Sari la conținut

RECLAMATIE FELU


Postări Recomandate

Nume reclamant:XAndreeaX

 

Nume admin reclamat:Felu

 

Motiv:ma jigneste tot timpul,cand zic ceva se leaga de mine,cand vede ca stau 2 min afk imi da kick(din cate stiu kick ul se da cand e full sv),mereu are ceva cu mine cand ma vede pe sv sau cand vorbesc pe discord.M am saturat de el si de jignirile lui la adresa mea mereu...

 

Durata Ban (Daca este cazul):Prefer sa fie scos de la admini ca nu are comportamentul necesar de a sta in acest staff(comportament jegos)

 

Dovada(video/poza/demo): https://imgur.com/a/RWMDmcy Sunt mai multe si cand injura si se baga in discutie aiurea pe discord da n am stat sa fac screen mereu ca am zis ca s fata si sa nu i fac reclamatie dar m am saturat de comportamentul lui si sunt multi care au vazut si pot confirma(daca sunt oameni si ei sa spuna sa nu taca) 

Editat de XAndreeaX
  • Like 1
  • Mor de râs 1
  • Nervos 1
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slab, reclamatie degeaba fara dovada , numa acuzatii aiurea , stiu ca nu ma suportati ca o duc bine... dar nu trebuie sa cautam nod in papura , nici nu am vorbit cu tine acolo 

  • UP 1
  • Fortzaaaa 1
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, Felu said:

slab, reclamatie degeaba fara dovada , numa acuzatii aiurea , stiu ca nu ma suportati ca o duc bine... dar nu trebuie sa cautam nod in papura , nici nu am vorbit cu tine acolo 

"Ca o duc bine" chiar nu ma intereseaza deloc cum o duci tu rau sau bine nu ma intereseaza nimic legat de tine doar te bagi aiurea in discutii si te legi FIX de mine orice fac sau zic pe sv sau pe dis.Nu se ia nici un detinator de mine si au fost on ca "vorbesc mult" cum zici tu,tu nu ai nici un drept sa mi zici mie asta sau cum ai zis ca stau pe spec si fac ore nefiind sv full,arata si mie te rog dovezi ca nu ai vorbit cu mine acolo(unde am pus dovada) si regula unde scrie ca nu am voie sa vorbesc "mult" cum zici tu si ca nu am voie sa stau pe spec cand nu e sv full.

 Si asta cand te bagi ca musca in lapte  https://imgur.com/a/oWhMtYC

  • Mor de râs 1
  • Dislike 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Părerea mea:

1. Nu au fost comenzi abuzive date.

2. Nu au fost înjurături/jigniri plus ca nu este clar cu cine vorbește.

3. Tu ești cea care face intenționat mereu, să nu uităm ca era sa te banez eu data trecută cand ai fost pe server.

  • Mor de râs 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - hai sa o luam logic ultima postare e pusă degeaba că e de acu o sap poza , trebuie sa contactezi un deținător atuncia când te a "jignit"

2 - felu nu o dat nume cui Io spus "TACI FA ODATA" aici nu a fost vina lui că te ai simțit 

  • UP 2
  • Mor de râs 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Tot timpu când intri pe server încerci sa te agheti de cineva fără motiv dacă nu cauți.

2."TACI FA ODATA"  Nu înseamnă că ca să referit la tine dacă te-ai simțit aia e 

 

  • Mor de râs 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea :

Această reclamație a fost făcută degeaba, pentru ca nu ai  dovezi concrete, că el a încălcat vreo regula din regulament și nu l am văzut sa folosească vreo comanda abuziva pe tine si sa vorbesaca urat cu alti playeri, și admineaza mult mai bine decât ai adminat tu când ai avut admin. Și când a zis "TACI FA ODATA" poate nu vorbea cu tine.

  • Fortzaaaa 1
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti-am spus ca nu stai spec intre orele 19:00-22:00, tu nu intelegi sau nu mai poti de ciuda si ura :))) o sa iti dau kick oricand te vad spectator cand ii vip free si nu mai sta tu cu ochii pe admini sa le cauti nod in papura , ai iesit din staff din cauza ca nu ai caracter nu din cauza mea asa ca te rog nu mai cersii ca nu am marunt!!!! 

  • Fortzaaaa 1
  • Mor de râs 3
  • Mersi 1
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felu o sa primeasca un avertisment verbal , cat si Oregon pentru postarea de mai sus.

Eram de fata cand s-a intamplat , dar nu eram atent intrucat se organiza eventul de duminica. 

Cat despre Kick-ul care ti l-a dat , fara dovezi nu pot face nimic in privinta asta , daca ai fi avut o dovada concreta ar fi primit warn sau mai grav , un suspend.

Oregon o sa primesca un avertisment verbal si timeout pe discord. 

Sa incercam sa fim mai buni si sa lasam unul de la altul , sa nu mai aruncam cu pietre unul in altul.

T/C

Editat de Cizmă Bă
  • Like 1
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate