Sari la conținut

cerere unban TuicaFiartaCuMiere


dinu valentin

Postări Recomandate

MODEL CERERI UNBAN: TuicaFiartaCuMiere : Nick-ul adminului care te-a banat : loy : IP : Motivul banului  no ss : Data 05.12.2023 si ora ban-ului nu o stiu

buna seara , am incercat sa intru pe server dar imi spune ca sunt banat , precizez ca nu m i s a cerut nimc legat de poze sau wg , aseara am jucat , am iesit dupa server normal fara vreun conflict sau cerere de poze sau wg si in seara asta cand sa intru pe server zice ca sunt banat nestiind motivul . in consola imi apare la motiv no ss dar nu m i s a cerut asa ceva , eu nu am avut discutie cu asa ceva. va mukltumesc si astept raspuns


Ban Information
Name: tuica
IP: 188.25.117.105
Reason: wall+no.ss
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Loy
Admin SteamID: STEAM_1:0:799

  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E posibil sa ai un CS care nu ti le salveaza . O sa verific daca ti s-au facut si daca ai fost anuntat ca trebuie sa le dai

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://postimg.cc/4HY0cC0J  

Buna seara! Dl. Tuica ai primit ban pentru ca ai iesit de pe server imediat dupa ce te-am dat spectator, pentru a efectua un test Wargods!

Nu am facut ss cum zici tu si motivul este wall+no.wg!

Nici un am apucat sa iti scriu numele in chat si tu deja erai iesit de pe server pentru a nu face testul wg! 

SS se face in timpul jocului nu cand esti mort cum erai tu cand te-am mutat sepctator!

Dat fiind faptul ca esti un jucator vechi si loial comunitatii noastre, cer parerea si altor colegi! 

Multumesc anticipat

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut , nu cred ca am iesit intetionat , am fost verificat de atatea ori , nu se pune problema sa am coduri , joc de atatia ani pe servere si nu am avut niciodata probleme , va rog analizati cu atentire iar daca s a intamplat sa ies a fost coincidenta ca altfel nu eram aici sa scriu si sa ma rog pentru unban , dar pana la urma dvs decideti daca sunt corect sau nu eu doar imi fac datoria sa va zic ca nu am stiut de aceasta situatie . va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate