Sari la conținut

[ Interviu ] - PlayZeeK. # GFX - Global Moderator LeagueCs


Alx.

Postări Recomandate

LRCKmw6.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @PlayZeeK. # GFX

 

⬇️ - POWER ON - ⬇️

 

 

 

  • Alx.: Buna PlayZeeK. # GFX,  multumesc pentru ca ai acceptat aceasta invitatie. Ne poti spune pentru inceput care este numele tau real, varsta si unde locuiesti?
  • PlayZeeK. # GFX:  Ma numesc Dragos am 23 de ani si locuiesc in ploiesti
  • Alx.: As dorii sa stiu cum te-ai descrie in cateva cuvinte ?
  • PlayZeeK. # GFX: Ambitios amabil sufletist
  • Alx.: Cum ai descrie jobul perfecta pentru tine?
  • PlayZeeK. # GFX: o meserie foarte grea si foarte banuasa "lautaria"
  • Alx.: Ce ti-ar aduce zambetul pe buze chiar acum?
  • PlayZeeK. # GFX: buna starea prietenilor de pe leaguecs se stiu ei bine
  • Alx.: Poveste o intamplare amuzanta din copilarie sau ceva ce nu vei uita niciodata?
  • PlayZeeK. # GFX: sunt multe de spus dar hai sa incepem Cu una am fost in franta in spitalp rin 2016 cam asa am picat paralizat si mi-au spus doctori ca voi ramane asa pe viata dar nu a fost asa am recuperat mersul in romania la un terapeut foarte bun
  • Alx.: Care este acel lucru pe care majoritatea oamenilor nu il cunosc despre tine?
  • PlayZeeK. # GFX: pai eu sunt un baiat respectuos si  eu pe unde am umblat cu tot cu problemele care le am de snatate si asa ma-m integrat uite aici pe leaguecs de exemplu si in societate.
  • Alx.: Multumesc pentru sinceritatea de care ai dat dovada , acum trecem putin si pe partea "virtuala", esti pregatiti pentru next level?
  • PlayZeeK. # GFX: da sa incepem

 

🎮 - GAMING MOD IS NEXT - 🎮

 

  • Alx.: Cum ai ales acest nickname ?
  • PlayZeeK. # GFX: E un nickname dat de la un frate sa i zic asa mi la dat mie ca numai avea ce face cu el + e un nickname frumos
  • Alx.: Cum sa ajuns la dragostea pe care o ai  pentru "DESIGN" ?
  • PlayZeeK. # GFX:  am inceput sa lucrez in photoshop si sa imi placa cea ce fac si am observat ca la multi le place cea ce fac si de asta am ales sa immi placa "DESIGN"
  • Alx.: Ce te a determinat sa te implici in dezvoltarea acestei comunitati?
  • PlayZeeK. # GFX: Am ales sa ma implic pentru ca imi place staff-ul acestei comunitati
  • Alx.: Descrie o zi cum decurge ca si GLOBAL MODERATOR pentru LEAGUECS ROMANIA?
  • PlayZeeK. # GFX: Responsabilitate multa si foarte multa implicare si doresc sa ma implic cat mai mult
  • Alx.: As dorii din partea ta, o scurta caracterizare a acesti comunitati ( o parere de la inceput pana in momentul de fata ) !
  • PlayZeeK. # GFX:  STAFF capabil oameni prietenosi si amabili nu cum zic uni ca sunt toxici
  • Alx.: Din pacate timpul este scurt,eu personal is implicat de scurta vreme in acest proiect dar ce parere ai despre sectiune "Interview"?
  • PlayZeeK. # GFX: faci o treaba minunata si e o sectiune care se merita sa te ocupi de ea
  • Alx.: Multumesc pentru ca ai acceptat sa te "zapacesc" cu intrebari si mai ales pentru sinceritate  ! O zi frumoasa sa ai !
  • PlayZeeK. # GFX: multumesc la fel va pup Staff-ul Leaguecs!

 

 

🔚 - THE END -   🔚

Acesta, prin urmare, a fost interviul @Alx. - @PlayZeeK. # GFX  Ca o opinie proprie, am descoperit in spatele acestui user o persoana foarte sincera !

Speram ca v-a placut.

Asteptam pareri, si de ce nu, daca v-a placut, un like/ador.   

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate