Sari la conținut

{PREDATOR} Reclamatie Admin SpumapentruBarbaaa


Postări Recomandate

Numele dvs: Abdenather

Numele adminului reclamat: SpumapentruBarbaaa

Data si ora: 04.04.2024-10:08

Motiv reclamatie: nerespectare

Dovada (Print la consola sau demo) : https://imgur.com/z6V2FaR

tu iti bati joc. Eu nu tin neaparat sa fiu pe locu 1, ca nu ma intereseaza. ( dar ca sa iti fie de inteles, locu 1 e pentru cine respecta si regulamentul si joaca corect)

acum cand am intrat ai dat intentionat o harta mica pe timelimit 0 sa faci tu fraguri pe 2 care erau afk  ( in loc sa ii bagi la spectator)

am dat la vot niste harti si ai anulat votu, dapai cum sa nu faci asta,  ca tu doar de asta esti bun, sa ajungi pe locu 1 cu afk.

si mai e o chestie.. ba frate. eu cand am venit aici am citit regulamentul pe tot! si vad ca voi nu il respectati dar aveti asteptari ca ceilalti sa il respecte.

punctul 12:   Camp-ul nu este permis. (Doar daca este predator in echipa adversa). 

ti-am zis ieri sa nu mai stai camp ca nu e voie si nu te-a interesat. ti-am zis ca daca facem pe din astea nici eu nu mai respect regulamentul si m-am urcat pe harta pe dust2_2x2,si dupa mi-ai dat slay, pai e corect ?  muti playeri din colo in colo sa iti fie tie bine, nu sa echilibrezi! 

atata timp cat respectam regulamentul nu apar probleme.  

nu mai veni cu baliverne ca eu as fi problema fiindca eu unul respect in totalitate regulamentul, pe langa multi altii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Abdenather , locul 1 sunt de mult :)) , nu stau sa fac eu rank-uri , tot timpul am fost in TOP indiferent de joc . In ceea ce priveste situatia de asta , , intr-adevar aveam un afk in echipa mea , ai uitat sa specifici , si era estita , vesko si tu  . Nu vad unde este problema daca eu jucam cu un afk in echipa si va faceam pe toti 3 , cred ca trebuia sa mai intre 1 , asta asa ca idee , fiindca nu imi faceati față ! 

Asta e prima parte , sa rezolvam aceasta situatie !

2. Cand "campam" ori eram terro si aveam stiu eu 10 , 15 hp si auzeam ca vine cineva si intr-adevar s-a intamplat pe d2x2 , iarasi daca tu esti mid si eu am 

putin hp , vrei sa fug spre groapa ? e clar ca o sa ma iei , asftfel încât am stat dupa ușă . ( Ca idee daca sunt CT , pazesc bmb , stau langa x , aceasta nu se cheama camp.

3. Te cerți cu playerii , aseara cu DIICOT , pui lasere pe pred , etc . 

4. Ti-am spus de foarte multe ori sa încetezi cu acest comportament și limbaj care instiga la violență verbală . 

5. Nu stau după sclifoselile nimănui , figuri , etc , nu  este loc de așa ceva  cu mine ! 

Îi voi ruga pe cei 2 playeri sa confirme ce am spus în legatura cu echipa si jocul de dimineață, iar in ceea ce te privește personal  , fi mai calm , voi atașa aici doar poză fiindcă tot am trecut cu vederea și nu am stat să pozez ( în timp ) toate câte ai spus ! 

Spor la joc și o zi minunată! 

WhatsApp Image 2024-04-04 at 11.02.45 AM.jpeg

WhatsApp Image 2024-04-04 at 11.03.04 AM.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate