Sari la conținut

[Propunere] Jocuri Online


FanTeziE.dLL

Postări Recomandate

 

  • Nume : Jocuri Forum 
  • Care este sugestia/propunerea dumneavoastră? :
  • Vin aici cu o propunere pentru Categoria "Jocuri Online" 
  • Dupa cum  vine si denumirea de jocuri online ,propun sa se adauge o subcategorie numa "Jocuri  Forum"Unde sa se faca Topicuri cu jocuri de exeplu :  Alba /Neagra + alte jocuri .
  • Cum va ajuta această sugestie/propunere comunitatea? Eu cred ca va fi  o sectiune activa.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După cum sa observat fiecare categorie (aproape) la zona Counter Strike ( serverele comunități ) deține deja o categorie cum e aceasta 

Nu o sa spun nici pro dar nici contra 

(în cazul în care se accepta doresc sa subliniez faptul ca o sa existe spam sau cine mai site ce nelămuririle.  As vrea ca posturile pe acea categorie sa nu fie luate în considerare la * Conținutul unui utilizator/Membru/Grad de pe forum) 

 

Părerea mea. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , motive

  • Sunt 3 servere care detin discutii libere si se bazeaza pe jocuri , faci 28 de postari lejer + ca daca raspunzi de 2-3 se ajunge la 100 de postari fara rost, pe zi 
  • Daca postarile nu sunt contorizate automat categoria va fi inactiva 
  • Iar categoria Jocuri Online e bazata pe resurse si informatii nu jocuri in sensul acela
  • Cum a zis @Ciudățel doar spam si daca postarile nu se vor fi contorizate va deveni repede inactiva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate