Sari la conținut

Reclamatie admin IDle sau cum are


LoG

Postări Recomandate

Nik LoG-am primit ban pt ca am tranzitat pe aztec 2x2 printr un loc in care mapa in sine permite.  

regula asta trebuie reimprospatata :1. Aveti voie sa urcati pe harta, atata timp cat nu campati si atata timp cat harta a fost facuta pentru acest lucru (are textura). 

Ps nu vreau unban :))

Editat de LoG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Ai intrat pe server sa creezi cearta cum de altfel esti obisnuit tu 

2. Pe acolo scurtai toata mapa si ieseai in spatele jucatorilor

3. Cum ai ajuns tu la concluzia ca pe acolo mapa permite, iti permite ca te sui pe cutii si treci peste ? Odata ajuns sus vezi si in alte parti prin perete deci e clar ca esti pe textura. 

Reclamatie inutila pe langa asta propun daca tot ai ramas cu vipu sa nu mai ai acces sa vezi u@ ca sa nu se mai creeze nici discutii aiurea, ca practic nu ai cum sa nu te aptii sa nu comentezi la ce scriem noi admini pe u@. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare sunt idle , erau 3 admini pe server care toti 3 ti-am explicat ca nu este voie sa urci pe mapa in acel loc .  

Te-am avertizat si cu slay si cu kick dupa care tu ai tot continuat sa urci pe mapa(de_aztec2x2) dupa care ai primit ban 2 ore , este foarte simplu.

Nu am gresit cu absolut nimic si am procedat 100% corect . Sa te urci pe mapa fiind ct ca sa ajungi in spatele la toti tero pe de_aztec2x2 este interzis. 

Regula pe care o specifici tu se incadreaza la mape care sunt facute pentru asa ceva exemplu fy_snow sau alte mape.

 

https://imgur.com/a/RAi0Vcm 

Las aici si poza pe unde se urca domnul, succes .

 

Pe unde te urci pe mapa , mapa nu are textura deci este interzis , daca gresesc cu ceva inseamna ca sunt eu mai inapoiat..

 

EDIT: Dupa rezolvarea reclamatiei propun sa ii se scoata accesul la u@ si say. Este un player care mereu cauta cearta cu toti adminii si contraziceri.

Editat de alezboyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cererea nu este făcută conform exemplului asa ca nu va primi niciun răspuns!

tc(1).png.eb3d966d7e882746e6d57266effd7b45.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate