Sari la conținut

Forum Management- RESPAWN.LEAGUECS.RO


Postări Recomandate

Nick : Charis
Unique ID ( pentru adaugare grad ts3) : nu am
Nume canal TS3 : -
Contact owner  : charis0256 pe discord
Moderatori categorie : Momentan doar @Charis
Sub-Forumuri: OLD - Categorie Generala, OLD - Regulament, OLD - Cereri Accese (cu subcategoriile Admin, Slot, TAG) , OLD - Cereri Unban, OLD - Staff ONLY( cu parola si subcategoriile CEO&Managers si Admini), OLD - Discutii Libere
DNS+Link cerere DNS : OLD.LEAGUECS.RO 


Link Thegamestracker : 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Charis a spus:

Nick : Charis
Unique ID ( pentru adaugare grad ts3) : nu am
Nume canal TS3 : -
Contact owner  : charis0256 pe discord
Moderatori categorie : Momentan doar @Charis
Sub-Forumuri: OLD - Categorie Generala, OLD - Regulament, OLD - Cereri Accese (cu subcategoriile Admin, Slot, TAG) , OLD - Cereri Unban, OLD - Staff ONLY( cu parola si subcategoriile CEO&Managers si Admini), OLD - Discutii Libere
DNS+Link cerere DNS : OLD.LEAGUECS.RO 


Link Thegamestracker : 

https://leaguecs.ro/forum/forum/9867-classic-old/

Done. Daca mai doresti sa faci modificari pe viitor la sectiune te rog sa lasi un reply in acest topic. Sa imi dai te rog un mesaj privat cu parola pe care vrei sa o pui la Staff Only!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, as vrea va rog sa mi schimbati numele din "old" in "respawn.leaguecs.ro". Am schimbat modul, ramanem pe respawn+fun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, Charis a spus:

Buna, as vrea va rog sa mi schimbati numele din "old" in "respawn.leaguecs.ro". Am schimbat modul, ramanem pe respawn+fun

Done, am schimbat numele la sectiune si sub-categorii + DNS-ul in "respawn.leaguecs.ro"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

As vrea la sectiunea “STAFF ONLY” sa mai adaugati o subcategorie numita “BAN-LIST ADMINI”, dar fara parola. multumesc!

Editat de Charis@RESPAWN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 9 minute, Charis@RESPAWN a spus:

As vrea la sectiunea “STAFF ONLY” sa mai adaugati o subcategorie numita “BAN-LIST ADMINI”, dar fara parola. multumesc!

done

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

Buna, as vrea adaugarea acestor 2 iconite de Paypal si Discord la categ Respawn, cu urmatoarele linkuri cand dai click pe ele:

- Paypal https://paypal.me/alexa9991?country.x=RO&locale.x=en_US

-Discord https://discord.gg/respawnlcsro

 

discord-computer-icons-logo-user-internet-bot-discord-icon-2a5f2ea6d30c13d960b6fcfec82f5f2f.pngtransparent-pay-icon-payment-icon-paypal-icon-5d6b11bdabf2d6.0197169715672979817043_11zon.png

Editat de Charis@RESPAWN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, Alexandru06 @ LCS said:

Done.

le vreau asa, la descrierea serverului, scuze daca nu m-am facut inteleasa :)) 

image.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna, as vrea sa adaugati la descrieri categorii urmatoarele: 

 

- La  Rules - "  Regulamentul serverului RESPAWN.LEAGUECS.RO. Citeste-l! Invata-l! Respecta-l! "

- La Request Acceses -  " În această categorie puteți face o cerere de ADMIN & SLOT & TAG ! "

La Request Unban - " Considerați că ați fost nedreptățit? Faceți o cerere aici, însoţită de o dovadă, iar noi rezolvăm. "

La Staff Only - " Aici au acces doar adminii de pe server! "

- La Free Discussions - " Aici puteţi purta discuţii de orice gen, dar în limita bunului simţ. Se accepta si jocuri forumistice in limita bunului simt. "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 51 minute, Charis@RESPAWN a spus:

Buna, as vrea sa adaugati la descrieri categorii urmatoarele: 

 

- La  Rules - "  Regulamentul serverului RESPAWN.LEAGUECS.RO. Citeste-l! Invata-l! Respecta-l! "

- La Request Acceses -  " În această categorie puteți face o cerere de ADMIN & SLOT & TAG ! "

La Request Unban - " Considerați că ați fost nedreptățit? Faceți o cerere aici, însoţită de o dovadă, iar noi rezolvăm. "

La Staff Only - " Aici au acces doar adminii de pe server! "

- La Free Discussions - " Aici puteţi purta discuţii de orice gen, dar în limita bunului simţ. Se accepta si jocuri forumistice in limita bunului simt. "

Rezolvat 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate