Sari la conținut

[Interviu] devylinn @LeagueCS - Administrator Forum


Alexandru06 @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @devylinn @LeagueCS!

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Bună @devylinn @LeagueCS! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
Administrator - devylinn @LeagueCS: Buna! Si eu iti multumesc frumos pentru aceasta invitatie. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum te numești, câți ani ai și unde locuiești?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Ma numesc Madalina Irina, am 26 de ani si sunt din Bucuresti
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce îți place să faci în timpul liber?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Sa ma relaxez :)) dupa o zi de munca, imi place sa ascult muzica, sa ma uit la seriale/filme sau sa ies cu prieteni pe afara. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Îți mai aduci aminte care este momentul în care ai fost cea mai fericita?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Da, nu o sa uit niciodata, momentul cand am reusit sa iau permisul, acel moment a fost cel mai fericit din viata mea, si acuma tin minte, 31.05.2023.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cât de diferită era viața ta acum un an?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Nu stiu daca era prea diferita viata mea acum un an, nu s-au schimbat prea multe de atunci, atat ca am mai imbatranit cu un an :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Enumeră-mi te rog câteva dintre calitățile și defectele tale.
Administrator - devylinn @LeagueCS:  Incep cu defectele, am increderea prea usor in oameni, cred ca acesta este cel mai mare defect al meu, ca si calitati..imi place sa ajut pe oricine indiferent de situatie. 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce lucru îți dorești cu adevărat, dar nu îți poți permite încă?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Sa-mi schimb jobul!
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este acel vis pe care vrei neapărat să îl transformi în realitate?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Sa-mi iau bacul si dupa sa intru la o facultate.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care este cea mai mare frică a ta?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Paianjeni in special.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Care ar fi modul tău ideal de a petrece weekendul?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Acasa, la un film/serial in pat :))
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregătită?
Administrator - devylinn @LeagueCS:  Da, sigur, sa incepem! 

 

LUMEA VIRTUALA - @devylinn @LeagueCS

 

Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai oameni în comunitate pe care îi poți numi prieteni?
Administrator - devylinn @LeagueCS:  Eu zic ca da, o sa le dau si tag, @.GoSSen.@jEko@porto@Ares@Mr.JohnnySins@Alexandru06 @ LCS.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce te-a făcut să-ți alegi acest nume?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Sincer, e luat de pe net si mi-a placut mult numele si am ramas cu el.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce jocuri preferi să joci?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Fortnite, Grand Theft Auto V, League Of Legends, Call of Duty, Dead By Daylight.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cu ce membru/membri de pe comunitatea LEAGUECS ți-ai dorii să te vezi și în realitate?
Administrator - devylinn @LeagueCS: @jEko@Bombo | ftw.@.GoSSen.@X-Tream. @Mr.JohnnySins
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Nu ma tin minte, cred ca de pe net, eram pe o alta comunitate atunci, mai exact in 2022 am venit prima oara aici desi contul este facut din 2020 (din 2022 am inceput sa activez aici).
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce părere ai despre comunitatea LEAGUECS & administrația acesteia? 
Administrator - devylinn @LeagueCS: Una buna, si normal din moment ce am ramas pe aceasta comunitate. Administratia este una aleasa cu grija.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ai vreun server favorit din comunitate? 
Administrator - devylinn @LeagueCS: ANORMALII ❤️ 
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Ce mesaj ai pentru membrii comunității Leaguecs?
Administrator - devylinn @LeagueCS: Aveti grija in cine aveti incredere :)) lumea este destul de rea.
Reporter - Alexandru06 @ LCS: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc!
Administrator - devylinn @LeagueCS: Mi-a facut placere! Te pup! 

 

Acesta a fost interviul sustinut de catre @Alexandru06 @ LCS & @devylinn @LeagueCS.

Multumim pentru timpul acordat.  O nota de la  1 la 10.

  • Like 4
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate