Sari la conținut

Felicitări, ești unul dintre cei 20.000 de membrii ai comunității LEAGUECS ROMÂNIA! 


X-Tream

Postări Recomandate

  • Administrator

Uauuuu, m-ai făcut să plâng bro.... LeagueCS este și va fii în continuare familia mea, indiferent de oameni, buni sau răi, să ținem cont că suntem oameni! Cu drag spun VĂ IUBESC MĂI, IUBESC COMUNITATEA LEAGUECS! Este și va fii în continuare în ❤️ mea! Pup pe toți. 🤗😘

  • Like 7
  • Fortzaaaa 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

Cum am zis-o, și o voi mai zice din nou: Felicitări pentru muncă depusă, felicitări pentru această comunitate, eu mereu am plecat de pe alte comunității pe motiv de ceartă între staff, etc. Aici, nu o să vezi așa ceva, și asta chiar mi-a plăcut, este o comunitate unită, sper să fie așa și pe viitor, și să rezistă cât mai mult! 
🧡❤️👋🥂 #Oricât de greu ar fi, nu renunțați niciodată. 

  • Like 6
  • UP 1
  • Ador 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 LeagueCS > Orice altceva 

 

Dragi membri ai comunității LEAGUECS, cu ocazia atingerii pragului de 20k de persoane pe această comunitate, vă mulțumim pentru alegerea voastră și pentru susținerea pe parcursul timpului. Fără ajutorul dumneavoastră nu am fi crescut și nu ne-am fi dezvoltat! Le mulțumim celor din parteneriatul  comunității noastre pentru colaborarea de până acum și sperăm la o cât mai bună conlucrare.

  • Like 4
  • Ador 3
  • Fortzaaaa 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Sincere si calduroase multumiri tuturor membrilor ce activeaza pe aceasta comunitate de la mic la mare.

Imaginea, credibilitatea si prestigiul acestei comunitati depinde in mare masura de calitatea seviciilor pe care le ofera, iar membrilor din staff-ul administrativ le revine rolul de a spori increderea persoanelor ce viziteaza forumul in ceea ce priveste dezvoltarea comunitatii si realizarea proiectelor. 

Pe aceasta cale aducem sincere multumiri colegilor pentru dedicatie, responsabilitate, profesionalism, corectitudine si devotament fata de aceasta comunitate.

De asemenea, sincere multumiri celor care au ales LeagueCS! Fara voi nu am fi ajuns unde suntem astazi!

  • Like 4
  • Ador 7
  • Mersi 2
  • Dislike 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Parca ieri ne bucuram ca am trecut pragul de 10.000 Membrii, iar acum uite unde am ajuns.

Tot ceea ce va pot spune este ca pe comunitatea LeagueCS veti gasii o multime de oamenii ce detin un caracter de laudat.

Oamenii care va vor ajuta si asculta atunci cand aveti o problema.

Lucru pe care nu il veti gasii mereu in lumea asta a Gaming-ului.

Va multimim tuturor ca ati ales sa fiti alaturi de LeagueCS 

Jos palaria 

 

La cat mai multi ani impreuna. 

  • Like 2
  • Ador 9
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura comunitate diferita si care merita si mai mult si prin munca vom ajunge si mai sus ! ❤️

Multumim pentru fiecare membru din comunitate,server, membru staff ! 

  • Like 1
  • Ador 8
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O comunitate de valoare cu potential international as putea numi va pup cu drag si cu respect pentru acesti membri minunati ❤️ trebuie sa admint am avut anumite greseli pe care si in ziua de azi le regret si va stimez pentru ca ati reusit cea ce alte comunitati nu au reusit @X-Tream@xxhevvoxx♔@Ares@Tavvysi nu in cele din urma @Bombo | ftw.

dar sa nu uitam de tot staff-ul capabil sa duca comunitatea la un nivel global va pup si va respect inca odata

  • Like 6
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Dragi membri ai comunitatii LeagueCS,

In timp ce redactez acest mesaj de multumire, catre voi, familia LeagueCS, sunt foarte emotionat & nu imi gasesc "cuvintele".

Cu toata sinceritatea mea inerenta, vreau sa va multumesc pentru faptul ca pur si simplu sunteti in viata noastra.

Multumesc staff-ului, dupa cum a relatat colega mea @Bombo | ftw. mai sus "dedicatie, responsabilitate, profesionalismcorectitudine si devotament fata de aceasta comunitate"

Pe scurt, videoclipul de mai jos, il dedic voua, familia LeagueCS.

 

 

 

  • Like 3
  • Ador 5
  • Fortzaaaa 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LeagueCS e unică prin originalitatea, gândirea, staff-ul său. Contează foarte mult atmosfera care se creează într-o echipă și elementele bază sunt ca și în viața reală respectul,prietenia, comunicarea și cooperarea. Leaguecs nu a încercat niciodată să copieze alte comunități și a promovat/ și va promova întotdeauna calitatea serverelor, a partenerilor noștri ce ne sunt alături, cât și cea a oamenilor de aici. Am fost întotdeauna transparenți în a lua decizii și de aceea suntem o comunitate frumoasă și respectată, iar noi la rândul nostru vă respectam pe fiecare dintre voi și vă mulțumim pentru că ne-ați ales și ne ajutați să fim în topul celor mai bune și stabile comunități de Gaming din România

Staff-ul LeagueCS e o echipă foarte unită și fiecare decizie pe care o luam se discută înainte de a se pune în practică. 

Vă mulțumim tuturor pentru că ne sunteți alături  și la mai mulți ani alături de LEAGUECS 🎈🤗

  • Like 1
  • Ador 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI FONDATORILOR si STAFF-ULUI  LEAGUECS pentru suma atinsa de 20k MEMBRII
 VA FELICIT SI RESPECT,Va doresc cat mai multe rezultate bune<3

                                                                              LEAGUECS THE STRONGEST AND MOST BEAUTIFUL COMMMUNITY IN ROMANIA



 

Editat de Schwarzkopf.
  • Like 3
  • Ador 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

Salutare . 

Felicitari tuturor celor care sunt implicati in proiectul LeagueCS . Nu o sa fac acum cine stie ce poveste  , ci o sa ma rezum la 2-3 idei . 

Este foarte usor sa darami ceva ( @X-Tream se pricepe cel mai bine la forum :) ) 

In acelasi timp , este foarte greu sa construiesti si sa mentii ceva care sa placa tuturor si care sa atraga membri noi in fiecare zi. 

Cred ca , in acest moment , aceasta comunitate este in top , in primul rand ,  datorita membrilor ei . Evident , fara un management serios , fara niste decizii si implicatii financiare semnificative nu se poate mentine un nivel ridicat. 

Speram ca in anii ce urmeaza sa fiti alaturi de noi in continuare si sa mentinem "Lumea Gaming-ului" activa. 

Echipa LeagueCS  va multumeste pentru efortul depus si sa ne vedem sanatosi la 40.000 , 80.000 ... etc :) .  Cand ne-o fi mai rau , tot asa sa ne fie. 

 

 

  • Like 3
  • Ador 2
  • Fortzaaaa 1
  • uau 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Salutare și felicitări stafului ce tine in picioare aceasta comunitate ,felicitări tuturor pentru munca depusa ,o comunitate care nu moare niciodată ,o comunitate care da dovada că poate ridica oricând dintr-o bucata ruptă orice chestie și mai ales sa unească legendele care au fost odată ,ce pot spune spor in continuare in tot ceea ce faceți și să auzim numai de bine in continuare ,felicitări stafului leaguecs pentru aceasta comunitate minunata 

  • Like 2
  • Fortzaaaa 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, felicitări pentru vechimea comunității creată și staff-ului pentru că au menținut comunitatea populată in fiecare an și nr. de servere pe care le are este unul impresionant, tot respectul pentru cei care și-au dat silința în a aduce comunitatea la acest nivel!

  • Like 2
  • Fortzaaaa 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicit staff-ul si comunitatea pentru acest prag atins si imi doresc sa prospere aceasta comunitate.

Este o comunitate pe care eu unu o indragesc foarte mult.

Desii nu prea mai am treaba cu CS-ul, imi place sa intru aici cat se poate de des.

Faceti o treaba minunata si sa continuati asa, ca o faceti bine. 

Seara frumoasa tuturor membrilor LEAGUECS !

 

  • Like 3
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări tuturor oamenilor care au ridicat această comunitate, dar și membrilor care au rămas fideli. A dezvolta un proiect de o asemenea dimensiune în gaming-ul românesc costă bani, timp, dar și resurse umane, prin urmare vă felicit pe toți pentru profesionalismul de care ați dat dovadă.

Nu am putut să nu marchez un moment așa de frumos pentru 20.000 de membri cu un trap beat pentru LEAGUECS ROMÂNIA: 

Mulțumesc că mi-ați făcut copilăria mai frumoasă și că am reușit să cunosc oameni noi de la care am învățat lucruri!

  • Like 2
  • Ador 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

@Blu3HaSky Sincer, ne pare rau ca dupa 5 ani in lumea comunitatiilor din Romania, nu putem multumii toti membrii forumului nostru. Te cunosc de multa vreme, ai trecut chiar si prin staff-ul nostru si a altor comunitati, si tot n-ai fost multumit. Pari un tip interesant, dar uneori cred ca te pierzi in ganduri, ca nici tu nu stii ce mai vrei de la tine. E usor sa dai o iconita, dar mai greu e sa muncesti pe coate sa cresti o comunitate sau un proiect, lucru pe care, tu, nu l-ai reusit in toti anii acestia de cand te cunosc. Ba ai fost pe mix-uri, ba pe interviuri, ba in staff-ul de pe forum, dar in toti anii acestia, nu s-a vazut nimic notabil in urma ta. Cu toate acestea, iti urez succes in tot ceea ce iti propui sa faci. Cat despre lumea gaming-ului, sper sa fie de durata. 

  • Like 3
  • Ador 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate