Sari la conținut

[Reclamatie admin] ho0d + Felu


fitze

Postări Recomandate

Nume reclamant: fitze

Nume admin reclamat: Ho0d + Felu^

Motiv: Ho0d gag aiurea, Felu^ instigare la cearta + folosire comenzi aiurea

Durata Ban (Daca este cazul): Nu este cazul.

Dovada(video/poza/demo): poza 1     poza 2   poza 3   poza 4   poza 5

Nu este prima cand se sufera grav de accese, adica tu ca admin sa vii sa te dai buricul pamantului, sa cataloghezi playerii ca pe ultimii fraieri ca esti tu admin si cunosti regulile, iar daca greseste un player mai nou(nu eu) vii si il spulberi de pe server ... disciplina = 0 , mai oamenilor, eu v-am mai spus si o sa va spun, cand jucam eu aici, voi nici pc nu aveati, nu fac nici o aroganta, dar deja mi s a luat sa stau sa fiu vanat pe server  de bombe, slay, slap uri ca vine nea caisa din deal sa mi spuna mie sa atac si el sta afk cand raman eu ultimul human. In pozele de mai sus am selectat ce era mai  important, se vede clar ca purtam o discutie cu domnul felu si intervine avocatul poporului ho0d cu un gag, lor le ardea de mine cand pe server erau 2 cu speed dar csf.. admin on pe server dam mesaj pe chat cu brb si codatul rupe.

Pentru demo nu am gasit site ca sa-l pot uploada, dar il pod trimite pe discord nu este nici o problema. :)

Aruncati o privire si la staff, nu doar la server, sunt prea plangaciosi unii :P stiu ca sunt bun.

Seara buna va doresc si o saptamana excelenta!

Editat de fitze
Nu au fost toate pozele incarcate.
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I agree with him, when new players come in he put a long lm I warned him and I removed lm, the hood comes and slays him, they are new players we have to warn them, and if he does it again you slay him and nothing else , people come to enjoy the game I hope I have not offended. 

I know what the rules are but making mistakes is not a big deal you know what I mean.

I am not referring to Fiftze but to other players

Editat de Ch3ny1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca reclamatia este facuta degeaba, se vede clar cum ii intarati si ei doar ti au dat gag ca sa te potolesti, nu te au injurat sau altceva.

CONTRA La reclamatie

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede clar cum încerci sa ii provoci,reclamația e făcută degeaba ,gag ul e pe merit,plus ca acum câteva zile încercai sa ma provoci și pe mine,deci e clara situația în care ești 

Editat de Dorin gabriel
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba ai facut cererea, sau ma rog de copil cu minte putina...

1. Ai luat gag prima data pentru ca am intrat pe server si prima chestie pe care o vad este ca injuri ca la usa cortului, normal ca esti sanctiont cu gag, orice admin ar fi facut la fel.... acolo nu ai reusit sa faci snapshot? nui problema sunt owneri care au access la consola si pot verifica corectitudinea reclamatiei si sanctiunile aplicate.

2. Al doilea gag l-ai luat pentru ca spamai chatul adminilor si chatul in general, sau mai pe limba ta "te luai in gura cu tot stafful prezent online" 

 

Editat de Ho0D
  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg ce reclamatie ii asta , adica in poze se vede ca tu provoci , esti un jucator toxic si tot aiurea te joci si cand primesti un slay sau un gag tot in sus sari , mai ales ca chiar am fost ingaduitori cu tine , ai luat gag si ai scris in chat admin plus ca vorbesti foarte urat ! Ai facut o reclamatie sa te bagi in seama , sa cistesti te rog regulamentul !

  • Mor de râs 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

53 minutes ago, ExtazzYy said:

Sunt cu pro la această reclamație merita x2 un warn sau ceva acești baeti sunt incapabili să aibe gradul asta NU înțeleg trăim într-o lumea foarte proasta 

Din cate stiu nu mai faci parte din staff asa ca comentariul tau e pus aiurea 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, ExtazzYy a spus:

Tu ști ca aici nu îți trebuie sa fi admin să-ți dai cu părerea 

eu nu stiu de ce te bagi aiurea in aceasta reclamatie ca doar adminii au voie nush de unde ai auzit ca si playerii au voie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu venii cu scuze ca faceam spam, ca ma ferfeleam eu asa si pe dincolo, ti am zis sa ti vezi de codatii tai, atat, tu credeai ca vorbesti cu un mucos, uite ca mucosul asta stie serverul si regulile mai bine decat tine.. lasa pe cei de mai sus sa si faca treaba. :)

PS: sa nu ma vanezi iar pe server pentru reclamatia aceasta, te rog..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 26/07/2023 at 01:43, fitze said:

cand jucam eu aici, voi nici pc nu aveati

Chiar daca ar fi asa cum spui, nu inseamna ca nu trebuie sa respecti regulile sau sa ai un comportament/limbaj decent pe server. Respectul se castiga, nu se impune.

Din screenshoturile tale observ ca reclamatia este inutila, gagul a fost dat pe merit.

T/C

  • Mersi 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate