Sari la conținut

Reclamatie Gica Electricianu


Acanaso

Postări Recomandate

report for no reason i dhont see in screanshots that gicu will gag slap and kick u and gag u he gag other and its a  reason and he not kick slap slay kick gag etc to u why u reporting if u have a porblem just reporting for no reason 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La faza cu kick i-am explicat si eu sa nu mai dea ca nu este voie cu toate ca fost o gluma si eu nu m-am suparat cu nimic pe el, el a vrut sa scrie pe u@ la acea injuratura. In rest eu zic ca nu ar trebuii sa fie sanctionat cu nimic

  • Like 1
  • UP 2
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt unii admini care isi bat joc de functia lor, nu mai zic ca dns imi zice ca merit un os cand il omor fara sa-l deranjez cu ceva. Nu cred ca ar marii audienta serverului cu asa comportament.

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Patroane, eu imi asum limbajul chiar daca am incercat sa scriu pe u@ , dar la faza cu kick era o gluma strict cu pere si trebuie sa imi faca el reclamatie pentru asta, apropo vezi mai cu grija la lm pe care le pui, doar ca idee🫥.... Gicu out

  • Like 1
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea începe să fie Avocatul Poporului aici.

A dat kick unui coleg, ei glumesc nu se supără nimeni, nu te bagi.

 

Limbaj vulgar pe chat, cum au spus și colegii, cel mai probabil a fost din greșeală, dar trebuie atenție mai mare.
 

Ce nu înțeleg eu: De ce atâta tam-tam pentru o greseala de genul asta? Ce vrei sa demonstrezi cu asta?..

  • Like 2
  • UP 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Să zicem ca te cred ca ai vrut sa scrii mesajul ăla in chat-ul adminilor, dar faza cu kick-ul intre admini parcă am mai discutat în trecut despre faza asta. Înțeleg ca gluma e glumă dar nu permis să faci asta pentru ca VĂD PLAYERII și își pot face impresii ciudate despre serverul ăsta!!

GicuElectricianu va primi doar avertisment verbal, dar dacă se mai repetă vom aplica sancțiuni mai aspre.

Editat de Metra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate