Sari la conținut

[FOTBAL] Marius Lăcătuș a aflat că FCSB a ieșit cea mai iubită echipă din SuperLigă și nu s-a ferit să spună ce crede


Postări Recomandate

  • Administrator

aD02YTZiMWMzNGYyODg3ODM3Njg1MDkwYWQ4ZDk5

S U R S A

 

FCSB a ieșit cea mai iubită echipă din SuperLiga României, în urma unui sondaj realizat de INSCOP pentru agenția News.ro

Vicecampioana SuperLigii a înregistrat un procent covârșitor față de celelalte 15 echipe din campionat (33,4%), iar rezultatele au stârnit mai multe discuții. 

Marius Lăcătuș nu crede că procentul FCSB-ului este real.

Despre cifrele care au reieșit din sondaj s-a discutat și în platoul Fotbal Club. Marius Lăcătuș (59 de ani) s-a arătat sceptic cu privire la rezultat și a oferit și o posibilă explicație pentru procentul obținut de FCSB

"Pe mine mă deranjează faptul că nu e trecută și Steaua acolo în sondaj. Probabil (n.r. că n-ar fi prins podiumul în cazul în care era inclusă), dar n-ai de unde să știi.

Eu cred că atunci când s-a întrebat 'Cu ce echipă simpatizați?', unii au zis Steaua, alții FCSB și poate s-a asimilat. N-avem de unde să știm.

Depinde și cum pui întrebarea. Dacă întrebi 'Cu ce echipă ții?', poți să răspunzi Steaua, iar cel care face sondajul să asimileze cu FCSB.

Pe mine nu mă deranjează cu absolut nimic, fiecare e liber să aleagă echipa cu care ține. Asta e părerea mea, eu sunt alături de clubul Steaua", a spus Lăcătuș

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate