Sari la conținut

Cerere Admin Mr.1TAP


Postări Recomandate

[1]. Nume: Robert

[2]. Nick server: Mr.1TAP

[3]. Varsta: 22

[4]. LeveL: 14

[5]. Ore jucate [Apasa aici]: https://www.gametracker.com/player/Mr.1TAP/zm.leaguecs.ro:27015/

[6]. Ai citit regulamentul?: Normal Zm#LeagueCS

[7]. De ce doresti admin?: Stiu ca poate este cam devreme pentru  aceasta cerere, am experienta din trecut cu adminat si stiu ce responsabilitati am , imi doresc sa ajut playerii ce intra pe acest server sa se simta cat mai bine ,sa se respecte regulamentul si sa ajut staff-ul . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , nu a existat noapte sa nu te vad cerșind ap-uri și fix azi ai primit câteva slay pe motiv ca ai încălcat regulamentul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , nu ești pregătit , încalci regulamentul , dacă citeai regulamentul erai sa știi ca Cerșitul de AP , este o încălcare a regulamentului care se sancționează 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am cersit niciodata ap , daca am facut o gluma ceva asta nu inseamna cersit dar nu toata lumea intelege in fine , parerile voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 minutes ago, Mr.1TAP said:

Nu am cersit niciodata ap , daca am facut o gluma ceva asta nu inseamna cersit dar nu toata lumea intelege in fine , parerile voastre

noi respectam regulamentul ,nu citim ganduri ,a fost o gluma sau nu ,nu avem de unde sa stim asta 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, Yuno a spus:

Contra , nu a existat noapte sa nu te vad cerșind ap-uri și fix azi ai primit câteva slay pe motiv ca ai încălcat regulamentul.

Nu am primit niciodata slay pentru asta , ma confundati si nici macar nu am intrat in ziua respectiva nu stiu despre ce vorbesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, THODA BG TTTTTTTTTT a spus:

i gave u contra bcs i show u 1 player is vip gaving u vip gun bcs u begining it 

why did u lie ? u never saw me begining for nothing , i play very fair everytime 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)
3 minutes ago, Mr.1TAP said:

why did u lie ? u never saw me begining for nothing , i play very fair everytime 

its not a lie

and if u im lying so i show u braking rules much time

and if i dhont see so mojisky see it and slasher too 

Editat de THODA BG TTTTTTTTTT
.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc a se inchide topicul si o sa revin peste ceva timp , am aflat ca cineva a intrat cu numele meu si si-a facut de cap pe cont deoarece nu era securizat , imi cer scuze.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)
2 hours ago, Mr.1TAP said:

Doresc a se inchide topicul si o sa revin peste ceva timp , am aflat ca cineva a intrat cu numele meu si si-a facut de cap pe cont deoarece nu era securizat , imi cer scuze.

Nu mai fa post hunt, lasă admini sa își dea cu părerea,   și așteaptă decizia unui deținător,  el dacă vrea te accepta sau nu. 

Editat de J0K3RuL ;X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu te am vazut facand ceva cat am fost eu pe server, deci de la mine ai un Pro.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faptul ca ți-ai cerut scuze deși nu tu ai făcut greșelile ci persoana care ți-a intrat pe cont arată ceva.

 

PRO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ești cu mine pe server ești normal acu nush cum ești la ceilalti ,ai un pro de la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptat pentru probe timp de o saptamana !

Aviz adminilor , nu mai faceti post hunt ! Este devoie de decizia voastra + parerea pe care o aveti despre aceasta cerere si despre player-ul respectiv care a facut cererea !

Thoda , next time you will recieve warn on forum for POST HUNT ! Only one reply on this section !

T/C

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate