Sari la conținut

[Interviu] SeMeGe by Malone


Awake

Postări Recomandate

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Salut și iți mulțumesc pentru că ai acceptat acest interviu.
wpraAgv.png SeMeGe : Salut! Bine te-am gasit!

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Spune-ne te rog , in ce perioada ai intrat in contact cu LEAGUECS și care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
wpraAgv.png SeMeGe : Prima data mi-a aratat un fost prieten comunitatea, iar eu fiind in cautare de comunitate pentru serverul de CS:GO am acceptat oferta lui X-Tream de a ma alutra acestei comunitati. Am acceptat

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Ai avut dificultăți pe durata parcursului tău in comunitate ? Dacă da, te rog să-mi dai câteva exemple.
wpraAgv.png SeMeGe : Sincer nu. Am incercat sa fiu in relatii buna cu toata lumea, bineinteles ca am avut si certuri, insa le-am rezolvat intre noi.

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Care a fost primul tău sentiment sau reacție când ai intrat in staff-ul LEAGUECS ?
wpraAgv.png SeMeGe : Sincer sa fiu prima data cand am venit aici mi s-a oferit o putere foarte mare asupra forumului, ceea ce m-a impresionat, dar acum inteleg ca fiind la inceput comunitatea avea nevoie de o persoana care sa se ocupe de el.

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Cum vezi comunitatea in momentul de față și ce sfaturi le dai membrilor actualului staff ?
wpraAgv.png SeMeGe : In momentul de fata cred ca suntem foarte bine, staff-ul este unit, ceea ce mi se pare cel mai important pentru a putea sustine o astfel de comunitate.

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Crezi că ai legat prietenii pe acestă comunitate, sau doar cunoștințe ?
wpraAgv.png SeMeGe : Bineinteles ca persoanele care au fost la inceputuri in staff mi-au devenit prietene.

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului și cărora dorești să le menționezi numele ?
wpraAgv.png SeMeGe : Sunt foarte multe, insa acum nu cred ca mi le pot aminti. Asa ca o sa ii mentionez pe cei care imi vin pe moment: @X-Tream @AdR, @Alexandra, @NeRvOaSa, @Jezzy, @snK si mai sunt dar nu imi mai vin in minte acum.

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Acum să intrăm puțin și in viața ta personală. Care iți este numele complet ?
wpraAgv.png SeMeGe : Alexandru (din anumite motive prefer sa nu stie toata lumea detalii personale)

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Ce fel de persoană te consideri și ce iți place să faci in timpul liber ?
wpraAgv.png SeMeGe : Sunt o persoana deschisa, careia ii place sa faca lucruri noi

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Care sunt pasiunile și hobby-urile tale ?
wpraAgv.png SeMeGe : Una dintre pasiunile mele este programarea, de asta petrec destul de mult timp pe laptop, iar ca hobby pot sa spun ciclismul (mi-a confiscat mama bicicleta saptamana trecuta pentru ca am plecat la bunici cu bicicleta (am facut 60 Km in ziua aia)).

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Care sunt calitățile și defectele tale ?
wpraAgv.png SeMeGe : Calitati: 

  1. Sunt amuzant (cel putin asa sustin persoanele din jurul meu);
  2. Imi place sa ii ajut pe ceilalti;
  3. Sunt o persoana calma (dar si cand ma enervez...)

Si defectele:

  1. Sunt corpolent =)))
  2. Am toate bolile pamantului :))
  3. Si uneori cand ma apuca nebuneala ma apuca...

PS: Stiu ca nu au fost cine stie ce defecte dar imi este foarte greu sa ma analizez asa din scurt

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Țin să inchei acest inverviu cu o ultimă intrebare . Ce planuri ai pentru viitorul apropiat ?
wpraAgv.png SeMeGe : Nu am cine stie ce planuri, vreau sa ma angajez la vara si sa ma hotarasc la ce facultate vreau sa dau.

ZpKF3Yq.png Mr.Malone : Iți mulțumesc frumos pentru timpul acordat și iți doresc o ședere cât mai plăcută alături de noi.
wpraAgv.png SeMeGe : Multumesc si eu pentru acest interview, iti doresc mult succes in continuare!

PS : Țin să-i mulțumesc lui @SeMeGe deoarece și-a făcut timp pentru a-mi acorda acest interviu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Roby Roberto

Cele doua interviuri ale tale sunt cele mai bune de pe comunitate. Ordonat, complex si fara greseli gramaticale . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate