Sari la conținut

Cerere grad [ Claudiu; ]


Postări Recomandate

Nume :  Claudiu;

Vârstă :  30

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Sa ajut comunitatea :D

Ce sectiune dorești spre moderare? :   Categoria generala 😘

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? : Topicuri si noutati :D

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme :  In ultima vreme am fost doar pe voturi .... dar in trecut am facut treaba buna "zic eu"

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat? da

Ești recomandat de cineva din comunitate? :  nu

Alte precizări : Daca voi fi acceptat doresc sa raman cu premium pe principal . Multumesc . Zi faina tuturor

Poti intra pe teamspeak la ședinte? :  da

Editat de Claudiu;
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Prostul, daca nu-i fudul, parca n-ar fi prost destul. 

Ti-am spus si o repet, ai mai fost in staff-ul acestei comunitati, ai plecat pe alte comunitati dupa grade. Aici ti-au fost oferite destule sanse. Nu suntem roata ta de rezerva, ca atunci cand iei spitz-uri in cur de la altii, sa vi tot la noi, in speranta ca te "primim cu bratele deschise pe grade mari", asa cum ai mai avut pretentii recent. 

Nu-ti mai pierde timpul inutil, atata timp cat eu voi fi pe comunitatea asta, tu nu ai ce cauta in staff-ul LEAGUECS ROMANIA. 

 

:RESPINS::tc:

 

 

claudiu.PNG

 

PS: Se spune in viata ca cine rade la urma, rade mai bine. Nu avem nevoie de tine nici ca moderator, daramite de GL, HF, BF si toate pretentiile debitate de tine. Deci, sa radem 🤣🤣

  • UP 1
  • Ador 1
  • Mor de râs 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate