Sari la conținut

Cerere Grad - LoLyTiZz


FairyTail

Postări Recomandate

 Numele tău : Raul

 Vârsta ta :24

 Cu ce ai ajutat comunitatea până acum?: Cu un om in plus .Nimica altceva

 Cu ce ai putea să îl ajuți în continuare de acum înainte : Creare lucrari 3d si 2d (photoshop si modele pe maya / gr2 to 3dmax.) si Photoshop Aftereffects sau liqud (gift /small video) imi cer scuze dar intrebaree nu era referitoare la ts3 asa ca o retific si prin edit . 

Pot ajuta cu activitate si pastrare unui limbaj licentios pe ts3 :) si cu orice altceva legat de teamspeak :) . 

 Ești recomandat de cineva de pe comunitate? : Nup 

 Ai citit regulamentul? (Cititi REGULAMENTUL pentru cuvantul cheie): Asistant pe Leaguecs

 UniqueID :C/3iujNtFV4FF1+KeLt/1a2qtzg=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu îți dau pro, dar nu prea are legătură ce ai spus tu aici * Creare lucrari 3d si 2d (photoshop si modele pe maya / gr2 to 3dmax.) si Photoshop Aftereffects sau liqud (gift /small video) * cu asistența.

Oricum, pro. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! sincer cererea ta de asistenta nu mi-a oferit pic de incredere pentru acest proiect, cu abilitatile pe care le detii te asteptam cu o cerere la echipa de GFX designers daca doresti, acolo se cauta astfel de lucruri, dar acum de la mine ai un :contra:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA ,scuze dar mai bine ai face o cerere pentru a intra in echipa de GFX cred că ai ajuta mai mult acolo și pe viitor sa faci și cererea de grad pe Ts.

Succes !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pros:Merita o sansa. Daca ai timp sa te ocupi si de partea de design, te astept cu un REPLY la acest topic (CLICK AICI)  dupa modelul dat!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze tuturora intreabare e legata de comunitate nu ts3 find si obosit am scris altceva pot ...

Pe scurt pot ajuta cu activitate si tinerea in locurile cu cuvinta a unui limbaj adecvat . 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad motivul pentru care sa-ti dau "Contra"

De la mine ai :pros:.

Spor la treaba si sa ne auzim pe asistenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate