Sari la conținut

SERVER ZOMBIE.LEAGUECS.RO AJUTOR/HELP


Lucifer @ NewLife

Postări Recomandate

Oferta: Neoserver

Mod: Zombie 

Numar sloturi: 32

DNS: Zombie.LeagueCS.Ro

Caut: Sprijin financiar, ori Boost

Ofer: Grad pe server, grad pe forum, iar daca doriti FTP doar pe incredere.

Contact: PM pe forum *mesaj privat pe forum* ( obligatoriu ) Discord: Devilman#0001

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, Kobra a spus:

Categoria este destinata celor care vor sa isi deschida un server sau sa vanda un server care face parte din comunitate ! 
Ofertele de admini se fac - CLICK AICI

Probabil nu esti la curent cu ceea ce se intampla in aceasta categorie dar permite-mi sa te lamuresc urmarind acest link.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, csfweed01 a spus:

Probabil nu esti la curent cu ceea ce se intampla in aceasta categorie dar permite-mi sa te lamuresc urmarind acest link.

 

?? 

Categoria in sine se numeste 'Server MARKET'. Aici se posteaza in vederea deschiderii unui server. Din moment ce serverul tau este deja on va trebui sa folosesti categoria pe care ti-am dat-o deja in postul anterior.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Kobra a spus:

?? 

Categoria in sine se numeste 'Server MARKET'. Aici se posteaza in vederea deschiderii unui server. Din moment ce serverul tau este deja on va trebui sa folosesti categoria pe care ti-am dat-o deja in postul anterior.

Probabil n-ai verificat sectiunea cum trebuie dar in trecut si alte servere sau chiar servere care sunt si-n momentul asta pe comunitate au cerut un mic/mare ajutor din partea comunitatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, csfweed01 a spus:

Probabil n-ai verificat sectiunea cum trebuie dar in trecut si alte servere sau chiar servere care sunt si-n momentul asta pe comunitate au cerut un mic/mare ajutor din partea comunitatii.

Bro,esti deja enervant si e ultimul topic pe care ti-l scriu. Ti-am scris de 2 ori in ideea ca poate intelegi ca tu doar sa-mi repeti acelasi lucru. Uita-te la topicurile celelalte,au fost inchise de un administrator pe acelasi motiv pe care ti l-am dat eu mai sus insa tu tot continui sa te contrazici cu mine. Da,poti cere ajutor ,insa nu aici,ce nu intelegi? Acest topic e pentru servere de vanzare sau ce urmeaza a fii deschise !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Kobra a spus:

Bro,esti deja enervant si e ultimul topic pe care ti-l scriu. Ti-am scris de 2 ori in ideea ca poate intelegi ca tu doar sa-mi repeti acelasi lucru. Uita-te la topicurile celelalte,au fost inchise de un administrator pe acelasi motiv pe care ti l-am dat eu mai sus insa tu tot continui sa te contrazici cu mine. Da,poti cere ajutor ,insa nu aici,ce nu intelegi? Acest topic e pentru servere de vanzare sau ce urmeaza a fii deschise !

Pai nu cred ca esti unul dintre “administratorii” comunitatii cat sa atragi atentia cuiva in legatura cu acest lucru si personal cred ca o pot face chiar ei singuri fara ajutorul unui Manager Server al comunitatii.

Eu am inteles per total ceea ce ai vrut sa spui si nu cred ca e cazul sa-mi spui ca-s enervant din moment ce faci “treaba” unui administrator in topicurile deschise de serverele altora pe cat iti poti vedea de serverul tau.

Zi faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate