Sari la conținut

Pe scurt, news!


uNuLuX

Postări Recomandate

Salutare!

Dupa cum bine poate stiti am facut trecerea de la forum la discord, dar cum poate unii din voi nu folosesc discord ul am zis sa anunt si aici cateva noutati / anunturi pe scurt legate de server.

Deci, ia-te ce avem pana acum:

1. Primul update de pe server o sa aibe loc in data de 9 decembrie 2023, update in care va fi instalat modul de Craciun (ma gandesc ca in data de 2 decembrie e prea devreme) daca o sa exista cerere mare poate instalez in 2.

2. Cel mai probabil din luna ianuarie serverul va incepe sa primeasca update-uri pe partea de game-play, adica day-uri noi, sisteme noi etc.

3.Au fost anuntate evenimentele care vor avea loc pe server, pe scurt vor fi 3 tipuri de evenimente.

   - Evenimente zilnice (in fiecare zi 2/3 evenimente)

   - Evenimente saptamanale (o data pe saptamana, de obicei in weekend)

   - Evenimente lunare (mai exact turneul de fotbal) 

     --> Pentru mai multe informatii cat si regulamentul evenimentelor va rugam accesati SERVERUL DE DISCORD
 

4. Au fost schimbate toate ofertele din Magazinul de voturi (oferte mai bune, voturi mai putine)

5. Admini vor primi anumite "facilitati" lunar.

6. Din 14 NOIEMBRIE vor fi 3 boost-uri on pe server, deci nu va fi problema de jucatori.

Ar mai fi multe de spus, dar va las pe voi sa aflati :) stiti ce aveti de facut, link in semnatura sau mai sus.
 

Va pupix ❤️ 
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Cateva actualizari facute in ultimele zile pe serverul nostru de discord,  ENJOY :) 
 

-> A fost facuta RULETA pe DISCORD 

-> Pana in data de 1 NOIEMBRIE puteti sa propuneti sound-uri pentru server pe serverul nostru de discord.

-> S-a dat startul voturilor pentru concursurile care vor fi organizate pe server in luna Decembrie. (Puteti vota ce concursuri organizam in perioada sarbatorilor)

-> Ca parte din staff-ul nostru, pe langa beneficiile actuale, incepand de astazi fiecare admin primeste lunar 1 SPIN pentru RULETA pe DISCORD

-> Jucatori care ofera boost la serverul de discord au mai multe beneficii acum 

-> A fost creat sistemul de lvl + recompense pentru fiecare nivel obtinut. 

-> 5 ZILE FREE VIP cu o simpla cerere pe DISCORD

-> 500 POINTS FREE cu o simpla cerere pe DISCORD

-> Pentru fiecare jucator adus pe discord noi iti oferim 250 POINTS sau 250 JETOANE.

-> Mici modificari la ADMINUL LUNII, mai putine recompense pana la cresterea staff-ului
 

LINK SERVER DISCORD
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

A trecut ceva timp de la ultima postare :) asa ca va prezint pe scurt ultimele noutati in legatura cu serverul de discord & serverul de counter strike.

➣ A fost deschisa CAMPANIA ADMIN FREE 

➣ Au fost deschise aplicatiile pentru MODERATOR EVENIMENTE 

➣ Se lucreaza la un panel pentru server

➣ Primul videoclip pentru YT e in proportie de 95% gata :)
 
Se lucreaza la un MARE update de Craciun pe serverul de counter strike

➣ Incepand de miercuri (15 noiembrie) o sa fie bagat boost pe server 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boost ON! 

Momentan un singur boost, urmeaza curand al doilea. 




P.S Recomand royal-boost si west + setmaster pentru romani, restul sunt firme fantoma, aveti grija de bani vostri 

Editat de uNuLuX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

➣ A fost adaugat un BOT PE SERVERUL DE DISCORD care face legatura cu serverul de cs (ADICA TOT CE TINE DE COMENZI SE POATE DA PE DISCORD) + LOGS LA COMENZI / ACTIVITATEA ADMINILOR si adaugata o comanda /report unde fiecare jucator poate raporta daca exista o probleme pe server ! 
➣  A fost adaugata o categorie noua: 7 ZILE FREE SOUND
➣  Am inceput sa organizam giveaway -uri zilnice cu diferite premii.
➣  Avem si panel, accesati https://jbromania.ro/  pentru mai multe detalii !
➣  Astazi 02 / 12 / 2023 dam startul concursurilor cu ocazia sarbatorilor pe serverul nostru de discord + ofertele de Craciun & marele update de Craciun :) ❤️ 

Va asteptam cu drag pe serverul nostru ! :) 




   DISCORD SERVER

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...

Buna seara ! 

Dupa o lunga perioada de inactivitate am revenit, acum ca mi am rezolvat cat de cat problemele personale am decis sa readuc jb-ul in gloria sa de acum cativa ani in prima fata urmeaza ca addons-ul de pe server sa primeasca un REMAKE sau un MEGA UPDATE cum doriti sa îi spuneti practic vom rescrie tot addons-ul de la 0 cu toate day urile actuale si cu ocazia asta adaugam si day urile / sisteme si toate modificarile propuse de voi (si nu numai). Vor fi scoase cateva day-uri care nu sunt jucate si cateva lr-uri total inutile, desigur ca ne vom ocupa si de bug-uri, planificam ca totul sa fie gata in 2 saptamani iar ca din aprilie sa fie si boost on. Va garantez ca o sa fie bomba serverul ! Nu vreau sa dau foarte multe spoilere asa ca ramaneti pe faza pentru a fi la curent cu toate noutatile legate de acest UPDATE, iar ca sa ma revansez fata de voi pentru inactivitatea din ultimele 3 luni am organizat un mic giveaway cu 10 EURO PAYPAL pe serverul de discord , va astept cu drag sa va inscrieti.

MODIFICARI LA SERVERUL DE DISCORD !
Am scos evenimentele de pe server ! Nu voi mai organiza nici un fel de eveniment deocamdata, cel putin pana cand nu strang o baza de jucatori mai mare sistemul de voturi a fost si el scos impreuna cu beneficiile pentru admini, cine vrea sa intre / sa stea in staff o va face de buna placere nu pentru jetoane. In schimb va fi adaugat un TOP15 dar putin diferit si vom implementa un sistem de free vip mai special Panelul deocamdata e off ! Dar in curand se va rezolva problema + urmeaza V2 care e de 4 ori mai smechera ca asta. 

Ne auzim curand cu vesti

Toate cele bune ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Salutare dragi utizilatori ai forumului !

în această săptămână addon-ul intră official în versiunea beta și va fi urcat pe un nou IP !
 
Pentru cine nu știe de aproximativ o săptămână se rescrie toată sursa principală de la addons !

Aproximez ca până în data de 31.03.2024 să fie totul gata iar din data de 08.04.2024 să readucem iar modul acesta de joc la viață.
(să băgam boost) 


Ne auzim curând cu noutăți !

Toate cele bune 


 

  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate