Sari la conținut

Campanie RECRUTARE STAFF


Postări Recomandate

  • Administrator
Acum 2 ore, Voltister a spus:

🗨️ Nume utilizator : Voltister

🗨️ Vârsta dumneavoastră : 22

🗨️ Ce categorii doriți să moderați? : orice categorie

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : să ajut comunitatea

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție? : am mai lucrat cu această platformă IPS

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : desigur

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : desigur

:acceptat: in probe 7 zile, te rog frumos sa imi dai mesaj privat la ce categorie doresti sa moderezi.

  • Like 2
  • UP 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume utilizator : floringo

 

 Vârsta dumneavoastră : 29

 

Ce categorii doriți să moderați? : care doriți dumneavoastră 

 

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Deoarece doresc sa ajut comunitatea !

 

 De ce considerați că meritați această funcție? : Deoarece am mai avut grad  pe alte comunități și știu cum funcționează 

 

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da!

 

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Desigur ca da!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator
Acum 2 ore, floringold a spus:

Nume utilizator : floringo

 

 Vârsta dumneavoastră : 29

 

Ce categorii doriți să moderați? : care doriți dumneavoastră 

 

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Deoarece doresc sa ajut comunitatea !

 

 De ce considerați că meritați această funcție? : Deoarece am mai avut grad  pe alte comunități și știu cum funcționează 

 

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da!

 

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Desigur ca da!

Salut. 

Fa niste activitate unde vrei sa moderezi, dupa revii cu o noua cerere (peste 2 saptamani)

:RESPINS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

 Nume utilizator : RĂDUCU

 Vârsta dumneavoastră : 26

 Ce categorii doriți să moderați? : Știri / Jocuri Online și Pariuri Sportive(dacă se poate)

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pentru a ajuta forumul.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Cunosc foarte bine partea de moderare a unui forum și tot ce este necesar pentru această funcție.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Cu siguranță

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Chiar acum, RĂDUCU a spus:

 Nume utilizator : RĂDUCU

 Vârsta dumneavoastră : 26

 Ce categorii doriți să moderați? : Știri / Jocuri Online și Pariuri Sportive(dacă se poate)

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Pentru a ajuta forumul.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Cunosc foarte bine partea de moderare a unui forum și tot ce este necesar pentru această funcție.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Cu siguranță

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Sigur.

b3riJrP.png Junior Moderator in proba 7 zile

Te voi pune la jocuri / Stiri si pariuri. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

🗨️ Nume utilizator: edy^

🗨️ Vârsta dumneavoastră18 ani.

🗨️ Ce categorii doriți să moderați?: Orice categorie, de preferat unde este un loc liber.

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS?: Doresc sa ma alătur echipei LeagueCS deoarece este o comunitate unde am activat în trecut, cât și prezent, o comunitate care ma face " să mă simt ca acasă "

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece am mai activat ca și Moderator în anumite perioade de timp, unele mai lunge, altele mai scurte din păcate.

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect?: Da, am citit regulamentul și consider ca sunt capabil sa-l utilizez corect.

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak?: Desigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 3 ore, edy^ a spus:

🗨️ Nume utilizator: edy^

🗨️ Vârsta dumneavoastră18 ani.

🗨️ Ce categorii doriți să moderați?: Orice categorie, de preferat unde este un loc liber.

🗨️ De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS?: Doresc sa ma alătur echipei LeagueCS deoarece este o comunitate unde am activat în trecut, cât și prezent, o comunitate care ma face " să mă simt ca acasă "

🗨️ De ce considerați că meritați această funcție?: Consider ca sunt potrivit pentru aceasta functie deoarece am mai activat ca și Moderator în anumite perioade de timp, unele mai lunge, altele mai scurte din păcate.

🗨️ Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect?: Da, am citit regulamentul și consider ca sunt capabil sa-l utilizez corect.

🗨️ Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak?: Desigur.

Da, ai mai fost Moderator dar nu ai ai postat nimic in trecut... O sa iti pun acces tot unde ai fost ultima data, la jocuri online, dar sper sa faci treaba de data asta.

Ultima sansa. b3riJrP.png proba 7 zile! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nume utilizator : Prince of Hell 糸

 Vârsta dumneavoastră : 19 ani

 Ce categorii doriți să moderați? : Doresc sa moderez categoria "Multimedia"

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :Doresc in echipa LeagueCS, deoarece imi place mult personalu si vreau sa fac parte din comunitate.

 De ce considerați că meritați această funcție? :Merit aceasta functie, deoarece am experienta in moderare, mai ales pe categoria dorita.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da l-am citit si sunt capabil sa il utilizez corect.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :Da, pot participa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 2 minute, Prince of Hell 糸 a spus:

 Nume utilizator : Prince of Hell 糸

 Vârsta dumneavoastră : 19 ani

 Ce categorii doriți să moderați? : Doresc sa moderez categoria "Multimedia"

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? :Doresc in echipa LeagueCS, deoarece imi place mult personalu si vreau sa fac parte din comunitate.

 De ce considerați că meritați această funcție? :Merit aceasta functie, deoarece am experienta in moderare, mai ales pe categoria dorita.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Da l-am citit si sunt capabil sa il utilizez corect.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :Da, pot participa.

PjckeOg.png

Mai intai fa niste activitate la sectiunea unde doresti sa moderezi si revino cu o cerere in 14 zile! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

 Nume utilizator : eXeDuS

 Vârsta dumneavoastră : 22

 Ce categorii doriți să moderați? : de preferat stiri

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : pentru ca pot fi activ, pot ajuta comunitatea cu posturi utile si cu activitate.

 De ce considerați că meritați această funcție? : pentru ca am experienta in moderarea unui forum.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : daca este nevoie pot participa, dar doar de a fii activ pe ts nu pot face acest lucru pentru ca nu m-ai folosesc calculatorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 1 minut, eXeDuS a spus:

 Nume utilizator : eXeDuS

 Vârsta dumneavoastră : 22

 Ce categorii doriți să moderați? : de preferat stiri

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : pentru ca pot fi activ, pot ajuta comunitatea cu posturi utile si cu activitate.

 De ce considerați că meritați această funcție? : pentru ca am experienta in moderarea unui forum.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : daca este nevoie pot participa, dar doar de a fii activ pe ts nu pot face acest lucru pentru ca nu m-ai folosesc calculatorul.

IMG-0207.png Secțiunea știri! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Nume utilizator :  DARK | WIN

 Vârsta dumneavoastră :  29

 Ce categorii doriți să moderați? : GAIMNG IT

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS :Vreau sã mã alãtur pentru cã Vreau sã-i ajut pe altii

  De ce considerați că meritați această funcție? :   Nu stui dar cred cã o merit din cauza culturii SI a respectului

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :  Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :  Pot participa

Editat de DARK | WIN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 7 minute, DARK | WIN a spus:

Nume utilizator :  DARK | WIN

 Vârsta dumneavoastră :  29

 Ce categorii doriți să moderați? : GAIMNG IT

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS :Vreau sã mã alãtur pentru cã Vreau sã-i ajut pe altii

  De ce considerați că meritați această funcție? :   Nu stui dar cred cã o merit din cauza culturii SI a respectului

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? :  Da

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? :  Pot participa

abia ti ai facut cont pe forum...te rog sa activezi putin la sectiunea unde doresti sa moderezi si poti reveni cu o noua cerere :RESPINS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Username: Knight @ LCS

 Your age: 15

 Which categories do you want to moderate? : Any of the News/Gaming/Multimedia

 Why do you want to join the LeagueCS team? : The community is very big and I would like to be part of it . The main reason I want to be in the team because I want to gain knowledge in moderation and learn Romanian language.

 Why do you think you deserve this position? : I do have experience in management/moderation/Development but in Discord . I'm a Server Assistant and usually handle server and develop it . In future I expect big opportunity in this community . I've some knowledge in AdminCP/ModeratorCP so it will be easier for me to handle tasks

 Have you read the rules and are you able to use them correctly? : Yes , I will be able to unforce them too

 Can you join a TeamSpeak chat? : No , only discord . But if its mandatory I can install it

Editat de Knight@LCS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 4 ore, Knight@LCS a spus:

 Username: Knight @ LCS

 Your age: 15

 Which categories do you want to moderate? : Any of the News/Gaming/Multimedia

 Why do you want to join the LeagueCS team? : The community is very big and I would like to be part of it . The main reason I want to be in the team because I want to gain knowledge in moderation and learn Romanian language.

 Why do you think you deserve this position? : I do have experience in management/moderation/Development but in Discord . I'm a Server Assistant and usually handle server and develop it . In future I expect big opportunity in this community . I've some knowledge in AdminCP/ModeratorCP so it will be easier for me to handle tasks

 Have you read the rules and are you able to use them correctly? : Yes , I will be able to unforce them too

 Can you join a TeamSpeak chat? : No , only discord . But if its mandatory I can install it

You have created the account yesterday, you must have atleast 7 days, make a new post here in the next 7 days. :RESPINS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nume utilizator : KING | ROBERT

 Vârsta dumneavoastră : 18 ani

 Ce categorii doriți să moderați? : Stiri

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Imi place foarte mult aceasta comunitate si as vrea sa ajut si eu cat de mult pot.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Deoarece consider ca am experienta necesara.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Bineinteles.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Categoric.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 35 minute, KING | ROBERT a spus:

 Nume utilizator : KING | ROBERT

 Vârsta dumneavoastră : 18 ani

 Ce categorii doriți să moderați? : Stiri

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Imi place foarte mult aceasta comunitate si as vrea sa ajut si eu cat de mult pot.

 De ce considerați că meritați această funcție? : Deoarece consider ca am experienta necesara.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Bineinteles.

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Categoric.

:acceptat: în probe 7 zile la categoria Știri. Mult succes! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nume utilizator : DariusS

 Vârsta dumneavoastră : 19

 Ce categorii doriți să moderați? : Online Games > Counter Strike 1.6 si toate subcategoriile

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Doresc sa ajut acea parte a comunitatii care este in cautare de resurse pentru serverele lor,sa ma ocup de cererile pentru resurse si sa distribui cat mai multe pentru ca sa se poata alege in functie de preferintele fiecaruia

 De ce considerați că meritați această funcție? : Sunt activ pe aceasta comunitate inca de la deschiderea ei,iar de-a lungul formarii ei am contribuit la administrarea mai multor servere.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Categoric

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Sigur ca da

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 1 oră, DariusS a spus:

 Nume utilizator : DariusS

 Vârsta dumneavoastră : 19

 Ce categorii doriți să moderați? : Online Games > Counter Strike 1.6 si toate subcategoriile

 De ce doriți să aderați în echipa LeagueCS? : Doresc sa ajut acea parte a comunitatii care este in cautare de resurse pentru serverele lor,sa ma ocup de cererile pentru resurse si sa distribui cat mai multe pentru ca sa se poata alege in functie de preferintele fiecaruia

 De ce considerați că meritați această funcție? : Sunt activ pe aceasta comunitate inca de la deschiderea ei,iar de-a lungul formarii ei am contribuit la administrarea mai multor servere.

 Ați citit regulamentul și sunteți capabil să îl utilizați corect? : Categoric

 Puteți participa la o discuție pe TeamSpeak? : Sigur ca da

:acceptat:  în probe 7 zile la categoria Jocuri Online. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Username: Knight @ LCS

 

 Your age: 15

 

 Which categories do you want to moderate? : Any of the News/Gaming/Multimedia

 

 Why do you want to join the LeagueCS team? : The community is very big and I would like to be part of it . The main reason I want to be in the team because I want to gain knowledge in moderation and learn Romanian language.

 

 Why do you think you deserve this position? : I do have experience in management/moderation/Development but in Discord . I'm a Server Assistant and usually handle server and develop it . In future I expect big opportunity in this community . I've some knowledge in AdminCP/ModeratorCP so it will be easier for me to handle tasks

 

 Have you read the rules and are you able to use them correctly? : Yes , I will be able to unforce them too

 

 Can you join a TeamSpeak chat? : No , only discord . But if its mandatory I can install it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator
Acum 1 minut, Knight@LCS a spus:

Username: Knight @ LCS

 

 Your age: 15

 

 Which categories do you want to moderate? : Any of the News/Gaming/Multimedia

 

 Why do you want to join the LeagueCS team? : The community is very big and I would like to be part of it . The main reason I want to be in the team because I want to gain knowledge in moderation and learn Romanian language.

 

 Why do you think you deserve this position? : I do have experience in management/moderation/Development but in Discord . I'm a Server Assistant and usually handle server and develop it . In future I expect big opportunity in this community . I've some knowledge in AdminCP/ModeratorCP so it will be easier for me to handle tasks

 

 Have you read the rules and are you able to use them correctly? : Yes , I will be able to unforce them too

 

 Can you join a TeamSpeak chat? : No , only discord . But if its mandatory I can install it

:acceptat: in trials for 7 days at the News Category. Hope you won't disappoint me, good luck!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate