Sari la conținut

Cerere admin Tabak.


ionuttbk

Postări Recomandate

Contra , esti un copil foarte incapatanat si imatur si cu un comportament neadecvat , am sa las o mica parte din ce sa intamplat azi lasam pe urma limbajul vulgar dus la extrem spre norocul tau nu sa salvat snapshot , in fine urmeaza cateva atentionari chiar azi intamplate incepem cu asta https://imgur.com/a/XYj0Qy3 te atentionez ca deja e a 2 a oara cand intri in laser intentionat ma iei in ras cu un raspuns : da nu? ;  file:///C:/Users/Utilizator/Desktop/cs1.6.dovezi/tabaklimbaj.jpg nu stiu dece se salveaza asa pe imgur dar in fine continuam cu un limbaj vulgar. Esti in vederea mea de ceva timp datorita trecutului tau cu sanctionarile , Parerea mea este ca trebuie sa te focusezi mai mult pe comportament si limbaj apoi sa revi cu o noua cerere peste 2 saptamani.

Edit: Ca bonus am 2 videoclipuri cu tine cum faci farm. Primu https://streamable.com/bsf5hb /  https://streamable.com/fjpppa  .Nu stiu dece se vede in lag doar la filmarile pe cs se vede in lag o sa incerc sa caut alt program de filmat dar nu asta conteaza. Ce conteaza este cele 2 poze si cele 2 filmulete. Spor!

Edit 2: Am dovezile salvate oricum in caz ca nu merg cele prezentate mai sus.

Editat de Yuno
Nu stiu dece se salveaza link-ul dupa imgur asa. Am incercat sa il modific dar a ramas la fel.
  • Like 1
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro , iti dau o sansa poate te vei schimba cand vei lua admin

Editat de V.l.a.d
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat timp am jucat eu cu tine nu am avut treabă. Din partea mea pro mai departe hotărăsc urmatorii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai ceva cu mine bro,nu era intenționat în lm doar voiam sa trec în el cu ctrl credeam ca merge,ce e asa de greu și dacă eram doar eu cu omu ala pe sv ce voiai sa fac,dacă ai ceva personal cu mine spune mi),tu ce făceai în locul meu la ora aia eram doar eu cu persoana respectiva și tu spect cu Thoda,de ce nu jucați și stai spec pt ore?

  • Mor de râs 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 47 minute, Eduard@ONFiRE a spus:

 

Boss nu te mai baga in seama atâta ,de unde știi tu că noi vom zice că nu îi pregătit sau că nu are experiență, poate el știe destul de bine comenzile și + nu ai voie sa comentezi aici doar admini au voie atât 

Editat de V.l.a.d
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau un pro tras de coada vazand ce a postat mojisky acolo, cu toate ca la afirmatiile lui ai fi meritat contra doar ca voi fi bun si iti voi da o sansa. Pro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Îți dau un pro pentru că sunt bun și îți voi da o șansă dar meritai contra deoarece de câte ori am întrat pe server erai afk nu mult cam doua ore asa și după jucai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, pere said:

Iti dau un pro tras de coada vazand ce a postat mojisky acolo, cu toate ca la afirmatiile lui ai fi meritat contra doar ca voi fi bun si iti voi da o sansa. Pro.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro , cu toate ca si pe mine m-ai intrebat intr-o seara daca facem free si ti-am spus ca nu e permis! Meriti o sansa poate vei schimba ceva la tine! Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate