Sari la conținut

Admin abuse no reason


Postări Recomandate

Postat (editat)

Aici a fost un gag aiurea , aprob reclamația 

Editat de Wary2k
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i gag u bcs u spamming zm attack or saly i said u no spam but u no lisson to me and i gag u and wary2k accept him i am happy to wary2k for do this very very 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO! La reclamatie. Am multe cazuri in dm urile mele in care playerii se plang de el ca da gag-uri pe nedrept sau degeaba. Spre exemplu eu am fost pe server acum cateva zile si el a dat gag la un player pe motiv ca l-a facut copil si el a dat gag pentru motivul de ''insulta''. In opinia mea el nu are ce cauta in staff :x

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra,  nu iau apărarea nimănui și în  regulament scrie de gag 10 minute în funcție de ce a zis ... "poate oii fii zis și tu ceva nustiu zic și eu " de ai primit gag atât,  părerea mea. 

  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea,nu am spus nimic doar ce se vede acolo 

 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu a fost spam sau limbaj neadecvat , omul a dat 3 mesaje la fel si s-a oprit acum ,aprob reclamatia

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, Mr.1TAP said:

Din pacate nu a fost spam sau limbaj neadecvat , omul a dat 3 mesaje la fel si s-a oprit acum ,aprob reclamatia

ur blind i think he just spamming zm attack or saly 6 7 time and he saying zm attack or slay thoda !! u rly to much blind when i gag zuky ur not playing so stop lying

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thoda I told you. 
if you tell that he was spamming 7-8 times come with proofs!! 
 

Pro for warn Thoda

  • Like 3
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Oregon said:

Thoda I told you. 
if you tell that he was spamming 7-8 times come with proofs!! 
 

Pro for warn Thoda

ok all want gave u pro pro reclama anyone say pro reclama i want that

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Oregon said:

Thoda I told you. 
if you tell that he was spamming 7-8 times come with proofs!! 
 

Pro for warn Thoda

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postat (editat)

[EN] As far as I can see from the pictures, the gag was not given for spam, but because THODA was bothered by the fact that the player, who was not admin, wrote the admins' warnings/messages with the reason for zm to attack.
THODA will only receive a verbal warning, and if something like this happens again in the future or other cases outside the rules, he will receive a warning on the panel.

[RO] Din câte văd din poze, gagul nu a fost dat pentru spam, ci pentru că pe THODA l-a deranjat faptul ca playerul nefiind admin, a folosit avertismentele/mesajele adminilor cu scopul ca sa atace zm.
Adminul THODA va primi doar un avertisment verbal, iar dacă așa ceva se va întâmpla din nou pe viitor sau alte cazuri în afara regulamentului, va primi un warn pe panel.

T/C

Editat de Metra
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate