Sari la conținut

[Interviu] Cizmă Bă - Moderator Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @Cizmă Bă!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Salut @Cizmă Bă! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Moderator - Cizmă Bă: Salut Alexandru! Multumesc si eu pentru invitatie!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Moderator - Cizmă Bă: Sebastian, 24 , Falticeni, jud. Suceava.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Moderator - Cizmă Bă: Calitati: prietenos, o persoana care comunica, creativ, intuitiv. Defecte: cateodata lenes, intarzii si nu sunt punctual. :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
Moderator - Cizmă Bă: Nu foarte diferita fata de acum.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: În ce oraș ți-ar plăcea cel mai mult să trăiești?
Moderator - Cizmă Bă: Imi place sa vizitez alte orase mare din Romania , cat si din afara tarii. In special imi place sa locuiesc in orasul natal , Falticeni.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Moderator - Cizmă Bă: Nu am nimic in cap ce mi-as dori cu adevarat..
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce gen de muzică asculți? Dacă ai o melodie preferată, spune-ne și nouă, care este aceasta?
Moderator - Cizmă Bă: Am fost/sunt DJ, ascult o varietate larga de genuri muzicale ( in afara de manele, care merg la o petrecere). Genul meu muzica preferat este Tech-House. Piesa mea preferata este Joezi feat. Lizwi - Amathole.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Dacă ai putea face o singură regulă pe care toată lumea trebuie să o respecte, ce regulă ai face?
Moderator - Cizmă Bă: Privitor la forum, ca toata lumea sa respecte STAFF-ul, unele persoane nu respecta cum trebuie Staff-ul inferior si cel superior.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este lucrul care te face fericit?
Moderator - Cizmă Bă: Bautura!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?
Moderator - Cizmă Bă: Sa nu mai fiu lenes.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Unde muncesti?
Moderator - Cizmă Bă: In cadrul Baroului Suceava, respectiv in Judecatoria Falticeni.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?
Moderator - Cizmă Bă: Banii si lipsa bauturii.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.
Moderator - Cizmă Bă: Sanatate, fericire, dragoste, bani, faima.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Moderator - Cizmă Bă: Sa mor in somn de la alcool.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătit?
Moderator - Cizmă Bă: Da, desigur.


LUME VIRTUALA - @Cizmă Bă


Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Moderator - Cizmă Bă: Cred ca l-am furat cand eram pustan.. Numele era Cizma, iar eu am adaugat 'Ba !?".
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Moderator - Cizmă Bă: Cu toti cu care o sa ma inteleg in decursul perioadei in STAFF.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Moderator - Cizmă Bă: League of Legends, PUBG, CS 1.6.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Moderator - Cizmă Bă: Nu am 5 membrii din STAFF care imi sunt prieteni, momentan doar @Alexandru06 @ LCS, care m-a indrumat sa aplic pentru acest post de Moderator si m-a ajutat cu cunoasterea regulamentului si a treburilor pe care trebuie sa le fac. Pe viitor sper sa am mai multi de 5 prieteni din STAFF.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia?
Moderator - Cizmă Bă: O parere foarte ok, de cand am venit cu sererul de zombie aici toata lumea se misca repede. La problemele pe care le aveam, se rezolvau instant. Cat despre administratia forumului, toti sunt niste oameni faini si primitori.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Moderator - Cizmă Bă: Am aflat de LeagueCS, datorita faptului ca fosta comunitate INDUNGI, s-a inchis si am fost nevoiti sa ne mutam serverul pe o alta comunitate mare.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care a fost prima ta impresie despre această comunitate, Staff și ce ne poți spune despre cum evoluează lucrurile?
Moderator - Cizmă Bă: Repet, o comunitate primitoare si care te ajuta. De cand suntem in comunitate , observ ca ea creste foarte repede.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Moderator - Cizmă Bă: Da!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Moderator - Cizmă Bă: ZM :)), fiind si serverul unde sunt Fondator.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum crezi că va arăta LeagueCS în următorii 3 ani?
Moderator - Cizmă Bă: Mai mare decat acum!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității LeagueCS?
Moderator - Cizmă Bă: Sper sa ne vedem la o bauta, sunt din Suceava si sunt moldovean.. Deci am chef grav.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Moderator - Cizmă Bă: Asemenea si tie!

 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS @Cizmă Bă!

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 2
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate