Sari la conținut

[PREDATOR} Reclamatie Admin Dragnee


Postări Recomandate

Numele dvs: Abdenather

Numele adminului reclamat: Dragnee

Data si ora:15.02.2024-20:10

Motiv reclamatie: iar incepe sa faca abuz de acces

Dovada (Print la consola sau demo) :   https://imgur.com/a/cKKwRmH

https://imgur.com/undefined ( aici mi-a dat ban)

ba baiatule, mi s-a acrit de impertinenta ta de 2 bani. 

Nu ma lasi deloc in pace sa ma joc ( va rog sa va uitati la poze )

pe assault, ai fost penibil, imi zici sa iau ostaticii cand in jurul meu e echipa adversa si trebuie sa incerc sa imi fac drum liber ca sa pot sa iau ostatici si tu imi dai slap.

problema este ca ai inceput sa inventezi si reguli.. de unde pana unde imi zici mie cum sa ma joc si cu ce sa ma joc ?

la aztec_2002 mi-ai dat ban ca dupa fiecare runda ma mut dintr-o echipa la alta, si unde e problema ? unde scrie ca nu am voie, poate vreau ca intr-o runda sa fiu CT si in alta T.

ma jur pe tot ce am eu mai scump, nu iti meriti adminu. Tu cand nu faci fraguri te iei de lume. deci tu imi dai ban cu "calmeaza-te" ca ma mut dintr-o echipa la alta ? esti deadreptul foarte penibil!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://files.fm/u/p3ay2sjen8 poftim ia si descarca demo asta, uite-te la el. 

Tu pentru asta intri sa ma provoci pe mine ca apoi sa faci reclamatie poate poate iau remove, asta e scopul tau aici nicidecum sa te joci, nu ai primit ban pentru mutatu dintr-o echipa in alta ai primit pentru ca doar comentezi, provoci / instigi la ceata in loc sa iti vezi de treaba ta, pe langa asta cu echipele nuj daca e pe demo dar se poate verifica eu /t, tu /t ca nu faci frag, ma mut la ct tu dupa mine, m am bagat la spec te ai bagat si tu, de cine crezi ca faci misto aici, repet nu pentru faza cu echipele ai primit ban, urmariti demo-ul pana la capat ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa imi vad ma de treaba mea cand esti nesimtit ? te iei de mine aiurea. Tu nu dai dovada de un comportament corespunzator pentru admin!

Eu nu am cum sa te provoc fiindca nici nu vreau sa te bag in seama, baietas ce esti! Dar problema este ca iti permiti mult prea multe

PS: Tu o sa iei remove intr-o zi fiindca asa meriti! Eu am dreptate in ce zic, nu tu! Ti-am zis de atatea ori ca nu vreau sa am o vorba cu tine si mereu faci sa te bag in seama pentru prostiile pe care le poti face. si daca ma mut deodata cu tine intr o echipa la alta, asta nu e motiv de ban, asta ca sa fie pentru procesoru ala al tau care este invechit. vorbeam cu MYN, fiindca nici lui nu i se pare normal ce faceai si ai impresia ca te bag pe tine in seama... si daca vorbesc despre tine, nu vorbesc de rau, vorbesc despre ceea ce faci in momentul ala. tu ar trebuii sa mergi intr-un concediu, sa te odihnesti. cum intri pe server incepi sa faci numai si numai ce vrei tu cu toata lumea

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Punctul 30. Daca nu este nici un predator, respectati obiectivele hartii (Tero: Plant & Counter-Tero: Defuse). Ce obiectiv ai tu pe assault sa stai cu awp afara camp pana la final de runda ? tu ma faci nesimtit si etc aici pe forum, ca sa se inteleaga ce e la gura ta pe server . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Dragnee a spus:

Punctul 30. Daca nu este nici un predator, respectati obiectivele hartii (Tero: Plant & Counter-Tero: Defuse). Ce obiectiv ai tu pe assault sa stai cu awp afara camp pana la final de runda ? tu ma faci nesimtit si etc aici pe forum, ca sa se inteleaga ce e la gura ta pe server . 

Ce ma ? cine a stat ma camp ? ma plimbam cu awp u si eram sus la geamuri.. De cate ori trebuie sa iti zic ca nu gandesti logic ? uite cum inventezi minciuni.

Ba nene, numai veni cu dovezi ca sunt penibile dovezile tale, sa mor de nu e asa.

tu incerci sa pari ca ai dreptate dar nu e cum zici tu. inteleg obiectivele, dar tu mai adaugi cate ceva ....

PS: eu nu vreau sa te jignesc, dar asta e adevaru cand bagi minciuni!

Inca din prima zi de cand am venit pe serveru asta tot ai avut ceva cu mine, ce nu stiu...

Eu te ignor complet dar tu esti cel care cauta cearta!

Editat de Abdenather
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, Dragnee a spus:

Punctul 30. Daca nu este nici un predator, respectati obiectivele hartii (Tero: Plant & Counter-Tero: Defuse). Ce obiectiv ai tu pe assault sa stai cu awp afara camp pana la final de runda ? tu ma faci nesimtit si etc aici pe forum, ca sa se inteleaga ce e la gura ta pe server . 

Si fondatorii neaparat trebuie sa vada ce fel de admin poti sa fii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 36 minute, Dragnee a spus:

https://files.fm/u/p3ay2sjen8 poftim ia si descarca demo asta, uite-te la el. 

Tu pentru asta intri sa ma provoci pe mine ca apoi sa faci reclamatie poate poate iau remove, asta e scopul tau aici nicidecum sa te joci, nu ai primit ban pentru mutatu dintr-o echipa in alta ai primit pentru ca doar comentezi, provoci / instigi la ceata in loc sa iti vezi de treaba ta, pe langa asta cu echipele nuj daca e pe demo dar se poate verifica eu /t, tu /t ca nu faci frag, ma mut la ct tu dupa mine, m am bagat la spec te ai bagat si tu, de cine crezi ca faci misto aici, repet nu pentru faza cu echipele ai primit ban, urmariti demo-ul pana la capat ! 

Uite, din bun simt pentru tine m-am uitat la demo sa vad ce prostie ai putut filma.

sincer, nu vad nicio greseala din partea mea! in demo ti-am zis ca nu am ce vorbi cu tine. vorbeam cu Myn despre noile reguli pe care le faci pe server!

si te bagi tu intre mine si myn cum vorbeam atunci cu expert.

nu iti mai zic nimic, iti dau pace. Nu poti mai mult! adica tu ai voie mereu sa te muti de la o alta echipa dar noi nu avem voie ca primim ban :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regulile sunt pentru toți, respectatile! Dacă mai vad ca se fac reclamații aiurea voi sancționa ,atâta timp cât tu ai obligația de a pune bmb ca tero iar ct default ,numai stati la panda pentru ca numai are sens jocul ! T/C

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate