Sari la conținut

[FOTBAL] Budescu și Gabi Tamaș s-au distrat la declarații: "Întrebați-l cum e să mă aibă adversar / Mă duc la el în vestiar"


jAN

Postări Recomandate

aD02MzYmaGFzaD01YzRiZmI0ZTMyOWZhMmE4YTcy

     FC Voluntari a obținut o remiză cu FCSBscor 0-0, în etapa cu numărul 15 din Liga 1.

      Gabi Tamaș a fost întrebat la finalul partidei cum s-a simțit să-l aibă adversar pe fostul său coleg, Constantin Budescu: "Ne merităm locul pe care ne aflăm. Cred că este pentru prima oară când Voluntariul termină turul pe loc de playoff. Nu aș vrea să vorbesc foarte mult despre FCSB, acum vrem să ne bucurăm pentru noi.

     Întrebați-l pe el cum e să mă aibă adversar, că el vine în mine (râde), nu eu în el. Îl știți pe Budi, e un jucător extraordinar, orice fundaș are probleme în fața lui. Noi am zis să nu pierdem azi, ca să terminăm turul pe un loc de playoff", a spus Tamaș, după remiza cu FCSB.

        Budescu și Gabi Tamaș s-au distrat la declarații

     Constantin Budescu a vorbit și el ulterior despre duelul cu Tamaș, care în afara terenului este unul dintre prietenii săi: "La început când îl vedeam adversar era ciudat. Suntem prieteni buni. După meci mă duc la vestiar la el să vorbim.

     Chiar ne-am simțit bine împreună la Astra. Acum suntem fiecare la altă echipă și ne facem treaba", a spus Budescu.

 

sursa:digisport.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate