Sari la conținut

[Interviu] Ares - Fondator LeagueCS


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @Ares
(Majoritatea deja îl știm pe @Ares, dar pentru cine nu-l știe :D)  

 

image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Bună @Ares. Îți mulțumesc că ai acceptat invitația mea pentru acest interviu!
✍ Fondator - Ares:  Buna sa-ti fie inima domnisoara @devylinn @LeagueCS :)  , multumesc pentru invitatie. 
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?

Fondator - Ares: Ma numesc Lucian, am 31 ani si locuiesc in Constanta
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde muncesti?

Fondator - Ares: La Coca Cola HBC Romania
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce îți place să faci în timpul liber?

Fondator - Ares: Sa stau afara, in aer liber, alaturi de prietenii mei dragi.
image-2022-12-03-230827229.pngv Reporter - devylinn @LeagueCS: Aranjează următoarele în ordinea importanței lor în viață ta: fericirea, banii, dragostea, sănătatea, faima.

Fondator - Ares: Sanatatea, fericirea, dragostea, faima, bani.
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este cea mai mare și importantă schimbare pe care dorești să o faci în viață ta?

Fondator - Ares: Sa-mi construiesc propria casa.
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce genuri de filme îti face plăcere să le vizionezi? De ce?

Fondator - Ares: Genul Horror ❤️  mai ales fan al autorului Stephen King aka "King of Horror" 
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum vezi tu o "relație perfectă"?

Fondator - Ares: Relatia perfecta se construieste in timp si se bazeaza pe incredere, sinceritate, comunicare, intelegere & multa iubire.
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.

Fondator - Ares: Calitati: sunt o persoana curioasa  in sensul ca doresc "sa cunosc" iar prin dorinta de cunoastere presupune informare, sunt atent la detalii (doar cand trebuie 🤣 ) si  optimist :P .  Defecte: incapatanat & cateodata "grabit🤣
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS:  Dacă ai avea șansă de a începe o viață nouă, ai face-o?Și dacă da,unde ai vrea să îți faci viața?

Fondator - Ares: Sincer, nu m-am gandit niciodata. Dar, daca as avea sansa, nu as schimba nimic, sunt multumit cu ceea ce am si ce mi-a oferit Mr. God 
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce te îngrijorează cel mai mult cu privire la viitor?

Fondator - Ares:  Ca imbatranesc 😂
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?

Fondator - Ares: O excursie cu mașina  fiind pasionat de masini, condusul pentru mine este o modalitate excelenta de petrecere a timpului liber.
image-2022-12-03-230827229.pngReporter - devylinn @LeagueCS:  Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuală", ești pregătit?
Fondator - Ares: Desigur 👌

 

LUMEA VIRTUALA: @Ares


image-2022-12-03-230827229.pngReporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
Fondator - Ares: Prieteni am multi, cred 🤣, dar majoritatea, pentru mine personal, sunt "amici virtuali" (please no hate). 
Pe cine as putea enumera, la rang de "prieten": 
1. Uratul de @X-Tream
2. Fraierul de @eAgLe EyE HARDCORE
3. Batranul de @Stil
4. Grasutu de @Mădălin. (Ex-Staff Administrator)
5. Pitica de @devylinn @LeagueCS
De ce i-am ales pe ei 5? Pe scurt: am avut placerea & "oroarea 🤣"de a ne vedea si cunoaste in viata reala.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce jocuri preferi să joci?

Fondator - Ares: World of Tanks
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?

Fondator - Ares: Batranul @John @ Anormalii, "Gusterul" de @.GoSSen., Nebunul de @LemoN etc. etc. etc.
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?

Fondator - Ares: Uratul de @X-Tream, el m-a racolat aici, cu forta si mult stres😂
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate?

Fondator - Ares: Din pacate si nesilit de nimeni 😅, nu !  :) 
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 

Fondator - Ares: Despre comunitatea "LEAGUECS" ❤️ you all and respect🙏 , iar despre administratie, doua cuvinte : sinucidere curata 🤣
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce trebuie schimbat comunității? Atât forumul cât și TS-ului?

Fondator - Ares: Conducerea🤣. Glumesc :D , nimic, all good here 👌
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre acest interviu?

Fondator - Ares: Super fain ✌️
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?

Fondator - Ares: Va multumesc pentru ca a-ti ales aceasta comunitate si va promitem, cu bune cu rele, LEAGUECS will never die !
image-2022-12-03-230827229.png Reporter - devylinn @LeagueCS:  Mulțumesc că ți-ai făcut timp să vorbim, O seară plăcută în continuare  :D 

Fondator - Ares: Si eu iti foarte multumesc pentru invitatie ! Be good and drive safe 😅

 1f4cc.png Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @LeagueCS & @Ares 1f4cc.png
Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10

  • Like 5
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 18 minute, unguru a spus:

Arese, banii pe locul doi, ca daca ai bani, ai si fericire si dragoste si faima 😅

+ adevărat zici 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"sunt multumit cu ceea ce am si ce mi-a oferit Mr. God" bine zis @Ares.

@devylinn @LeagueCSau fost construite bine intrebarile. Felicitari si multumiri pentru efortul depus. Sunteti bravo!

10/10

 

 

P.S @X-Treamnu-l mai stresa pe @Ares:d

Editat de Spataphore
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate