Sari la conținut

Cerere Moderator JuNNky AYS


Postări Recomandate

Nume : JuNNky AYS (Georgian)

Vârstă : 21

De ce dorești să aplici pentru acest grad? : Vreau sa ajut la dezvoltarea comunitati cu tot ce pot.

Ce sectiune dorești spre moderare? : Online Games sau Multimedia unde este liber.

Ce îmbunătătiri poti aduce sectiunii moderate? :Topicuri zilnice, activitate destul de ok.

Explică activitatea ta pe forum și sectiune din ultima vreme : Inca nu am dar voi aveam

Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă, iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat?:Da.

Ești recomandat de cineva din comunitate? : Nu

Alte precizări :bafta

Poti intra pe teamspeak la ședinte? : Da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Cont facut acum 10 minute, te rog sa faci niște posturi la categoria în cadrul căreia dorești acces, pana atunci contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul tau continut este cerere de grad pe forum.

Cont creat de acum 11 minute.

Destule motive pentru CONTRA.

( sugerez: vechime si postari )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:pentru incurajare! Nu cred ca te ajuta prea mult votul meu,la decizia finala,dar ar fi ok sa te apuci deja de treaba,la ce ti-au spus colegii mei.. ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Salut! Chiar dacă nu are rost să scriu aici pentru că știu că vei fii respins deoarece nu ai activitate și nu ai posturi la secțiunea care dorești să o moderezi. De la mine primești :contra:, îmi pare rău. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salutari,

Avand in vedere voturile :pros: /    :contra:, decizia mea finala nu esti nici :acceptat: nici :RESPINS:

Ai 3 zile (08.03.2023 ora 20:00) la dispozitie sa-ti alegi o categorie si sa faci activitate !

Am rugamintea ca @Administrator sa-i verificati activitatea si sa reveniti cu raspuns pe grupul de whatapp !

Pana atunci, cererea ramane in PENDING

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate