Sari la conținut

[Fotbal] OUT de la FCSB! Gigi Becali a făcut anunțul, după eșecul cu Oțelul: "N-o să-l mai vedeți"


ZoZoLe @ LCS

Postări Recomandate

FCSB a pierdut pe teren propriu în fața celor de la Oțelul Galați, scor 0-2, în etapa a 18-a din SuperLigă.

MGI5NWMwOTZkZDFiY2U5YmFhNGI1NDQ0MTQy.thu

Gigi Becali, după FCSB - Oțelul 0-2: "Mai sunt 3 meciuri și n-o să-l mai vedeți pe Compagno"

Gigi Becali (65 de ani) a declarat că în iarnă va transfera un atacant și că Andrea Compagno (27 de ani) nu va mai îmbrăca tricoul roș-albastru.

"Eu nici nu vreau goluri de la Compagno. Eu vreau să țină de minge măcar 10 secunde-15 secunde. Vreau să nu dau mingea la adversari, atât vreau. Și mai vreau ceva. Când e fault, nu mai dă fault arbitrul, că te vede că toată ziua te arunci.

Nu e problemă, mai sunt 3 meciuri și n-o să-l mai vedeți pe Compagno. Aduc atacant. O să-l vedeți. Am zis că 100%. Eu când zic ceva, nu fac? Văd, fac, dreg.", a declarat Gigi Becali, pentru Fanatik.

Andrea Compagno nu a mai înscris niciun gol în ultimele 9 partide în care a fost introdus pe teren

Cifrele lui Andrea Compagno

21 de meciuri a jucat Andrea Compagno în acest sezon la FCSB

4 goluri a marcat Andrea Compagno în meciurile jucate

2.500.000 de euro este cota de piață a lui Andrea Compagno, potrivit Transfermarkt

Clasament SuperLiga:

MCZoYXNoPWFhYWY4MzYzYzE1YzY2YzhiMzdmMGI4

Sursa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate