Sari la conținut

Cumpărare Licență - TS.LEAGUECS.RO


X-Tream

Postări Recomandate

  • Fondator

Dragi membrii ai comunității LEAGUECS ROMANIA, după cum bine stiți, anual, suntem nevoiți să cumpărăm o nouă licență pentru serverul comunității de TEAMSPEAK, TS.LEAGUECS.RO.  

O licență de 256 sloturi costă anual pe Teamspeak.com, 175 de dolari și avem nevoie de ajutorul vostru pentru a achiziționa această licență până pe data de  13 AUGUST 2023, când expiră licența actuală. 

În concluzie, dacă v-ați simtit bine alături de noi pe LEAGUECS ROMÂNIA si dacă doriți să contribuiți la achiziționarea acestei licențe, aveți atașate conturile unde puteți face o donație

 

PAYPAL: adrianpasca55@gmail.com 

ING: RO24INGB0000999912086679 pe numele PASCA SIMION ADRIAN

 - În cazul în care se vor strânge mai mulți bănuți decât este necesar, aceștia îi vom adăuga în conturile de la TNI.RO și ESAGAMES.RO, unde avem hostate serverul de TEAMSPEAK, respectiv forumul. De asemenea, vom plătii bot-ul de auto-move folosit pe TS.LEAGUECS.RO cât și domeniul LEAGUECS.RO 

- Pentru a fi cât mai transparenți, la fel ca și anul trecut, acest topic v-a rămâne deschis, unde, în cazul în care ați făcut o donație, să puteți posta dovada ei. 

 

#Împreună spre al - 6 - lea an de LEAGUECS!

teamspeak.PNG

ts.leaguecs.ro.PNG

  • Like 7
  • UP 1
  • Fortzaaaa 2
  • Mor de râs 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, kkkkk a spus:

mi-ar fi rusine sa postez asa ceva , tinand cont de faptul ca sunteti o gramada in staff

Mi-ar fi rușine sa comentez la un topic de genul,in primul rand nu iti baga nimeni mana în buzunar,în al doilea rand leaguecs oferă în mod gratuit o grămadă de beneficii si reduceri.

Spre încheiere,vreau sa îți spun că un forum cu servere si ts nu e ușor de întreținut,tu nu știi și poate nu vei știi niciodată,de aici comentările de genu 🙄

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gândiți-vă că comunitatea, nu bagă nimănui mâna în buzunar, este o faptă caritabilă pentru comunitate, pentru ”LEAGUECS”. Nu este o rușine, aceasta este chintesență cuvântului comunitate, susținere, ajutor, toți într-una, într-un singur punct.

On 20/07/2023 at 23:31, X-Tream said:

În concluzie, dacă v-ați simtit bine alături de noi pe LEAGUECS ROMÂNIA si dacă doriți să contribuiți la achiziționarea acestei licențe, aveți atașate conturile unde puteți face o donație

Citiți foarte bine acest material / postare, nu fiți răutăcios și veniți cu tot felul de aberații. Fiți puțin raționali si la statut de omenie, de parcă vi s-a cerut bani, să vă puteți alătura comunității. 

Nu judecați rău, că fiind vorba de bani, gândiți-vă la plăcerea pe care v-o oferă această comunitate, cu ce mâna dai cu aia ei, nu-i susțineți pe ei să le faceți buzunarul gros, ci întreagă comunitate, și prin susținere faceți fapte care mai face existențe în viitor și când le veți căuta le veți găsii. 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 2 ore, kkkkk a spus:

mi-ar fi rusine sa postez asa ceva , tinand cont de faptul ca sunteti o gramada in staff

Salut.  In cazul in care nu stiai, orice comunitate de gaming genereaza niste costuri, care, de cele mai multe ori, nu sunt mici. Multi ani, aceste costuri au fost suportate de mine integral, insa, personal, singur nu mai pot suporta aceste cheltuieli. Sincer, am si obosit sa bag bani intr-un joc si sa vina persoane ca tine care doar stiu sa "arunce cu bolovani" sau sa incerce sa distruga. Din pacate, asa e la noi in Romania! Vorba multa, saracia omului! 

Da, avem un staff maricel, dar, sa nu uitam, ca si ei sunt oameni cu probleme si nevoi. Unii dintre ei sunt copii, altii au familii, altii au probleme, si poate ca nu pot sa ajute financiar. Si nici nu-i obligam sa faca asta! 

Cum au spus si altii la comentarii, NU am bagat si nu bagam mana in buzunarul nimanui, si te asigur eu ca toate donatiile care s-au facut sau se vor face, se vor investii in aceasta comunitate, nu vor fi folosite in scopuri personale, cum au facut altii pe alte comunitati in trecut. 

 

PS: Costurile LEAGUECS ROMANIA se aproprie de 3000 de lei pe an.  De acesti bani, pe care de cele mai multe ori i-am bagat din buzunarul meu, cu exceptia anului trecut, trebuie sa le faci mofturile tuturor, trebuie sa stai sa fi floodat de toti bolnavii care n-au un scop in viata, ai frigiderele pline de "scule", ca normal, asa e romanul, injura si cu rost si fara rost. In concluzie, draga "user", te invit pe tine sa bagi banii astia de la tine, sa vezi ce frumos e cand bagi bani in gaming-ul din Romania. O zi frumoasa! 

 

  • Like 2
  • UP 2
  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, kkkkk said:

mi-ar fi rusine sa postez asa ceva , tinand cont de faptul ca sunteti o gramada in staff

se mai trimit săgeți? Alo, domnule arcaș...  Trăiești in secolul vitezei, nimic nu e gratis in lumea asta, ce dai aia primești.  Cum a spus si nea @X-Tream [Unii dintre ei sunt copii, altii au familii, altii au probleme, si poate ca nu pot sa ajute financiar.]  Gândește-te , de 2... 3 ori înainte sa arunci cu vorbe.

 

Domnule săgeată (kkkk)...  Rușinea asta de care spui tu... Cred ca o duce arcașul care te-a trimis ❤️

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 55 minute, .GoSSen. a spus:

for leaguecs.jpg

Cu donatia de la tine, am platit hostul la TS de la TNI, pe 5 luni in avans. Merci! 

gossen.PNG

gossen2.PNG

  • Like 2
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Dat fiind faptul ca s-au strans cu mult peste cei 175 de dolari, cat aveam nevoie pentru LICENTA TS.LEAGUECS.RO, am decis sa inchid acest topic. 

Din donatiile primite din momentul in care am facut acest topic, am platit urmatoarele: 

 

- HOST TS - Am adaugat bani in cont la TNI pentru inca 5 luni.

- WEBHOST WWW.LEAGUECS.RO - Am platit pe inca 5 luni in avans, deci, webhostul acestui forum este platit pana in data de 17.03.2024

- DOMENIUL LEAGUECS.RO - Am reinnoit domeniul LEAGUECS.RO cu inca 2 ani, platit pana in data de 19.09.2025. 

- AUTO-MOVE TS.LEAGUECS.RO - Platit bot-ul de auto-move de pe serverul nostru de TS pe inca 1 an de zile. 

 

# Dupa toate aceste plati efectuate, in momentul de fata, in contul de paypal al comunitatii mai avem 207.22 euro, din care, 175 de dolari v-a costa LICENTA LA TS.LEAGUECS.RO pe care o cumparam luna viitoare. Restul de bani vor fi folositi la eventuale plati care vor aparea pe parcurs (update-uri plugin-uri forum, s.a.m.d)

# Va multumim pentru tot ajutorul oferit. # Impreuna spre al -6- lea an! 

 

automove.PNG

leaguecs.ro 2.PNG

Leaguecs.ro.PNG

paypal leaguecs.ro.PNG

plata esagames.PNG

plata webhost.PNG

  • Like 3
  • Fortzaaaa 9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate