Sari la conținut

[Reclamatie] Dragnee


Postări Recomandate

Numele dvs: Humandotexe

Numele adminului reclamat: Dragnee 

Data si ora: 03/02/2024 22:00 (Spania) 

Motiv reclamatie: Abuz de admin + sufera de grad

Dovada (Print la consola sau demo) : https://imgur.com/a/3Ovqp9L

 

Nu o sa stau sa ma incurc in detalii. E adevarat ca de fiecare data cand intru imi place sa comentez, nu mint, uneori injur, altele nu, dar astazi nu analizam comportamentul meu, ci al "adminului" (admin e un nume prea mare pt un pustan ca tine) Dragnee. Cing, Hugo, voi care sunteti fondatori, am fost admin aici timp de vreo 5-6 luni, si stiti ca ma luam la (scuze de limbaj) pula cu toata lumea, spuneti-mi si mie, cate reclamatii am avut? De cate ori am dat un gag nefondat cuiva? De cate ori am dat ban fara vreo dovada, sau demo, etc? Nici macar odata. Ba, Dragnee, de fiecare data cand ma cert cu tine, te dai mare cu adminu tau, pai, atunci, io ma dau mare, pe toate comunitatile unde am fost, pe unde am adminat, cata experienta am eu si cata nu o sa  ai tu fiindca esti un pustan de 11 ani frustrat si recalcitrant care sufera de un grad in 2024 pe un joc din anu 1999. Sincer, Cing, Hugo, voi nu vedeti ca omu asta are 5-6 sau 7 reclamatii si cu asta o sa fie nu stiu a cata. Cand o sa faceti ceva cu el? La fel s-o intamplat si cu Cristy, asta e Cristy 2.0, alt ratat cu aere de superioritate. Se plang toti playerii pe server de el, nu are certuri numa cu mine, le are cu tot sv, si asta se poate vedea in loguri. Reclamatia asta e asa sa fie la numar, fiindca sunt sigur ca nu o sa luati masuri, dar repet, si eu am fost admin aici, si eu m-am certat cu toti, si nu am avut NICI MACAR O RECLAMATIE pe Forum. 0, null. Pana nu incepeti sa pierdeti playeri nu o sa va dati seama ce fel de admini aveti, aici ii bag pe Kenzor, Dragnee, si inca cativa care sunt la fel de suferiti si dau banuri pe motive aiurea, nu au rabdare sa le deie wg (am vazut, si am scris ca nu asa se da ban pt neprezentare wg, deci e in loguri). Faceti ce vreti, pana nu va pica sv nu o sa dati afara tot jegu care e in el. Drakule, ce o fost de sv coaie? 

 

In fine, seara faina. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Human, fără supărare, dar tu ți le ceri ... și gag și ban-uri pentru limbaj, tu te legi de orice ar face un admin, tu vrei să dai lectii la toată lumea, ieri te-ai luat de mine că (ce vrei să dovedești că scrii cu diacritice) , dacă dăm un ban, tu repede comentezi și te bagi că ceva nu e bine, noi, sau eu cel puțin am postate toate ban-urile, cu tot ce trebuie, ip, steamid, dovadă , demo sau ss, deci nu cum susții tu (ban fără nici o dovadă) dovezile sunt .  Problema la tine este că trăiești prea mult în acest joc, te omoară cineva, gata, îl chemi la 1 vs 1 , că tu joci cs din 2004, că ești pe mondiale, oricine te omoară începi și îl ataci/provoci prin vorbe că (uite mă cine mă omoară) și ce mai spui tu pe acolo, și în această reclamație faci niște afirmații de care nu ești convins nici tu (puști de 11 ani)   Cu asta am încheiat .

 

Editat de alex98
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu ma faci ratat, frustrat,  si cum iti vine la gura aici, ce sa mai povestim despre ce faci pe server ? La orice tu comentezi nu iti convine nimic nu iti convine mapa nu iti convine nuj mai ce, ameninti cu remove ca ce chestie ?  Ce crezi ca iau remove pentru o reclamatie facuta pt un gag ? Cum spuneam invata sa vorbesti nu intereseaza pe nimeni ca joci cs din 2004, ca esti la mondiale si asa mai departe nu intri tu pe server sa ne inveti pe noi sa ne facem treaba sau sa comentezi intri sa te joci si atat. P.s Daca era altcineva in locu meu luai ban cu siguranta . https://imgur.com/a/71N5zHv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, alex98 a spus:

Human, fără supărare, dar tu ți le ceri ... și gag și ban-uri pentru limbaj, tu te legi de orice ar face un admin, tu vrei să dai lectii la toată lumea, ieri te-ai luat de mine că (ce vrei să dovedești că scrii cu diacritice) , dacă dăm un ban, tu repede comentezi și te bagi că ceva nu e bine, noi, sau eu cel puțin am postate toate ban-urile, cu tot ce trebuie, ip, steamid, dovadă , demo sau ss, deci nu cum susții tu (ban fără nici o dovadă) dovezile sunt .  Problema la tine este că trăiești prea mult în acest joc, te omoară cineva, gata, îl chemi la 1 vs 1 , că tu joci cs din 2004, că ești pe mondiale, oricine te omoară începi și îl ataci/provoci prin vorbe că (uite mă cine mă omoară) și ce mai spui tu pe acolo, și în această reclamație faci niște afirmații de care nu ești convins nici tu (puști de 11 ani)   Cu asta am încheiat .

 

 

Acum 9 ore, Dragnee a spus:

Daca tu ma faci ratat, frustrat,  si cum iti vine la gura aici, ce sa mai povestim despre ce faci pe server ? La orice tu comentezi nu iti convine nimic nu iti convine mapa nu iti convine nuj mai ce, ameninti cu remove ca ce chestie ?  Ce crezi ca iau remove pentru o reclamatie facuta pt un gag ? Cum spuneam invata sa vorbesti nu intereseaza pe nimeni ca joci cs din 2004, ca esti la mondiale si asa mai departe nu intri tu pe server sa ne inveti pe noi sa ne facem treaba sau sa comentezi intri sa te joci si atat. P.s Daca era altcineva in locu meu luai ban cu siguranta . https://imgur.com/a/71N5zHv

La ala de sus: "Ban fara nici o dovada" 

/* Te invit sa cauti numele meu pe Google, sa te uiti in toate forumurile de CS  in arhiva, acolo ai raspunsu la afirmatia ta stupida si fara sens */

 

La ala de jos: "Ma faci bla bla bla si bla bla bla" 

Vere, ai 6-7 reclamatii, nu tin minte sa te fi facut in niciun fel, altfel as fi putut avea ban 2 ore pt Injurii Staff. Te-am facut publicar, pt ca dai rush ca ultima paleta pe toate hartile posibile, avute si neavute pe pamantu asta. Te-am facut praf, pt ca iti iei speed, iti iei invizibilitate si + ai VIP care iti ofera avantaje. Ratat, nu tin minte, frustrat, foarte posibil pt comportamentul de pustan si de abuzu de admin pe care il faci in fiecare zi. Daca vrei scot loguri le cand i-ai dat ban lui @Abdenathersi mi-ai zis pe fy_snow: "Human, tu esti next", la care eu ti-am raspuns: "vezi-ti de joc, nu te baga in seama cu mn" este sau nu este. 

 

Au mai fost admini frustrati ca si tine, toti ajung unde tre sa ajung, afara, sau cu 2 bile negre in 3 zile de la atatea reclamatii. 

Acum te voi ruga sa incetezi cu off topicu, lasa fondatori sa raspunda, poti sa zici ce vrei, nu te voi mai baga in seama. Cum am zis, aceasta reclamatie e la numar, si ti-o mai facut una Abde pt banu ala de amu-s 30j de minute - o ora. Cate ai deja, 8-9? Tine-o tot asa, vezi unde ajungi. Ti-am mai zis si pe sv, pe alte sv unde am adminat eu, nu luai nici slot, deci, vezi ti de treaba ta. 

 

Puteti da T/C, e o reclamatie la numar, sa vedem pana unde ajungi inainte sa iti deie picioru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veniți cu dovezi clare și se vor lua în calcul ,în dovada ta se vede clar ca îl ataci ,în fine oricine vede acest mesaj, faceți reclamații bazate pe dovezi clare altfel le faceți degeaba ,vorbăria multă nu ajuta fara dovezi! T/C

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate