Sari la conținut

[Propunere] Rearanjare sidebar


Kobra

Postări Recomandate

Nume : Kobra

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun rearanjarea sidebar-ului intr-un mod in care sa fie si util , am dat join la steam group (now what?),ramane acolo sus forever si pt a ajunge la topicuri recente (chestie care chiar ma intereseaza) trebuie sa dau de fiecare data scroll pana in josul paginii. Consider ca tot ce tine de 'recent' (recent topics,recent status updates,recent posts) ar trebui sa fie imediat dupa anunturi in sidebar.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Nu mai dam scroll pana ne dor degetele de fiecare data cand dam refresh la pagina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • Administrator
La 30.07.2022 la 8:26, Kobra a spus:

Nume : Kobra

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun rearanjarea sidebar-ului intr-un mod in care sa fie si util , am dat join la steam group (now what?),ramane acolo sus forever si pt a ajunge la topicuri recente (chestie care chiar ma intereseaza) trebuie sa dau de fiecare data scroll pana in josul paginii. Consider ca tot ce tine de 'recent' (recent topics,recent status updates,recent posts) ar trebui sa fie imediat dupa anunturi in sidebar.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Nu mai dam scroll pana ne dor degetele de fiecare data cand dam refresh la pagina.

 

Pro o idee buna! Ar fii ceva sa se adauge o sageata, gen esti sus de tot si sa iti apara in dreapta jos pe unde este linia de unde dai scroll down si sa te duca in josul paginii, dupa ce ai ajuns in josul paginii sa iti apara alta sageata care te duce in susul paginii! :) Cred ca suna mai bine asa, zic eu. Dar oricum, pro !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.07.2022 la 8:26, Kobra a spus:

Nume : Kobra

Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? : Propun rearanjarea sidebar-ului intr-un mod in care sa fie si util , am dat join la steam group (now what?),ramane acolo sus forever si pt a ajunge la topicuri recente (chestie care chiar ma intereseaza) trebuie sa dau de fiecare data scroll pana in josul paginii. Consider ca tot ce tine de 'recent' (recent topics,recent status updates,recent posts) ar trebui sa fie imediat dupa anunturi in sidebar.

Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? : Nu mai dam scroll pana ne dor degetele de fiecare data cand dam refresh la pagina.

:pros:O idee buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

@Alexandru tu ce zici de aceasta propunere? 

Avand in vedere ca tu te ocupi de maintenanta temei, las la decizia ta !

Din punctul meu de vedere, este ok !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Community Developer

Din punctul meu de vedere, propunerea ta e banală, fără supărare. De ce să ne complicăm doar că nu vrei să dai cu 2 scroll-uri mai mult.. 
Legat de grup-ul cu steam, nu e așa ușor să faci după ce ești intrat în grup să dispară de acolo, da există mai multe posibilități de a face ceva să dispară grupul de acolo după primul click sau după ce ai intrat, dar ne complicăm degeabea.. + Acel script e făcut pur și simplu printr-un API de la steam, nu este interogat cu acest forum, este un simplu link practic către grup. 

Despre aranjarea sidebar-urilor rămâne la decizia administrativă, nu depinde de mine ca un support să aranjez unele chestii.

Propunere respinsă din partea mea, legat de aranjarea iei legătura cu @X-Tream @Ares @Pomarleanu etc
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

In urma discutiilor la nivel administrativ, legata de aceasta propunere, cu parere de rau, RESPINSA !

:topic_inchis:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate