Sari la conținut

Cerere Grad shaman


shaman jr.

Postări Recomandate

 Numele tău :Raul

 Vârsta ta :15

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: activitate pe forum,demonstrandule staffului leaguecs ca imi doresc si ca vreau sa ma schimb,imbunatatirea comporatamentului meu fata de persoanele pe serveru de teamspeak

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte :pot ajuta membri cei noi care se alatura pe serveru de teamspeak de a ii instruii si a ii ajuta in orice mod posibil, pot ajuta persoanele care au o nelamurire despre comunitate/serverul de teamspeak

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : Nu sunt recomandat de nimeni

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): VREAU IN ECHIPA LEAGUECS

 UniqueID :Q8HwJpvCkXZEQUnftOCu/gQwa8g=

Pentru multi membri din staff o sa fie o mare surpriza ca eu fac aceasta cerere de staff asa de devreme, fata de timpu in care ii am anuntat ca o voi face dar, deoarece au intervenit niste lucruri personale + se apropie scoala am zis ca mai bine fac aceasta cerere de staff pe serveru de ts acuma, decat sa o fac peste o luna, vreau sa demonstrez staff-ului leaguecs ca pot si ca merit o a-doua sansa acordata,inteleg cu siguranta motivu respingerei cererei mele acuma ceva timp dar, in acest timp incerc si chiar o fac, sa nu mai fac boacane pe serveru de teamspeak si forum, da inteleg ca poate sunt mic, si multe lume nu ma vor in staff-ul lcs deoarece sunt sub varsta necesara dar cum am zis mai sus vreau sa arat ca pot si ca merit  si nu prin vorbe si prin fapte, a da vreau sa multumesc la tot staff-ul care mi-au acordat fiecare cate un sfat de cum sa imi schimb comportamentu, cum sa reactionez intro situatie, cum sa fac anumite lucruri de exemplu cum sa invat si cum se editeaza un canal ( BB-code ) si multe altele care chiar mi-au fost de folos mult, va multumesc inca odata. Zi/Seara faina (depinde cand cititi aceasta cerere ❤️ )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

Comportament inadecvat.

Interdictii pe majoritatea serverelor.

Pentru Comunitatea LeagueCs Romania ne trebuie un comportament matur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra: 

Ai avut antecedente si nu cred ca esti pregatit sa intri in asistenta leaguecs

Ai interdictii pe majoritatea serverelor datorita limbajului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, shaman jr. a spus:

Atuncea imi doresc sa retrag cererea daca se poata sa dati T/C, Multumesc

:RESPINS: :locked:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate