Sari la conținut

[Interviu] Laza - Junior Moderator si Staff TS3


b0rn0key

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Seara buna dragilor, am revenit cu un nou interviu, iar asta seara il avem alaturi de noi pe @Laza!

📌  Who is LAZA 📌

[Reporter] b0rn0key: Pentru inceput vreau sa ti aflu intregul nume, deoarece din cate stiu acesta este un prefix, o prescurtare.

[Junior Moderator] Laza:  Lazaschevici Andrei Alexandru.

[Reporter] b0rn0key: Spune-ne te rog ce varsta ai si daca muncesti sau esti inca pe bancile scolii.

[Junior Moderator] Laza: Am varsta de 18 ani si de abia am terminat scoala.

[Reporter] b0rn0key: Fa ne o scurta descriere despre tine (in afara ca ti place berea 😆😞

[Junior Moderator] Laza: Pai sunt prietenos,sociabil,glumet.(Imi place si vinul/vodka)

[Reporter] b0rn0key: Care sunt pentru tine cele mai rafinate calitati pentru tine?:

[Junior Moderator] Laza: Calm,inteleg glumele,saritor.

[Reporter] b0rn0key: Cum iti place sa ti petreci timpul liber? Cu prietenii, cu familia sau petrecand ore pe calculator?:

[Junior Moderator] Laza: Pai imi place sa il petrec pe pc,cu prietenii, cu familia. Depinde de ce vr sa fac.

[Reporter] b0rn0key: Ce scopuri in viata ai si ce scopuri crezi ca le-ai realizat pana acum ?

[Junior Moderator] Laza: Deocamdata nu am nimic in gand,dar poate pe viitor voi vedea.

[Reporter] b0rn0key: Care este frica ta?

[Junior Moderator] Laza: Paianjeni

[Reporter] b0rn0key:  Cum decurce o zi din viata ta ?

[Junior Moderator] Laza: Pai ma trezesc,beau cafeaua,mai fac ceva treaba pe acasa si dupa la pc sau pe afara.

[Reporter] b0rn0key: Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor ?

[Junior Moderator] Laza: Nu detin inca,dar pe viitor as vrea sa conduc un Audi A4 B8.

📌 Laza in LeagueCs 📌

[Reporter] b0rn0key: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

[Junior Moderator] Laza: Este o comunitate foarte mare si administratia este foarte activa in caz ca ai vreo problema.

[Reporter] b0rn0key: Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

[Junior Moderator] Laza: Pai am ales sa incerc o comunitate noua si sa intalnesc persoane noi.

[Reporter] b0rn0key:  Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

[Junior Moderator] Laza: Prima mea parere a fost foarte buna,staff-ul este de treaba si lucrurile evolueaza foarte bine.

[Reporter] b0rn0key: Cum a inceput pasiunea ta pentru administrare/moderare forum?

[Junior Moderator] Laza: M-am gandit sa incerc ceva nou si sa invat.

[Reporter] b0rn0key: Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?

[Junior Moderator] Laza:  @b0rn0key @PlayZeeK. # GFX @Andrei @ LeagueCS @jEko @ @WhySoSerious | ftw. @Phor @SmoKey @JustRoberto @Tarzy

[Reporter] b0rn0key: Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

[Junior Moderator] Laza: Ramaneti aici ca este o comunitate foarte frumoasa si cu staff foarte bun.

[Reporter] b0rn0key:  Multumesc pentru atentia acordata si pentru raspunsurile sincere. O seara placuta in continuare !

[Junior Moderator] Laza: Multumesc si eu pentru invitatie. O seara placuta in continuare si tie.

 

Iata acesta a fost minunatul nostru coleg @Laza! Iti urez mult succes in continuare in ceea ce vei face si nu pleca de aici ca ti da @Tarzyflood😆

Astept pareri si daca v a placut type 💪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un interviu frumos , aveti amandoi o 🍺 din partea mea ! 

@LazaGrija de tine bro , esti un om  bun cu intetii si mai bune , mult succes in tot ce vrei sa faci ! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, b0rn0key a spus:

LRCKmw6.png

Seara buna dragilor, am revenit cu un nou interviu, iar asta seara il avem alaturi de noi pe @Laza!

📌  Who is LAZA 📌

[Reporter] b0rn0key: Pentru inceput vreau sa ti aflu intregul nume, deoarece din cate stiu acesta este un prefix, o prescurtare.

[Junior Moderator] Laza:  Lazaschevici Andrei Alexandru.

[Reporter] b0rn0key: Spune-ne te rog ce varsta ai si daca muncesti sau esti inca pe bancile scolii.

[Junior Moderator] Laza: Am varsta de 18 ani si de abia am terminat scoala.

[Reporter] b0rn0key: Fa ne o scurta descriere despre tine (in afara ca ti place berea 😆😞

[Junior Moderator] Laza: Pai sunt prietenos,sociabil,glumet.(Imi place si vinul/vodka)

[Reporter] b0rn0key: Care sunt pentru tine cele mai rafinate calitati pentru tine?:

[Junior Moderator] Laza: Calm,inteleg glumele,saritor.

[Reporter] b0rn0key: Cum iti place sa ti petreci timpul liber? Cu prietenii, cu familia sau petrecand ore pe calculator?:

[Junior Moderator] Laza: Pai imi place sa il petrec pe pc,cu prietenii, cu familia. Depinde de ce vr sa fac.

[Reporter] b0rn0key: Ce scopuri in viata ai si ce scopuri crezi ca le-ai realizat pana acum ?

[Junior Moderator] Laza: Deocamdata nu am nimic in gand,dar poate pe viitor voi vedea.

[Reporter] b0rn0key: Care este frica ta?

[Junior Moderator] Laza: Paianjeni

[Reporter] b0rn0key:  Cum decurce o zi din viata ta ?

[Junior Moderator] Laza: Pai ma trezesc,beau cafeaua,mai fac ceva treaba pe acasa si dupa la pc sau pe afara.

[Reporter] b0rn0key: Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor ?

[Junior Moderator] Laza: Nu detin inca,dar pe viitor as vrea sa conduc un Audi A4 B8.

📌 Laza in LeagueCs 📌

[Reporter] b0rn0key: Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

[Junior Moderator] Laza: Este o comunitate foarte mare si administratia este foarte activa in caz ca ai vreo problema.

[Reporter] b0rn0key: Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

[Junior Moderator] Laza: Pai am ales sa incerc o comunitate noua si sa intalnesc persoane noi.

[Reporter] b0rn0key:  Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

[Junior Moderator] Laza: Prima mea parere a fost foarte buna,staff-ul este de treaba si lucrurile evolueaza foarte bine.

[Reporter] b0rn0key: Cum a inceput pasiunea ta pentru administrare/moderare forum?

[Junior Moderator] Laza: M-am gandit sa incerc ceva nou si sa invat.

[Reporter] b0rn0key: Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?

[Junior Moderator] Laza:  @b0rn0key @PlayZeeK. # GFX @Andrei @ LeagueCS @jEko @ @WhySoSerious | ftw. @Phor @SmoKey @JustRoberto @Tarzy

[Reporter] b0rn0key: Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

[Junior Moderator] Laza: Ramaneti aici ca este o comunitate foarte frumoasa si cu staff foarte bun.

[Reporter] b0rn0key:  Multumesc pentru atentia acordata si pentru raspunsurile sincere. O seara placuta in continuare !

[Junior Moderator] Laza: Multumesc si eu pentru invitatie. O seara placuta in continuare si tie.

 

Iata acesta a fost minunatul nostru coleg @Laza! Iti urez mult succes in continuare in ceea ce vei face si nu pleca de aici ca ti da @Tarzyflood😆

Astept pareri si daca v a placut type 💪

Un interviu bine pus la punct si conturat. Cat despre ce mi-a placut cel mai mult in acest interviu, a fost ultima parte. Salutari @b0rn0keysi @Laza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare fain interview-ul!

Încă o dată se subliniază faptul că @Tarzy e pericol public și trebuie ținut bine ca să nu se dezlănțuie!😆

Vă urez mult succes în continuare tuturor!

Spor în toate!

#COMUNITATEA LEAGUECS

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Fondator

''[Junior Moderator] Laza: Nu detin inca,dar pe viitor as vrea sa conduc un Audi A4 B8.'' 

 

imi plac planurile tale de viitor @Laza

 

Frumos interviu, felicitari amandurora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos interviul , ai ganduri pentru viitor ceea ce e bine , succes si bravo amandurora pentru interviu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate