhbYTn.png @The WitcherVorbind despre calitati , as putea spune ca sunt intelegator , "poet" si sufletist

iBzwBos.png @MAVERIK.Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

ZqhbYTn.png @The WitcherDa , detin un vehicul Renault Laguna , an 2010 140 de caluti (Inca nu m-am inscris la scoala de soferi dar urmeaza, tin sa mentionez ca masina este cumparata strict din banii mei) , nu as vedea o masina care sa imi faca pe plac , ma multumesc si cu o Dacie 1310 

iBzwBos.png @MAVERIK.Cum decurce o zi din viata ta ?

ZqhbYTn.png @The WitcherPai incepand de la ora 08: 00 pana la ora 15:00 sunt plecat la scoala , ajung acasa , ma schimb si incep treaba acasa... cu agricultura , pasari , bovine.... si uite asa trece o zii din viata mea

iBzwBos.png @MAVERIK.Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

ZqhbYTn.png @The WitcherDesigur .. imediat

ZqhbYTn.png @The Witcherhttps://postimg.cc/4m4BgRVR
https://postimg.cc/KR9QcpDk
https://postimg.cc/CRz7RCcv

iBzwBos.png @MAVERIK.Unde te vezi in urmatorii ani ?

ZqhbYTn.png @The WitcherMa vad plecat cu prietena mea in alta tara , departe de toti si toate !

iBzwBos.png @MAVERIK.: Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ?

ZqhbYTn.png @The WitcherDa imi place , as vrea sa vizitez in toata Romania , fiecare Oras in parte

iBzwBos.png @MAVERIK.Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

ZqhbYTn.png @The Witcher:  Deabea astept !

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

ZqhbYTn.png @The WitcherDin prima zi mi-am facut o parere super faina de comunitate , oameni maturi si seriosi care stiu ce vor cu adevarat si in privinta administratiei este foarte buna pusa la punct , staff matur si intelegator

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

ZqhbYTn.png @The WitcherO persoana speciala m-a facut (m-a obligat mai bine zis , sa nu ii spui =]]  ) si anume @X-Tream dar in principal am venit alaturi de serverul meu de suflet si anume LIGHT

iBzwBos.png @MAVERIK.Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

ZqhbYTn.png @The WitcherPrima mea impresie a fost una foarte buna despre comunitate ,cat despre staff am inceput destul de bine sa zic asa sa ma inteleg cu ei sunt foarte respectuosi si de treaba , lucrurile evolueaza treptat aici si ador asta , o comunitate cu un tel mare

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

ZqhbYTn.png @The WitcherNu as schimba nimic la forum , este foarte bine pus la punct !

iBzwBos.png @MAVERIK.Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?

ZqhbYTn.png @The WitcherDa , cel mai the best dintre toti este @Gifynel urmat de @FreAky. un but @Ares , Tata @X-Tream , @Santiago , @xxhevvoxx♔ , @Geo.xxh , @Pomarleanu , @nashu meu care vreau sa ii fiu eu fin  dar mna nu vrea el , aia e partea a 2 a , ar mai fii @s.ᴄᴏᴊᴏ , @Cretuu , @what @ LeagueCS , @JusT_A_RabbiT

iBzwBos.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa ii alegi pe acestia?

ZqhbYTn.png @The WitcherPai cu @Gifynel , @FreAky. ma cunosc de aproximativ 7 luni , @Ares de vreo 5 si restul momentele amuzante si frumoase petrecute cu ei pe Ts

iBzwBos.png @MAVERIK.Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

ZqhbYTn.png @The WitcherDragii mei,  Fiti puternici, ca impreuna vom trece peste tot.

iBzwBos.png @MAVERIK.Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta!

ZqhbYTn.png @The WitcherO seara placuta iti doresc si eu tie !

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @The Witcher

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "
Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate