Sari la conținut

[Cerere Admin] Takumi


Postări Recomandate

[1]. Nume: Ionut

[2]. Nick server: Takumi

[3]. Varsta: 24.

[4]. LeveL: 13.

[5]. Ore jucate [Apasa aici]: https://www.gametracker.rs/player/51.89.15.97:27015/Takumi/

[6]. Ai citit regulamentul?: Zm#LeagueCS

[7]. De ce doresti admin?: Pentru a metine pacea si linistea pe server. Stiu ca inca nu am cele 30 de ore necesare dar le voi face foarte repede, la momentul de fata am 28 de ore jucate.

Editat de regeleTakumi
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,  fa orele necesare jucând,  nu sa stai afk cum ai stat ieri 12 ore jumate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,orele sefu meu😂😂mai bine mai asteptai cateva zile,o saptamana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam răi adminii ăștia pe ZM, cred ca sunt mai capabil ca toți ăștia la un loc să fiu admin 😂

  • Dislike 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu ai voie să răspunzi la toping 

2. Este fix părerea ta și nu ne interesează

3. Revino după alea 2 săptămâni dar la ce repost ai dat acuma nu cred că o să mai primești admin.

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA 

Esti prea îndrăzneț și încrezut in sine 

Activitate 0.4 , seriozitate 0 

Revino cu o cerere peste 2 săptămâni 

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, regeleTakumi said:

Cam răi adminii ăștia pe ZM, cred ca sunt mai capabil ca toți ăștia la un loc să fiu admin 😂

urat din partea ta,contra x2 si pentru data viitoar😂

Spoiler

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA , imi pare rau dar ai destule motive date de colegii mei , cu mine pe server ai fost activ , ti-ai vazut de joc, asa ca revino peste 2 saptamani cu alta cerere si fiecare persoana a primit o sansa in staff pe merit , poti fi de 30 ori mai bun , dar nu judeca o persoana fara sa o cunosti pe ea

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 hours ago, regeleTakumi said:

Cam răi adminii ăștia pe ZM, cred ca sunt mai capabil ca toți ăștia la un loc să fiu admin 😂

Contra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, opinia colegiilor mei spune tot, cu toate ca,când sunt eu pe sever nu văd nimic din partea ta negativ, doar pozitiv, succes data viitoare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

21 hours ago, regeleTakumi said:

Cam răi adminii ăștia pe ZM, cred ca sunt mai capabil ca toți ăștia la un loc să fiu admin 😂

Este amuzant doar pentru ca detii un server de furien sa te crezi mai superior decat toti. Eu zic ca toti avem experienta noastra + degeaba ai 30 de ore daca faci 12 ore pe zi si din alea 12 ore ai scor 100 toata ziua. Asa ca nu inteleg ce atata tam tam, fa orele si nu mai te crede superior pentru ca nu esti. Contra.

Editat de pere
  • Like 1
  • Fortzaaaa 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 15.06.2024 la 15:33, regeleTakumi a spus:

Cam răi adminii ăștia pe ZM, cred ca sunt mai capabil ca toți ăștia la un loc să fiu admin 😂

Te-as fi acceptat, facand exceptie la ore, dar numai din cauza mesajului de mai sus esti RESPINS!

T/C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Metra a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate