Sari la conținut

Reclamatie


Cretuu

Postări Recomandate

Deci am vrut sa-mi fac si eu un server de mix sa il aduc pe lcs sa ma joc cu prieteni mei linisititi am cautat un scripter prin comunitate selfish era ocupat si am zis sa apelez la ADI sa ma rezolve el mi-a raspuns la mesaj dupa ce s a dus cam 10 zile din plata sv asta e dupa ce mi a bagat tot script acolo i-am zis sa mi bage si admin  ca nu ma pricep o sa atasez aici dovada ca inca astept un raspuns de pe 23.12.2022 https://imgur.com/a/s49GVOV

A doua chestie care m-a dernajat este clitatea plugin sau ce a bagat el acolo animatia de la arme la cutit si invers https://imgur.com/cPh6JeT

Nu am venit aici cu cearta sau ceva ca sunt de mult pe comunitate dar decat sa faci un sv in sila si graba mai bine imi spui ca nu ai timp se vede si pe prima filmare sv in 3 zile se termina si nici nu am apucat sa jucam un mix pe el 

PS:nu am umblat la fisiere ca sa stric eu ceva la sv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca aici se face munca in folosul comunitatii sau contra-cost (depinde de efortul depus ), iar scripterii mai sunt si destul de ocupati cu facultatea sau cu liceul,  nu vad rostul acestei reclamatii. Daca nu iti convine ajutorul primit de la @Shadows Adi poti apela cu incredere la alt scripter. 
:RESPINS:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

1. Nu e de datoria scripterului sa-ti bage tie admini sau sa te invete pe tine cum sa bagi admini. 

2. Adi de mult timp a anuntat ca el mai ajuta comunitatea cand poate si are timp. Pana la urma, nimeni nu are contract cu LeagueCS. 

3. In momentul in care faci o cerere de dns, citeste si ce scrie acolo: 

Prin afilierea la comunitatea LEAGUECS România, veți beneficia de următoarele:

DNS: NUME.LEAGUECS.RO

Raspuns la cererea de afiliere în maxim 24 ore

DNS-ul activ IMEDIAT dupa acceptarea cererii de afiliere

Se creaza sectiune pe Forum la Servere Publice Online pentru serverul tau de CS 1.6, CS:GO, SA:MP etc.

Se adauga gradul de Manager Server si acces de moderare pe sectiunea serverului pana la maxim 6 persoane de server

Suport rapid pentru orice modificare a categoriei pe forum

Suport tehnic pentru serverele cu vechime de minim o luna

Canal permanent pe adresa de TeamSpeak a comunitatii cu pana la maxim 5 sub-canale

Despre addons poate sa iti raspunda doar Adi. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate