Sari la conținut

Propunere zrkk


Apollo22 @ LCS

Postări Recomandate

lol, nu la culori e problema guys... eu ca manager tre sa rup in 2 "Forum Management" si voi ACP-ul

 

Edit pentru confuzie: daca eu am 40 admini (sa nu mai calculez si restul serverelor) si merg la forum management sa-ti cer rank forum pentru 40 useri

maine mai dau remove la 10, poimaine mai adaug 15... nu cred ca va arde de full time pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrator

sunt deja destule grade nu are rost sa umplem forumul / legenda cu atatea culori doar de dragul de a avea o culoare...nu vad cum ar aduce asta un + comunitatii :contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, sezekz a spus:

 

Edit pentru confuzie: daca eu am 40 admini (sa nu mai calculez si restul serverelor) si merg la forum management sa-ti cer rank forum pentru 40 useri

maine mai dau remove la 10, poimaine mai adaug 15... nu cred ca va arde de full time pe forum

 Admini se pot lua de pe lista staff, asta se poate face si in pm, nu doar pe forum management

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

:RESPINS:

Avem lucruri mult mai importante de facut pe forum decat sa stam sa adaugam un grad la sute de persoane. 

Suntem o comunitate cu o multime de servere nu o sa iti stea nimeni sa iti adauge / scoata grade zilnic la admini.

Iar cine vrea culoare pe forum poate sa aplice in staff-ul comunitatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate