Sari la conținut

[Interviu] jEko - LEAGUECS LEGEND


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!
In acest interviu suntem alaturi de @jEko

 

Reporter - devylinn @LeagueCS: Bună @jEkoÎți mulțumesc că ai acceptat invitația mea pentru acest interviu!
LEAGUECS LEGEND - jEko: Buna Mada, multumesc pentru invitatie in primul rand.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Ma numesc Marius am 27 de ani si locuiesc in Constanta.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Nu prea am timp liber in general, dar cand am lenevesc.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Unde este cel mai interesant loc în care ai fost?
LEAGUECS LEGEND - jEko:  In Romania as spune Maramures iar in afara tarii Grecia.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Crezi în destin?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Nu, nu cred, destinul ni-l facem singuri.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
LEAGUECS LEGEND - jEko: Ca si calitati as putea spune ca sunt foarte rabdator si ascultator cu lumea, ajut pe oricine cu orice pot, iar ca defecte sunt suparacios si foarte enervant cateodata.
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Oho, sunt foarte multe, ca oricare dintre noi de altfel :)) dar sa spunem ca propria locuinta e prioritara.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Sa am din nou parintii langa mine :3.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?
LEAGUECS LEGEND - jEko: O cafea la prima ora a diminetii urmat de un mic dejun la McDonald's, putina leneveala la pranz, dupa o plimbare prin parc pentru relaxare si terminandu-se cu un film la cinema.
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Îți mulțumesc pentru răspunsurile date, acum vom trece la o serie de întrebări despre lumea "virtuală", ești pregătit?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Eu asa zic, hai sa vedem cu ce ma surprinzi.

 

1f4cc.png LUMEA VIRTUALA: @jEko1f4cc.png

 

Reporter - devylinn @LeagueCS: Poți enumeră 5 membrii din STAFF ce îți sunt prieteni? Și să ne spui, de ce i-ai ales pe aceștia?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Hmm doar 5 ? Tu, @Bombo | ftw., @.GoSSen., @Demon si @FlIn. Sunteti cei cu care am vorbit si petrecut cel mai mult timp.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce jocuri preferi să joci?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Shootere in general dar si GTA V, FIFA, ASSAIN'S CREED.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Cu cei 5 de la intrebarea de mai sus :3.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Intamplator, am dat de serverul CSGO in lista serverelor de la internet.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
LEAGUECS LEGEND - jEko: In ultimii ani comunitatea LeagueCs a "dominat" lumea gaming-ului deci parerea este foarte buna, haterii sa se abtina, iar administratia a ajuns sa fie una mai mult decat decenta, stii cum este cand ceva nu functioneaza se schimba piesa stricata nu tot ansamblu :3.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ai vreun server favorit din comunitate la momentul actual? Știu că ai fost pe CSGO în trecut
LEAGUECS LEGEND - jEko: CSGO este serverul favorit, desi nu mai am timp sa ma ocup ramane serverul pe care am petrecut ultimii ani aici si am legat prietenii foarte frumoase.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce părere ai despre acest interviu?
LEAGUECS LEGEND - jEko: O treaba excelenta pana in punctul asta, sa vedem cum se incheie :3.
Reporter - devylinn @LeagueCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
LEAGUECS LEGEND - jEko: Sa ramana in continuare alaturi de LeagueCs, nu vor regreta.
Reporter - devylinn @LeagueCS:  Mulțumesc că ai dorit să participi la acest interviu! O zi frumoasă îți doresc!
LEAGUECS LEGEND - jEko: Si eu iti multumesc ca mi-ai dat ocazia sa particip. Have a nice day.

 

1f4cc.png Acesta a fost interviul sustinut de catre @devylinn @LeagueCS & @jEko1f4cc.png
Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10

  • Like 3
  • Ador 3
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate