Sari la conținut

Nu o să vă dezamăgesc!!!


Postări Recomandate

[1]. Nume: Alex [2]. Nick server:RO ALEX KING [3]. Varsta:17 [4]. LeveL:16 [5]. Ore jucate [Apasa aici]:https://www.gametracker.com/player/RO%20ALEX%20KING/zm.leaguecs.ro:27015/ [6]. Ai citit regulamentul?:,Zm#LeagueCS [7]. De ce doresti admin?: eu petrec mult timp pe server și doresc admin să nu se mai facă dupa regulament adică: long lm,Pb escape,decent langue etc și de astă doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti dau un Pro sa te simti bine ca imi este mila de tine ❤️ 

  • Ador 1
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îți dau contra pentru că nu pari a avea peste 17 ani 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 50 minute, pere a spus:

Eu iti dau un Pro sa te simti bine ca imi este mila de tine ❤️ 

Ms mult 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ai 17 ani ? În ultima cerere aveai 20 cei asta crezi ca ne jucam aici sau cum ? Încetează sa faci cereri esti un copil care nici nu stie ce e ala buletin și faci tam-tam pe aici ca vrei tu grad. În ritmul asta nu o sa ajungi nicăieri! Un foarte mare CONTRA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Titlul trebuie să fie "cerere" sau "request" plus numele tău din joc, nu altceva. Pe lângă asta, prin orice spui și faci emani imaturitate, deci votul meu e clar. Contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra. Te-am văzut pe server și sigur sigur nu ai 17 ani sau 20 sau cat ai mai spus tu 

EDIT:

Azi ai primit de la mine: Slay pentru abilitate și nu ai atacat + Gag pentru ca ai cerut moduri.

Pentru tine contra va rămâne mereu 😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , imi pare rau , eu te-am vazut de multe ori ca joci nasol pe server, te arunci in lasere , nu ataci , nu cred ca ai varsta necesara si responsabilitate pentru a fi in staff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate