Sari la conținut

Reclamatie Abdenather


Coro

Postări Recomandate

Numele dvs:Coro

Numele adminului reclamat:Abdenather

Data si ora:19:00 +-

Motiv reclamatie:Pune lasere pe playeri  cand el este predator,un limbaj neadecvat unui admin,pune mape mari si nestiute de playeri si iese,se goleste svr.

Dovada (Print la consola sau demo) :Playeri de fata:Pope.heAdgN si Leo(probabil nu intelegea ce vorbim)+ss

https://imgur.com/01AR8JH

https://imgur.com/zYAV3MX

https://imgur.com/Ad3aSV0

https://imgur.com/tLCBqRJ

https://imgur.com/WctxL7y

https://imgur.com/p7G3vxg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Crede-ma ca chiar asteptam sa faci o reclamatie inutila!

Nu stau sa fac romane dar vreau sa se stie despre tine, nu despre mine.

in primul rand, eu ca predator incerc sa pun laserele unde ai tu baza ca sa te omor, dar din cauza ca ma misc repede se intampla sa nu ajung sa le pun pe perete, dar asta nu e o problema. Si daca de exemplu se intampla ca laseru sa se puna fix in tine asta nu inseamna ca trebuie sa imi dau slay :)).

Cand un predator este in Freezetime  ( nu se poate misca) nu ai voie sa ii pui laser, dar ce am facut eu nu exista asa ceva :)) si ca idee se intampla, nu e ceva intentionat.

adica in prima poza ma faci retardat, si daca iti raspund si eu cu aceasi moneda tot eu jignesc :))

Tu ai multe chestii pe care nu le respecti, dar nu am stat sa imi preocup timpu sa fac peste tot poze si la orice.

dupa ce ti-am pus  fara sa vreau laser in tine si te-am blocat in baza, adica unde iti pui cele 3 lasere sa te aperi, urmatoarea runda voiai sa imi pui laser in Freezetime.

cat si despre harta... eu nu am bagat-o pe aia.. am tot stat sa iti dau explicatii pe care nu le meriti si nu mi-am dat seama ca se schimba harta si banuiam ca o sa o schimbe next Leoo...

Ma amuza foarte mult reclamatia asta.

Prietene, eu ti-am spus de atatea ori, si nu iti zic cu rautate... ar trebuii sa incepi sa gandesti si sa faci diferente cum cand si ce sa faci in unele situatii.

Eu sunt cat de cat de treaba cu voi si pe majoritatea playerilor.. dar sariti pe mine deparca fac eu ceva gresit cand nici nu fac..

de exemplu si pe harta aia 35hp, foloseai de multe ori armele si iti dadeam slay si tot pe mine ma injurai ca iti dau slay...

uite aici cateva dovezi ca am tinut cs u deschis si a ramas salvat tot in consola (ceva ce tu nu ai pus )😀

https://imgur.com/a/voc6i09 (3 poze )

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca idee se intampla zise el,de 3 ori in 3runde consecutive doar pe mine si ai pus si pe  heAdgN,de ce nu mi-ai dat gag/ban daca eu am inceput jignirile cum ar proceda orice alt admin,sa nu vorbim de alte situati ca cele de pe 35hp, cand tot tu ai inceput cu arma si ai zis ca ai tras la misto,am pus poza si cand te am jignit,era irelevant sa pun 10poze cand te jignesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Coro a spus:

ca idee se intampla zise el,de 3 ori in 3runde consecutive doar pe mine si ai pus si pe  heAdgN,de ce nu mi-ai dat gag/ban daca eu am inceput jignirile cum ar proceda orice alt admin,sa nu vorbim de alte situati ca cele de pe 35hp, cand tot tu ai inceput cu arma si ai zis ca ai tras la misto,am pus poza si cand te am jignit,era irelevant sa pun 10poze cand te jignesc

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gandesti ? eu nici nu folosesc arma pe 35hp 🤦‍♂️.. las-o asa ca vad ca nu o scoatem nicaieri... tu o tii pe a ta gresita....ce sa iti mai zic.. nu vreau sa stau sa ma cert cu tine pentru tampeniile astea ale tale. eu nu vreau sa blochez pe nimeni, incerc sa pun lasere pe perete si se mai intampla sa le

pun in aer.. ce dracu faci atata zarva?

P.S: nu ti-am dat gag sa nu zici ca sunt nesimtit.

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"dupa ce ti-am pus  fara sa vreau laser in tine si te-am blocat in baza, adica unde iti pui cele 3 lasere sa te aperi, urmatoarea runda voiai sa imi pui laser in Freezetime"

Salut!

În primul rand ai pus de mai multe ori laser intenționat, nu doar în seara asta și nu pentru a ne "bloca în baza".

 

În al doilea rand, tu cred ca ești pus admin pentru a păstra o buna desfășurare a jocului, pentru a ne atentiona atunci când greșim și bineînțeles pentru a ne sancționa atunci când o facem intenționat, dar tu faci abuz de treaba asta, ești singurul admin care se cearta cu jucătorii.

 

În al treilea rand nu știi sa explici unui om când greșește, pur și simplu începi sa jignești.

 

În concluzie, consider ca tu ar trebui sa fii un exemplu pentru toți care accesează acest server, sa le explici atunci cand gresesti, nu sa te crezi Dumnezeu pentru simplu fapt ca ești admin...când mai mulți oameni îți spun că nu e ok ce faci, ar trebui sa te gândești ca problema e la tine.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Pope a spus:

"dupa ce ti-am pus  fara sa vreau laser in tine si te-am blocat in baza, adica unde iti pui cele 3 lasere sa te aperi, urmatoarea runda voiai sa imi pui laser in Freezetime"

Salut!

În primul rand ai pus de mai multe ori laser intenționat, nu doar în seara asta și nu pentru a ne "bloca în baza".

 

În al doilea rand, tu cred ca ești pus admin pentru a păstra o buna desfășurare a jocului, pentru a ne atentiona atunci când greșim și bineînțeles pentru a ne sancționa atunci când o facem intenționat, dar tu faci abuz de treaba asta, ești singurul admin care se cearta cu jucătorii.

 

În al treilea rand nu știi sa explici unui om când greșește, pur și simplu începi sa jignești.

 

În concluzie, consider ca tu ar trebui sa fii un exemplu pentru toți care accesează acest server, sa le explici atunci cand gresesti, nu sa te crezi Dumnezeu pentru simplu fapt ca ești admin...când mai mulți oameni îți spun că nu e ok ce faci, ar trebui sa te gândești ca problema e la tine.

doamne... altu care nu gandeste... sa mor eu....

eu nu am facut nimic gresit si nici nu o sa gresesc cu nimic fiindca eu respect atat regulamentul atat si ce e pe sv..

 eu incerc mereu sa ma inteleg cu toata lumea si sa fiu o persoana destul de buna cu toti, dar voi ma luati la ****....

am mai specificat ca eu nu am pus intentionat. Gata, incetatati!

aceasta reclamatie nu isi are rostu.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil tu nu gândești, încetează cu jignirile. 

Tocmai ce ai spus ca tu nu gresesti, ai greșit acum și în alte seri când ai pus "din greseala " laserul pe jucători fiind predator. 

Pe lângă asta faci abuz de admin, trebuie sa înțelegi ca eu sau altul nu suntem obligați sa te respectam pe tine, dimpotrivă tu ești admin ca să ne faci noua jocul mai plăcut, sa recomandam server ul si sa l facem din ce în ce mai populat.

Dar daca atunci când ești doar tu pe server ca și admin din 16 oameni rămân 4....Țin minte într o seara eram 14-16 jucători(mapa 35hp), ne am rugat toți de tine sa schimbi mapa, tu nimic și într un final am rămas 3,4 oameni, doar dintr o ambitie prosteasca, am vazut admini care fac vot "vreti sa schimbam? Da sau Nu?", e simplu , de asta esti admin, pentru a te asigura ca păstrezi un joc plăcut și corect pentru jucătorii de pe acest server, nu pentru a critica si a jigni, ce vrei sa demonstrezi cu autoritatea asta?

Și legat de reclamație, nu e degeaba și nici nu ești tu în măsura sa dai un verdict, sa lăsăm oamenii cu adevărat capabili sa spună dacă ai greșit sau nu.

Sa vedem și noi dacă perfectul ABDENATHER chiar nu greșește niciodată.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba baiatule.. mor cu amandoi.... cu ce am abuzat ma ? ca am pus fara sa vreau laser in coro ? .... :))) si da, nu fac nimic gresit. ti-o spun sincer!

Si ba da, reclamatia este foarte degeaba... se face reclamatie ca am pus din greseala laseru in human?.... e penibil.. eu incetez ca va dau prea multa atentie si nu va dati seama ceea ce faceti.

eu vreau sa ma inteleg cu toata lumea, dar aveti unele faze in care voi sunteti cei penibili si dati vina pe altii.

P:S. eu nu vreau sa imi fac probleme din cauza ca sunteti amandoi penibili...

Nu am ce sa gresesc cand eu respect in totalitate regulamentul fata de voi si de altii ( nu dau nume )

nu fac ce vreau eu pe server, si hartile de cele mai multe ori (cum scrie si in regulament) sa nu se insiste pentru schimbarea hartii, harta se schimba in ultimele 5 minute ale hartii.

deci dupa ce ca sunt o persoana de treaba cu multa lume, tot eu sunt ala cel vinovat ca cica face "greseli" eu incerc de foooarte multe ori sa ma fac ca nu vad ceea ce se face mereu pe sv ca sa nu ziceti ca sunt o persoana rea... dar aparent si daca faci bine gresesti :))

toata reclamatia asta inutila este doar pentru ca s-a pus laser fara sa vreau in human (om).... iti dai seama ce am facut ?... am descoperit America!

 

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu țin nici cu x nici cu y dar asta ar însemna sa stai sa dai slay/ban sau reclamații la toți , acum dacă pun laser și sunt predator și logic îl pun in fuga sa nu ma omori .. și nu îl pun pe perete ce trebuie sa fac ? Și când pui ss cu Conversația de ce nu pui și când vorbești tu prost și pui doar despre altu asuma ți când faci cea și fa pana la capăt !!!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai uitat la toate ss-urile?

Am pus si cand jignesc la randul meu,dar observ ca te-ai trezit si tu asa vorbind

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia este ca eu de fiecare data când este Abdenather pe server în calitate de admin o sa-mi bat joc, cum face el și nici nu o sa ma mai abțin din al jigni, pentru ca este un ratat.

Cum sa I dai ban lui Andre ca a scris și el în chat ul de admini?(fara sa stie ca nu are voie), tu știai ca nu ai voie sa pui laser și ai făcut o și în seara asta iar.

De ce nu I ai explicat frumos de ce nu are voie sa scrie,  dar când ești redus mintal...ti-am mai zis, sa mi spui în ce interval orar intri pe server, sa te ocolesc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Pope a spus:

Concluzia este ca eu de fiecare data când este Abdenather pe server în calitate de admin o sa-mi bat joc, cum face el și nici nu o sa ma mai abțin din al jigni, pentru ca este un ratat.

Cum sa I dai ban lui Andre ca a scris și el în chat ul de admini?(fara sa stie ca nu are voie), tu știai ca nu ai voie sa pui laser și ai făcut o și în seara asta iar.

De ce nu I ai explicat frumos de ce nu are voie sa scrie,  dar când ești redus mintal...ti-am mai zis, sa mi spui în ce interval orar intri pe server, sa te ocolesc...

scuza-ma ca iti zic da esti mult prea prost, foarte prost!  Unde am pus eu laser ma ? nu te fa ca nu stia ca nu are voie sa scrie pe u@ cand are gag ca nu te cred, zice ca joaca cs de multi ani, asa ca ar trebuii sa stie ca o data ce primesti gag nu ai voie sa scrii pe u@. si i-am zis sa nu mai scrie...

tot incerc sa va vorbesc frumos dar nu meritati ma. tu esti cel redus mintal, nu eu.  preda-ti accesu si sterge-ti cs u ca nu e de tine daca faci din astea... eu nu fac nimic ce nu trebuie. si eu nu imi bat joc de nimeni, voi singuri va bateti joc de voi... cu toate prostiile astea pe care le scrieti aiurea, fara noima.

Andre m-a injurat si i-am dat gag (se poate vedea in ban-list fiindca am postat) dar i-am dat ban pentru o ora fiindca continua sa scrie pe u@... si ca idee daca nu ai acces u@ nu este chat pt admin, este chat pentru a anunta hackeri.... nici asta nu stii Pope... si ai pretentii...

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai băiatule, tu suferi de prea multa autoritate...

Schimba ți atitudinea, ești singurul admin criticat!!!Problema e la tine..

P.S.Orice prost poate şti, scopul este să înţelegi.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nene, eu cred ca tu ești bolnav din toate punctele de vedere.. ce atitudine am ma? 😂😂😂.. problema nu are cum sa fie la mine când, repet, respect în totalitate regulamentul și ce e în timpul jocului. Problema este fix la voi fiindcă faceți urat pentru un laser care a fost pus din greșeală..  și dacă e sa pun de mai multe ori aia e, nu îl pun intenționat, pun fiindcă ma mișc repede ca predator. Ce ai vrea, sa ma mișc ușor ca voi sa ma omorâți instant? Hai ca deja o iei prea Brăila și nu e frumos ce faci.

Tot încerc sa ma abțin și sa va vorbesc cât se poate de omenește dar nu ai cum cu asa specimene de oameni. Auzi și tu ca problema e la mine.. tu te auzi ce scrii...?

Ceea ce nu va convine este faptul ca sunt foarte strict pe ceea ce insemma regulament și partea de joc. Dacă un regulament este făcut, este făcut pentru a fi respectat.

Voi aveți o problemă cu mine și nu înțeleg care, tot timpu pe server aveți ceva ce nu vă mulțumește că fac eu "greșit"

Atâta timp cât fac ce trebuie ( și asta nu va convine) nu am cum sa greșesc eu. Aseară ai văzut și tu, ragnarok îmi punea lasere in continuu la fiecare runda în freezetime și tot ii ziceam sa nu mai pună lasere ca ii dau ban și tot punea, și băiat bun ce sunt eu nu i-am dat, cu scopul ca poate se potolește. Asa ca numai veniți ma cu toate balivernele astea proaste ale voastre ca nu își au rostul aici. Încetați cu aberațiile astea..

Și da, asa este, cand cineva respecta cu strictețe ceva este criticat de alții fiindcă nu le convine. De la un timp tot am văzut ca aveți amândoi ceva cu mine ca mereu încercați sa ma "invatati" ce e bine și ce nu e bine 🤣🤣🤣🤣.. ce fac greșit și ce nu fac bine.

Greșit faceți voi fiindcă de la un laser uite câta poezia am compus împreună...

P.S: nu mai zic nimic ca nu își are rostul..

Rog fondatorii sa se uite atent de sus pana jos sa înțeleagă cum trebuie ceea ce se întâmplă.

1. Respect regulamentul!

2. Nu pun lasere intenționat în nimeni.

3. Nu vad sa am o atitudine nașpa.

4. Vedeti-va de ale voastre!

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , dacă laserul este pus când predatorul este în freezetime și îl blochează  sau dacă pune un player sau predatorul laser la cineva din echipa lui și îl blochează atunci este interzis și se sancționează în rest nu este nimic greșit, nu vă mai jigniți și hai sa facem împreună serverul mai bun ! T/C

  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate