Sari la conținut

Cerere Moderator kFb#


Postări Recomandate

Nume :  Iulian

Vârstă : 25

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Sa ajut comunitatea în destindere și să aducem o atmosfera frumoasa atât membrilor cât și comunitatea sa fie updatata la toate noutățile 

Ce sectiune dorești spre moderare? : Unde este necesar ,nu am preferințe 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Pot aduce noutăți ,sper să câștigăm și membri pe baza asta și să ne extindem cat mai mult 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Stau zilnic pe tot forumul și urmăresc unde trebuie noutăți și sunt la curent cu tot ce este nou 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?Desigur ,de ce nu 

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Am fost recomandat de cineva acum multa vreme dar am câțiva prieteni pe aici dar nu îi mai știu exact dar pe @xxhevvoxx♔ îl recunosc de mult 

Alte precizări : Sa dam drumul la treabă ,sa colaboram la cât mai multe proiecte și să aducem comunitatea la un rang mai înalt de cat atât 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da desigur ,doar sa stabilim din timp ziua și ora și nu se pune problema 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* Stau zilnic pe tot forumul și urmăresc unde trebuie noutăți și sunt la curent cu tot ce este nou *

Prima data când te vad. 

Totuși, îți dau pro.. Între timp fa niște activitate. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
8 hours ago, kFb# said:

Nume :  Iulian

Vârstă : 25

De ce dorești să aplici pentru acest grad? :  Sa ajut comunitatea în destindere și să aducem o atmosfera frumoasa atât membrilor cât și comunitatea sa fie updatata la toate noutățile 

Ce sectiune dorești spre moderare? : Unde este necesar ,nu am preferințe 

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Pot aduce noutăți ,sper să câștigăm și membri pe baza asta și să ne extindem cat mai mult 

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Stau zilnic pe tot forumul și urmăresc unde trebuie noutăți și sunt la curent cu tot ce este nou 

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?Desigur ,de ce nu 

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Am fost recomandat de cineva acum multa vreme dar am câțiva prieteni pe aici dar nu îi mai știu exact dar pe @xxhevvoxx♔ îl recunosc de mult 

Alte precizări : Sa dam drumul la treabă ,sa colaboram la cât mai multe proiecte și să aducem comunitatea la un rang mai înalt de cat atât 

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da desigur ,doar sa stabilim din timp ziua și ora și nu se pune problema 

Salut . 

Va trebui sa iti alegi o categorie de moderat . Pro  pt proba 7 zile. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acceptat.  Categoria Generala - Multimedia. 

Ai 7 zile de probă să demonstrezi că dorești sa ramai în staff-ul LeagueCS. 

Succes! 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate