Sari la conținut

[Interviu] 1st_Psycho - Asistenta Tehnica TS3


Postări Recomandate

  • Administrator

 ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @1st_Psycho

 

1f4cc.png  Viata personala 1f4cc.png 

Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cosmin 27 Brasov Romania
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este cel mai bun mod de a începe ziua?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Rutina mea dimineata incepe cu o cafea tare apoi mai scriu la piese apoi munca
Reporter - devylinn @LeagueCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Diferente mai mici intre scarile sociale
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce abilitate ai vrea să stăpânești?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Stapanesc deja darul scrisului in rime
Reporter - devylinn @LeagueCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viața ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Sanatatea, fericirea, dragostea, banii, faima.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekend-ul?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: De obicei imi urmez rutina de cafea + versuri apoi intru pe TS unde ma bucur de compania colegilor nostri
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este singurul lucru pe care ți-ai dori să îl schimbi la tine?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cu bune cu rele sunt multumit de propria-mi persoana desi am asteptari si pretentii prea mari de la mine insumi uneori
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Ca si unele persoane si lucrurile sunt trecatoare, din nou..sunt multumit cu ceea ce am
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care a fost cel mai fericit moment al vieții tale?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cred ca atunci cand am avut examenul pentru atestatul de stivuitorist cu 1 zi inainte de ziua mea
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi în destin?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho:  Nu neaparat dar cred ca toate se intampla cu un motiv
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viața ta?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Sa continui sa evoluez pe plan muzical
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care e lucrul pe care oamenii il invata prea tarziu?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Se obisnuiesc tarziu cu ideea ca nimic nu ramane pentru totdeauna
Reporter - devylinn @LeagueCS: Daca ai avea 10 minute sa inveti un copil ceva ce l-ai invata?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Sa vorbeasca cu "te rog frumos" si "multumesc"
Reporter - devylinn @LeagueCS: Un lucru pe care nu il stie nimeni despre tine?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Sunt prea dur si pretentios cu mine insumi
Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde te vezi peste 10 ani?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Greu de spus..pana si ziua de maine e imprevizibila
Reporter - devylinn @LeagueCS: 3 lucruri fara de care nu pleci de acasa
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Telefon, casti, tigari
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreo teapa luata? Povesteste una
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cu un "inginer de sunet" care mi-a distrus o jumatate de album

   1f4cc.png Intrebări si raspunsuri rapide 1f4cc.png

Reporter - devylinn @LeagueCS:  Cu cate perne crezi tu ca e ok sa dormi?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: 3
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi ca pestii beau apa vreodata?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Da, apoi fac broaste in burta
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ii explici unui copil conceptul cu zana maseluta?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Noaptea cand dormi vine zana maseluta si schimba dintele cazut cu unul mai rezistent
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cine ar trebui sa conduca tara?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cineva capabil
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce combinatie de mancaruri ar trebui interzisa?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Mici cu ketchup si ananas pe pizza
Reporter - devylinn @LeagueCS: La ce crezi ca se gandesc gastele inainte sa adoarma?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Oare am inchis usa?
Reporter - devylinn @LeagueCS: Pot sirenele sa faca copii
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Da, altfel nu ar mai exista sirene
Reporter - devylinn @LeagueCS: De ce nu zboara pinguinii?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Sunt prea grasi
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce nu suporti la taximetristi?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cand vorbesc cu "seful"
Reporter - devylinn @LeagueCS: Gucci sau H&M ?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Prada
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun sfat pentru tinerii din ziua de azi?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Ascultati muzica de calitate si cu mesaj si daca aveti un artist pe care il apreciati spuneti-i asta cat timp este in viata
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cea mai buna scuza sa nu mergi la o nunta?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Ma duc la un aerobic pe heavy metal la o inmormantare
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi ca frumoasei adormite ii mirosea gura cand s-a trezit?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Da, nu stiu cum printul a sarutat-o

  1f4cc.png Viata vituala 1f4cc.png

Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Pai "1st" se leaga de data mea de nastere iar "Psycho" pentru ca sunt mai plecat de acasa
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cu toate ca toti imi sunt dragi si consider ca sunt persoane cu care chiar ai ce si despre ce vorbi, @Bombo | ftw., @Ares, @X-Tream, @LemoN, @wasd, @Moroilo., @.GoSSen., stresul vietii @devylinn @ LCS, @Claudikes, @Daimond Kane, @MtK_AngeL, @mãdãlinZX, @Stil, @Tweedle, @Popeloo, @.S1ckBoY @ LCS, @Paul1kEEE, mr cojones, bubby, @PiTiCu_Radu, @xxhevvoxx♔, @AdR,

Reporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Fratii mei paleta @wasd si @Moroilo., @Paul1kEEE, @Bombo | ftw., @MtK_AngeL cei mai caterinca oameni ai comunitatii
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS ?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Unul dintre verisorii mei juca world of tanks si m-a corupt si pe mine si am fost adoptat rapid de lmn
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Cum a spus domnul @AdR "sunteti o echipa unita si se vede asta"
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Am avut parte de o primire calduroasa si chiar de au fost probleme s-au rezolvat rapid..o echipa foarte bine structurata
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Nu ii pot numi prieteni, imi sunt prieteni
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Fiind jucator de tancuri nu e neaparat un server dar da, tancuri si ETS 2
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS ?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Ramaneti in continuare la fel de crazy si unuiti
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Sper din suflet cu cu echipa la fel de unita
Reporter - devylinn @LeagueCS: Mulțumesc că ai dorit să participi la acest interviu! O zi frumoasă îți doresc!
Asistenta Tehnica - 1st_Psycho: Iti multumesc pentru invitatie

Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @ LCS & @1st_Psycho
1f4cc.png Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la 1 la 101f4cc.png

  • Like 1
  • Ador 5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Micii cu ketchup sunt o combinație bună de mâncat! 😤

2. Ai uitat să îl menționezi pe CIOCAN!!!!!!😬😄

3. Știi cum a sărutat-o prințul pe frumoasa adormită? Ținându-se de nas!😂

INTERVIU DE NOTA 10+!

  • Like 1
  • Ador 2
  • Mor de râs 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos interviu! Si sunt de acord cu Psycho ca micii cu ketchup ar trebui interzisi 🤣

  • Mor de râs 1
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, Tweedle said:

Frumos interviu! Si sunt de acord cu Psycho ca micii cu ketchup ar trebui interzisi 🤣

Te prind eu pe Teamspeak, cumetre!😂😆

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am să înțeleg de unde atâta pasiune gastronomică pentru a savura micii cu ketchup, ar trebui un OUG prin care să fie interziși...

Off-topic, un interviu bine detaliat, felicitări amândurora!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • Administrator

5 cu indulgență că nu sunt și eu pe acolo. În rest pentru persoana care a pus aceste întrebări, nota 10, frumoase întrebări.

 

P.S: Mici cu ketchup, foarte buni, nu știți ce e bun înseamnă.. Vai de voi. 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate