Sari la conținut

[Interviu] Cristiina - Girl


devylinn @ LCS

Postări Recomandate

  • Administrator

ZvyaHOv.png

Bine v-am găsit la un nou interviu în cadrul proiectului LEAGUECS.RO!
În acest interviu suntem alături de @Cristiina

 Reporter - devylinn:  Buna Cristiina! Iti multumesc ca ai acceptat invitatia mea pentru acest interviu!
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Bunaa, iti multumesc si eu ca te-ai gandit la mine
 Reporter - devylinn:  Pentru inceput am sa iti adresez cateva intrebari personale, putem incepe?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Desigur, te ascult
 Reporter - devylinn: Cum te numesti, cati ani ai si unde locuiesti?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Ma numesc Cristina Elena Mocanu, am 22 de ani si locuiesc in Constanta, dar mai mult in Craiova 🤣
 Reporter - devylinn:  Cum te-ai caracteriza in cateva cuvinte?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: O persoana ambitioasa, determinata si foarte motivata
 Reporter - devylinn:  Ce ti place sa faci in timpul liber?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: De regula, sa ma joc cs, sa ies pe afara si sa il supar pe Cata
 Reporter - devylinn:  Cum ar trebui sa arate persoana fidela de langa tine?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Persoana fidela pentru mine, o reprezinta un barbat puternic langa care pot sa am un viitor, langa care imi pot intemeia o familie si acest barbat este chiar langa mine, si anume deja il cunosti, Catalin. Pe langa faptul ca imi demonstreaza pe zi ce trece inseamna increderea iubirea si seriozitatea unui barbat, imi este si devotat doar mie 100%.
 Reporter - devylinn:  Care sunt defectele & calitatile tale?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Ca si defecte daca nu primesc atentia cuvenita, imi iau jucariile si plec, imi place sa fiu in centrul atentiei cum imi place sa fiu rasfatata. Ca si calitati, ma consider o persoana comunicativa, deschisa din orice punct de vedere si ofer ajutorul in secunda a doua daca simt ca este cazul.
 Reporter - devylinn: Ai frati / surori? Daca da, cum te intelegi cu ei?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Da, am o surioara, are 14 ani si ne intelegem precum soarecele si pisica, o relatie din orice punct de vedere tensionata, glumesc, relatia mea cu sora mea este una bazata pe incredere, comunicare si sustinere.
 Reporter - devylinn: Am vazut ca esti intr-o relatie cu Catalin, de cat timp si cum va intelegeti?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Avem 2 luni de relație, ne înțelegem minunat, ne înțelegem doar din priviri de cele mai multe ori de aceea ne merge superb, Catalin este tipul de persoana foarte atenta si la cel mai mic detaliu, daca simte ca nu-mi convine ceva in secunda a doua stie acest lucru. Modul lui de a iubii, si de a fii afectiv m-a facut sa innebunesc pentru noi, are acel ceva care te provoaca, te urca pe tavan si te face sa innebunesti doar cand se uita fix la tine, parca te patrunde cu privirea. Este pe langa haosul meu, si linistea mea interioara. Este ceea ce mi-am dorit sa am langa mine, stie sa iubeasca cu pasiune stie sa fie barbat si mai important, stie sa aprecieze ce are langa el si sa lupte pentru viitorul pe care-l dorim amandoi in doi! Este cel mai minunat barbat pe care l-ar putea visa si dorii o fata, si cand spun barbat, o spun din toata inima pentru ca etapa de iubit la el nu exista, el nu este ca si altii este si linistea si furtuna ta, este echilibrul de care orice femeie are nevoie in viata, doar sa te priveasca o singura data si te-ai pierdut, are un mod aparte al lui de a gestiona lucrurile, de a face totul sa fie perfect si cel mai important este CA ESTE DOAR AL MEU SI NU-L IMPART CU NIMENI!
 Reporter - devylinn:  Care este mancarea ta preferata?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Zilele lui CATA', dar imi mai place si tochitura dobrogeana
 Reporter - devylinn:  Ce gen de muzica asculti?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Manele si Pop, dar in principiu Manele [vina lui Cata...]
 Reporter - devylinn:  Ai o ,,melodie preferata” ? Daca da ne-o poti spune si noua?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Melodia mea preferata este Hard 2 face reality
 Reporter - devylinn:  Iti multumesc pentru raspunsurile date, acum vom trece la o serie de intrebari despre lumea "virtuala", esti pregatita?

image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Desigur, hai.

LUMEA VIRTUALA - @Cristiina


 Reporter - devylinn:  Ce jocuri joci?
image-2022-12-03-230827229.png  Girl - Cristiina: CS 1.6, Business Tour si cam atat
  Reporter - devylinn:  De cand timp joci CS 1.6?
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Inca din clasa a VII-a, cu cativa ani pauza.
  Reporter - devylinn:  Cum ai aflat de comunitatea LEAGUECS?
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Am intrat pe un server de PUB, datorita surioarei mele si nu am scapat pana nu am intrat pe teamspeak3..
image.png  Reporter - devylinn:  Ai oameni in comunitate pe care ii poti numi prieteni?
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Da, am cativa, @jEko @ ,  @SmoKey @Ares, si dragul meu CATAAAA ( @Dexter. )
  Reporter - devylinn: Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Am ramas impresionata de modul de cum era popularizat server-ul de teamspeak3, si am o parere buna despre ceea ce se intampla acum si sper ca si in viitor
 Reporter - devylinn:  Ai un mesaj pentru cititori?
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Traiti clipa!
  Reporter - devylinn: Multumesc ca ai dorit sa participi la acest interviu! O zi frumoasa iti doresc! ❤️
image-2022-12-03-230827229.png Girl - Cristiina: Multumesc si eu pentru invitatie! Asemenea si tie ❤️

Cristina este o fată ambițioasă, și orice își propunere, nu se lasă până nu reușește. Are o relație fericită cu Cătălin și se observă că el o iubește mult, prin câte face pentru ea.

Acesta a fost interviul susținut de către @devylinn @ Anormalii & @Cristiina.

O părere și o notă!  ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate