Sari la conținut

reclamatie THODA BG


Postări Recomandate

pe sv asta trebuie sa fii cineva sa zici la un player sau admin :)))))))))))))))))))) mooooooooooooooooor, sa vad ce poza mai pune acum
 

"" Posted yesterday at 02:54

Sunt de acord cu THODA 

1.Cine ești sa spui unui admin sa tacă  ""

  • Dislike 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah u never lisson from liering i have screanshots that what u insulting me and always send my report for no reason and hiding a thing in console that what u tell me :) and u using lm+pb 2 3 players tell me for slay him but i no slay u and i see with my face u use lm+pb and i slay u and when i slay u u insulting me

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnul Eduard@ONFIRE ,cu stima si respect ma adresez dumneavoastra , THODA este helper in probe si se descurca bine din punctul meu de vedere , permanet cand am fost eu pe server te-am prins minim 2 ori sa incalci regulamentul ,am doar poze cu limbajul in rest laser lung sau +pb aprob , si daca de la un gag ajungi sa plangi pe un forum atunci nu esti barbat  

 

Editat de zennik
  • Like 1
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omu ti-a dat gag ca nu respecti anumite reguli

Editat de SpawN.
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra reclamatiei, facuta degeaba. Cred ca ti a picat server-ul de samp si te-ai gandit sa faci reclamatii fara sens.

Editat de pere
  • Like 4
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha, nu e cerere admin sa dai pro sau contra :)) a gresit, astept dovezile din partea lui pt ce a dat mute si astept sa fie sanctionat si nu favorizat a 2-a oara, eu pentru ce am spus am luat mute si ban etc, nu trebuie sa readuceti aminte de ce am facut, trebuie sa sanctionati si sa respectati regulile, nu mai favorizati aiurea ca majoritate oricum nu aveti nici macar 20 ani

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaaa u want proof right i dhont want show pitchure to lier players i show pitchure to every admin ok now i dhont want to gave pitchures to admin ok so its good for u to stop do admin complaints for no reason 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - gag ul nu a fost dat fara motiv ai făcut tu ceva de el ți o dat gag

2 - tu de fiecare data incalci regulamentul ea și încercă să nu mai incalci si o sa vezi că no să mai primești ban și gag " aiurea "

3 - reclamație este făcută degeaba 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"3 - reclamație este făcută degeaba "
astept dovada pt ce am primit gag, si cand l am jignit pe "pere"? :))) chiar ca sunteti copilasi majoritatea si nu stiti nimic nici regulile nu le respectati si comentati aiurea ca nu respect regulamentul, astept dovezi cu ce am gresit hai pa e ultimu meu reply la topicu asta.

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, Eduard@ONFiRE said:

"3 - reclamație este făcută degeaba "
astept dovada pt ce am primit gag, si cand l am jignit pe "pere"? :))) chiar ca sunteti copilasi majoritatea si nu stiti nimic nici regulile nu le respectati si comentati aiurea ca nu respect regulamentul, astept dovezi cu ce am gresit hai pa e ultimu meu reply la topicu asta.

now i dhont now what i want to tell u always insulting admin in game and insulting in farum if i gave u u dhont accept him and keep liering if u want keeep doing that so u dhont want to play srv u just doing stupiding reports and i show it to all admin that what u insult me i said i dhont want gave proof to lier players i dhont care if its ur last reply ya no 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 hours ago, Eduard@ONFiRE said:

e veche aia am fost sanctionat pentru chestia aia

it was old but its a proof that u brake the rules always to always

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

devii din ce in ce mai enervant, daca ai reclamatie trebuie sa pui dovada sa vada responsabilii motivul gagului si sa vad si eu pentru ce motiv mi ai dat gag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boss nu mai incerca atata ea și acceptă consecințele pe care le ai făcut și dacă vrei să știi noi știm mai bine regulile de cat tine tu mai mereu incalci regulamentul și nu contează dacă suntem " copilași " mai ales nu acceptam sub 16 ani boss ea și te mai documentează te la cereri de admin și la regulament sa mai inverti

Acum 18 ore, Eduard@ONFiRE a spus:

copilasi

Acum 18 ore, Eduard@ONFiRE a spus:

"3 - reclamație este făcută degeaba "
astept dovada pt ce am primit gag, si cand l am jignit pe "pere"? :))) chiar ca sunteti copilasi majoritatea si nu stiti nimic nici regulile nu le respectati si comentati aiurea ca nu respect regulamentul, astept dovezi cu ce am gresit hai pa e ultimu meu reply la topicu asta.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Eduard@ONFiRE said:

devii din ce in ce mai enervant, daca ai reclamatie trebuie sa pui dovada sa vada responsabilii motivul gagului si sa vad si eu pentru ce motiv mi ai dat gag.

u never stop for crying i dhont want gave u proof and i cant gave link in there side 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

21 minutes ago, V.l.a.d said:

Boss nu mai incerca atata ea și acceptă consecințele pe care le ai făcut și dacă vrei să știi noi știm mai bine regulile de cat tine tu mai mereu incalci regulamentul și nu contează dacă suntem " copilași " mai ales nu acceptam sub 16 ani boss ea și te mai documentează te la cereri de admin și la regulament sa mai inverti

 

and vlad is write u always broke the rules i show u doing lm+pb if i gave u proof u will lier again so i dhont want gave u i said u to much time i dhont want gave proof to lier players i gave it to admins 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate