Sari la conținut

Propuneri


BandiT

Postări Recomandate

Normal pentru spart si chestii ar trebui  video, dar ma gandesc ca pana stai sa prinzi acel player o sa ia timp, de asta am acceptat si poza, in cel mai rau caz dati-le slay/kick mai mult, ban  doar daca a insinat prea mult, sau la ceilalti care fac zi de zi aceiasi chestie puteti sa ii banati fara sa postati dar in orice caz facetiva o poza  sa o aveti daca e ceva.

  • Like 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Nume tau : WorK

Nume propunere : comenzi pe chat

Detalii propunere : as vrea de acu' sa putem da slay,gag,ban si pe chat nu doar pe consola. De exemplu: /slay work 

Poze/video...etc. -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Propun ca arma de la level 62 sa fie inlocuita total. Nu este buna de nimic, nu da dmg la poduri, porti, usi  etc. Nu vezi 40% din ecran cand tragi cu, daca zm este la distanta mare trage numai pe langa si nici nu poti sa vezi zm. Nici macar la nemesis nu este buna, da dmg prea putin(aia de la 58 este cu multe peste) si poti face ceva doar daca ti zm in froze mereu(cea ce este o nesimtire sa nu lasi zm sa joace si el). Pentru penultimul level in care poti lua arma, arma asta este jalnica. Toti care au, s-au trecut de level 62 nu au folosito. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Nume tau : Ruskore

Nume propunere : Schimbare skin-uri + Remove Assault from Nemesis

Bandite mai schimba skin-urile manca-ti-as satelitii tai ca-s aceleasi de mai bn de juma de an ne-am plictisit de ele. Also, scoate assault de la nemesis ca-i infecta rau mapa aia sa-ti traiasca.

Poze/video...etc. :  -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

skinurile is din iunie, si lucrez la asta la un nou update, numai e greu de gasit skinuri care nu au mai fost pe sv, aveti rabdare, assault se va scoate doar cand vom gasi o alta mapa pt nemeesis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

1- the "STUN" weapon should be able to stop madness when reloading. just that modification.
2- remove the "apocalypse" round from the game modes since when the players are under cover the zombie cannot find them unless they look over the edge of their hiding place and a lot of time is wasted

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

Nickname : XxAyMaNxX

Suggestion : Add Level Exp & Ec Rewards From Levels 66 -> 70 -> 75 .

Details : As i see There's no Lvl Rewards After Level 65 Which Is Kinda Hard To Gain Exp Without Bouns In Escapes ... After Level 65 You will need atleast 01 Mil exp Per Each level.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nick : XxAyMaNxX .

Request : Remove Map "ze_blackmesa_cave" .

Details : The issue with Map is when player with Multi-Jump can Climp Up the Train and Goes to the others side of Escape Area ... Once it hits the ground , The Explosion Trigers Meaning all other Ct's on train Gets killed .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume tau : kitZu

Nume propunere : Noua regula, al serverului.

Poze/video...etc. :  Nu este nevoie.

Detalii: Eu as propune sa se bage o regula noua al serverului, exact cu limbaj. Mai nou exact, de pe server, va trebui sa vorbim numai in engleza/romana. De ce? Pentru ca deja e scapat de sub control, al serverului, atat si altii admini straini care incep sa vorbeasca in alta limba, ceea ce mi se pare dezgust. Am mai auzit kitZu dar cu alta limba, ceea ce nu putea fi folosit pe google translate. Ceea ce inseamna ca ori ei, incep sa ne injure in alta limba care e greu de traducat pe google, dar normal teoretic, server-ul ar trebui sa fie doar ENGLISH/ROMANA. Cum ar fi sa vorbeasca toti in diferite limba, si sa vezi ca kitZu 3kk 5krfk o3ldsl ( ceea ce inseamna ca ori ma injura, ori isi bate joc de mine, si tot ei se duc pe forum ca de ce i-am dat gag pe ce motiv fara motiv. ), si nu sunt singurul, mai sunt altii admini care sunt batjocoriti si ei. Eu propun normal in teoretic sa se primeasca GAG/GAG 15 min/ban 15 min. Multumesc pentru intelegere. Ah, am spus din bun simt sa vorbeasca ei engleza macar atat, dar se pare ca nimeni nu ma asculta, si tot o vor face in continuare.

 

P.S. acum i-am prins pe ei vorbind in alta limba despre tine, BandiT. https://imgur.com/a/sXuJu61

 

Editat de kitZu
  • Like 2
  • UP 2
  • Fortzaaaa 2
  • Mor de râs 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Nume tau : T@Max.

Nume propunere : Change questions

Poze/video...etc. :  -

Detalii: 

As it is noted, the previous questions have been changed, but the matter has become worse than before, as most of the questions are very difficult and impossible for any normal person to answer, and I believe that no one ever replies to them except rarely, and that is because they talk about delicate topics. And it's not general
There are also questions with choices, but they are not shown, so how do we answer this?
I demand that the questions be improved and made a little easier, not impossible, as well as that the questions with choices be deleted.
Examples of questions to be asked:
- How many letters are there in the English language?
- What country is famous for sushi?
- What is the highest mountain in the world?
- What is the largest continent in the world in terms of area?
- What is the sea that separates the countries of Türkiye and Greece?
- How old is the Earth?
- What is the number of planets in the solar system?

That was all I had
Best Regards

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Al this questions are all taking directly from internet, and there is like maybe 20 different domains, soo questions will stay as it is now.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Nume tau :  Serban George Marian / BabiloN

Nume propunere :  Comanda /rtv in chat pentru toti playerii

Detalii propunere : Consider ca este nevoie de aceasta comanda pentru a putea schimba mapa cand toti jucatorii sunt de acord sau mai mult de 50% din acestia, cand nu este nici un membru staff, sa poata fi folosita oricand sau cand mai sunt 15 minute din mapa (asta la latitudinea voastra). Am observat ca lipseste aceasta comanda cand m-am jucat pe aceeasi mapa de 100 de ori intr-o zi sau cand pica sv-ul. Asa s-ar juca si mai multe mape, mape noi, diversitate, consider ca nu e greu de scriptat comanda sau de luat, asta nu e treaba mea :)). Sper ca nu am deranjat si escape-uri multe in continuare!

Poze/video...etc. :  -

  • UP 1
  • Fortzaaaa 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Din păcate, conținutul tău conține termeni pe care nu îi permitem. Te rugăm să editezi conținutul pentru a elimina cuvintele evidențiate de mai jos.
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Restabiliți configurația implicită

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate