Sari la conținut

dRama t i c a

Postări Recomandate

fa4ecc034bddbca428915d09d22800e1.gif

 

Dragi membri ai comunității LeagueCs România, astăzi își sărbătorește ziua unul dintre cei mai importanți oameni de pe această comunitate, cel care a pus bazele acestei comunități pe care voi toți o susțineți și o iubiți, omul care a învestit timp, munca, implicare, devotament și bani de-a lungul acestor ani și fără de care NU AR EXISTA aceasta. 

Prin această cale, dorim să îi urăm din partea staff-ulul LeagueCs multă sănătate să poată continua alături de noi în anii ce urmează, fericire pe toate planurile pentru ca MERITA și în ultimul rand, mulțumire pentru toate lucrurile pe care le-a făcut aici. Ne-a oferit șansa de a cunoaște oameni noi, de a lega prietenii și în acest moment suntem o FAMILIE care e în continuă creștere. 

La mulți ani @X-Tream, mulțumim pentru toate sfaturile, înțelegerea, maturitatea de care ai dat dovadă de fiecare dată în a lua o decizie. 

FAMILIA LEAGUECS îți urează LA MULȚI ANI! 

PS: Te iert ca mă faci drama comunității.. vino sa te pup, dar fără fantezii! :)) 

  • Like 7
  • Ador 7
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani @X-Tream ❤️👑! Îți doresc să ai parte de sănătate, fericire și împliniri în tot ceea ce îți propui. Sărbătorește cu bucurie și alături de cei dragi!

Fie ca ziua ta de naștere să fie la fel de minunată precum ești tu ca persoană!

Să ai parte de momente memorabile alături de cei dragi și să primești multe cadouri și urări frumoase!

  • Like 5
  • Ador 3
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Multi dintre noi nu te cunoastem personal si poate nu vom putea si nu vom avea ocazia desi ne-am dori acest lucru.
Insa astazi nu este despre noi ci despre tine, astazi este ziua ta, e o zi speciala atat pentru tine incat si pentru noi

Esti un om minunat, de treaba si absolut o incantare atunci cand esti prezent printre noi. Discutiile cu tine sunt uneori 
amuzante insa sunt si inspiratoare. Esti o incantare sa te avem alaturi si o placere sa facem parte din viata ta
chiar daca e viata online, virtuala. 

 

Intreaga comunitate Leaguecs iti ureaza un calduros La Multi Ani X-Tream!

  • Like 8
  • Fortzaaaa 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 13 minute, Victor2k a spus:

 Multi dintre noi nu te cunoastem personal si poate nu vom putea si nu vom avea ocazia desi ne-am dori acest lucru.
Insa astazi nu este despre noi ci despre tine, astazi este ziua ta, e o zi speciala atat pentru tine incat si pentru noi

Esti un om minunat, de treaba si absolut o incantare atunci cand esti prezent printre noi. Discutiile cu tine sunt uneori 
amuzante insa sunt si inspiratoare. Esti o incantare sa te avem alaturi si o placere sa facem parte din viata ta
chiar daca e viata online, virtuala. 

 

Intreaga comunitate Leaguecs iti ureaza un calduros La Multi Ani X-Tream!

Atata sunt unii de incantati cand apar prin preajma lor, de le vine sa o ia la fuga  🤣🤣🤣

  • Like 4
  • Mor de râs 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

De când sunt aici pe comunitate pot să spun că sunt mândru că sunt aici și totodată că fac parte din această familie minunată, dar, mai puțin contează deoarece astăzi este despre tine! Un om de treabă, minunat, superb și care și-a dedicat timpul, munca, banii pentru această comunitate, de aceea eu îți urez un La mulți ani fericiți, multă sănătate deoarece asta contează foarte mult, bucurie și toate dorințele/visele să ți se îndeplinească. LeagueCS România îți urează un călduros La mulți ani! 😘😘❤️❤️

  • Like 10
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt nou aici si nu cunosc multe, dar de cand sunt aici totul mi-a fost pe plac si am intalnit oameni noi si m-am trazit sa fiu si o parte dintre voi mai mult decat ca si membru. Multumim foarte mult pentru devotamantul, timpul tau pe comunitate si ca din meritul vostru cat si al tau in am aflat si eu de comunitate. Sper sa fiu si mai mult alaturi de voi ca sa reusesc sa zic si data urmatoare un mesaj mai bun decat cel de acum!

 

La multi ani X-Tream si in continuare cu putere sa iti indeplinesti tot ce doresti de pe lume! 

  • Like 9
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate