Sari la conținut

[Interviu] Daimond Kane - Asistenta Tehnica TS3


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png 


Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @Daimond Kane

Reporter - devylinn @LeagueCS: Bună @Daimond Kane . Îți mulțumesc că ai acceptat invitația mea pentru acest interviu!
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Și eu îți mulțumesc pentru invitație! Nu mă așteptam ca tocmai pe mine să îmi trimiți!
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Mă numesc Dimitrie(lumea îmi spune "Dimi"). Am 21 de ani și sunt din Craiova, dar stdiez în București.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane:  În timpul liber, îmi place să cânt(implicit, să ascult muzică), să joc fotbal, volei și tenis de masă, să citesc, să mă plimb singur(ca să mă relaxez), să vizionez filme(de acțiune, romantice, de comedie, unele de groază, dramele ,chiar și cele documentare) și să călătoresc(deși o fac destul de rar).
Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Cel mai interesant loc în care am fost este la Catedrala Sfântul Mare Mucenic Dimitrie, Izvorâtorul de Mir, din Thessaloniki, un loc cu multă încărcătură istorică și religioasă, un loc unde se află multe Sfinte Moaște, dintre care voi enumera pe: Sfântul Mare Mucenic Dimitrie, Izvorâtorul de Mir, Sfântul Ierarh Grigorie Palama, Sfânta Cuvioasă Teodora din Tesalonic și Sfânta Muceniță Anisia.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi în destin?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Cred în voia lui Dumnezeu!
Reporter - devylinn @LeagueCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: 1. Calități: străduința, răbdarea, calmul, liniștea, încerc să pun suflet în tot ce spun și în tot ce fac.

                                                                   2. Defecte: grăbit, stresat, mă consum mult din punct de vedere emoțional, meticulos.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Îmi doresc să fiu slujitor al Bisericii, dar, deocamdată, încă sunt cu studiile universitare la Academie. Sunt conștient că toate vin la timpul lor. 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Să fiu Ofițer de Poliție, să fiu slujitor onorific și să continui să cânt în coruri și să devin foarte bun în tot ce fac.

Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Să merg la Catedrală la slujbe și să petrec timp de calitate alături de cei dragi, inclusiv alături de cei care nu mai sunt printre noi...Dumnezeu să-i ierte!
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuală", ești pregătit?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Vedem ce-o fi!

 

1f4cc.png LUMEA VIRTUALĂ: @Daimond Kane1f4cc.png

 

Reporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumera 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: 5 persoane din actualul staff pe care îi consider prieteni(deși ei sunt mai mulți) sunt:

                                                                   1. @Demon, deoarece mereu m-a susținut și m-a ajutat atunci când am avut nevoie de anumite lucruri.

                                                                   2. @Bombo | ftw., deoarece mereu m-a ascultat când am avut probleme și m-a dat sfaturi care m-au ajutat.

                                                                   3. @eAgLe EyE HARDCORE, deoarece ne cunoaștem de vreo 3 ani, ne tachinăm și glumim mai mereu când vorbim și pentru că ne înțelegem bine și îl port în suflet.

                                                                   4. @LemoN deoarece am ajuns să ne apropiem foarte mult și să vorbim în mod discret despre tot felul de lucruri(chiar și despre probleme personale) și văd că pune suflet în ce spune și nu își bate joc.

                                                                   5. @X-Tream, deoarece el m-a răbdat atât , am vorbit atât de multe și m-a acceptat așa cum sunt. 

                                                                    Totuși, trebuie să îi menționez și pe: @xxhevvoxx♔@Stil@Claudikes@MtK_AngeL@1st_psicho, @unguru@Moroilo.., @SmoKey , @Ares și@Popeloo. Sunt oameni deosebiți pe care îi admir și la care țin mult și pe care vreau să îi cunosc și în realitate.

                                                                     Există inși cu care nu prea sunt pe aceeași lungime de undă, dar cu care sper să fiu în relații mai bune în viitor.

                                                                     De asemenea, aici trebuie spun că și pe tine, @devylinn @ LCS,  te consider o prietenă bună. Chiar dacă ne cunoaștem de puțin timp, am început să țin la tine și îmi place că lucrăm împreună și că ajutăm comunitatea să se dezvolte. Ești minunată!

Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce jocuri preferi să joci?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Prefer să joc CS 1.6 pe laptop și Dream League Soccer(DLS) pe telefon. De alte jocuri nu am timp...
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dori să te vezi și în realitate?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Cu majoritatea celor din staff, pe care i-am menționat mai sus și cu care mă înțeleg foarte bine.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Prin intermediul serverului pe care jucam(PAC.LEAGUECS.RO) și care nu mai e pe comunitate. 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Comunitatea LEAGUECS este o comunitate minunată cu oameni minunați, cu servere de calitate și cu un vibe tare bun, fără oameni toxici. Se fac multe acte de caritate și se promovează cultura pe toate palierele și sunt profund impresionat de aceste lucruri. Recomand tuturor această comunitate!
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Aveam...când jucam pe PUB.LEAGUECS.RO, acolo unde eram Deținător. Am pus mult suflet în acel server, mai ales că eu colaboram cu oameni tare dragi mie. Momentan, joc pe serverul AKA.LEAGUECS.RO, dar foarte rar.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre acest interviu?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Acest interviu, în opinia mea, a fost foarte constructiv și interesant, iar întrebările au fost alese cu multă finețe și cu bun simț de către o persoană tare finuță, cu mult stil, respectuoasă, și cu suflet bun! 
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Fraților, surorilor, haideți să fim uniți! Haideți să fim înțelegători și să ne iubim mai mult! Să îl avem pe Dumnezeu în inimă, să ne rugăm mai mult și să încercăm să facem cât mai multe fapte bune, ca să dobândim Împărăția Cerurilor împreună!
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Mulțumesc că ai dorit să participi la acest interviu! O zi frumoasă îți doresc!
Asistenta Tehnica - Daimond Kane: Și eu îți mulțumesc, @devylinn @ LCS, pentru acest interviu și pentru prietenia ta. Ești o persoană deosebită și abia aștept să ne vedem! Și tu să ai o zi frumoasă! Doamne ajută!

1f4cc.pngAcesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @ LCS & @Daimond Kane1f4cc.png
Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 8
  • Ador 3
  • Fortzaaaa 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate