Sari la conținut

[ Interviu ] Freaky - Deținător Light.LeagueCs.Ro


MAVERIK.

Postări Recomandate

CBvqvhS.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @FreAky.

 

WvpsWwt.png @MAVERIK.Salut Freaky ! Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu

persoana.png @FreAky.Te salut !

WvpsWwt.png @MAVERIK.: Pentru inceput am sa-ti adresez cateva intrebari personale.

WvpsWwt.png @MAVERIK.Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

persoana.png @FreAky.Ma numesc Morosanu Gabriel,am 32 ani si locuiesc In Germania ,oras Nurnberg

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

persoana.png @FreAky.Da mai am 2 frati mai mari! Ne intelegem bine ! 

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ce gen de muzica asculti ?

persoana.png @FreAky.Sincer ......ascult toate genurile,depinde de starea de spirit actuala :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Vorbind despre muzica, o apreciezi doar  ascultand-o sau iti place si tie sa cânti ?

persoana.png @FreAky.Doar ascult ! Daca incep sa cant ,nu sunt geamurile stabile! :)

 WvpsWwt.png@MAVERIK.Ai o melodie ,,preferata” ? Daca da,ne-o poti spune si noua ?

persoana.png @FreAky.Da clar ca am ! Chiar acum imi canta in urechi !! 

persoana.png @FreAky.De aici se trage si Neaku respectiv ! :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

persoana.png @FreAky.AAA.......nu am nici un talent aparte ....inafara de a o enerva pe sotie ! :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Care este mancarea ta preferata ?

persoana.png @FreAky.Pfff......am mai multe ....Ciorba de burta, cartofi prajiti,mici........dar daca primesc sorici de porc....renunt la orice ! :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Cand erai mic, ce doreai sa devii?

persoana.png @FreAky.Fotbalist profesionist !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic ? (Jocurile copilariei)

persoana.png @FreAky.Aw....pai na....nu stiu cum se zic in unele zone,dar la noi era BIS(gen niste caramizi puse una peste alta,iar noi dadeam cu o minge dupa ele,iar cand le daramam,ceilalti trebuiau sa le aseze la loc fara sa fie loviti de cealalta echipa cu mingea!) nu stiu daca stiu multi jocul ! :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Iti place sa colectionezi anumite obiecte ? Ai avut vreodata o colectie ?

persoana.png @FreAky.AAA......da dar eram foarte mic ,si mi-am cam luat si bataie pentru chestia asta! Eram foarte mic...tin minte si inainte cum DACIA era la putere in Romania , le furam emblema de Dacia din fata ,se scotea foarte repede.....pana a veniti politia la noi acasa!(Aveam vreo 3 plase de insigne! :))) )

WvpsWwt.png @MAVERIK.Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie ? Daca iti mai amintesti bineinteles !

persoana.png @FreAky.Sincer...nu imi amintesc o nazbatie asa mare....doar una...la care ii port si urma in frunte ! M-a dus mama la bunici cand eram mic....si am fugit dupa un cal,mi-a dat o copita in cap,de am si acuma semnu de la Nike in frunte ! Si e pe bune ! 

- BackStage-

WvpsWwt.png @MAVERIK.: Era incalcat cu adidasi nike calul :)

persoana.png @FreAky.: :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ce scopuri in viata ai si ce scopuri crezi ca le-ai realizat pana acum ?

persoana.png @FreAky.Sincer scopu meu principal ,l-am realizat ! Mi-am dorit copii foarte mult,m-a ajutat Dumnezeu,am un baiat si o fata ! Acuma telul meu in continuare ,este sa le fac un viitor cat mai frumos ,si sa le ofer tot ce nu am avut eu !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Care este frica ta?

persoana.png @FreAky.Frica mea este...sa nu plec de pe pamantu asta pana nu sunt copii pe picioarele lor !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

persoana.png @FreAky.Nu cred ca exista asa ceva ! O relatie perfecta inseamna sa fie totul roz ! Eu am alta definitie la relatia perfecta ! 

WvpsWwt.png @MAVERIK.Care a fost ultimul film/serial vizionat si care este parerea ta despre el ?

persoana.png @FreAky.Ultimul Serial vizionat este Carbon modificat ! Imi place ,este reusit dupa parerea mea...fiecare are gustul lui,si abea astept sa iasa sezonul urmator !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ce meserie practici sau doresti sa practici pe viitor ? Ce planuri ai ?

persoana.png @FreAky.Momentan sunt sofer de Tir,si cred ca o sa fac meseria asta lung timp.....inca nu vad sa fac altceva,asta e acuma,pe viitor nu stiu !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Esti mandru de tine pentru ce ai realizat pana acum ?

persoana.png @FreAky.Sunt foarte mandru !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Care sunt defectele & calitatile tale ?

persoana.png @FreAky.: Defectul meu este,lipsa de rabdare,ma enervez foarte repede ! Iar calitatea mea este(eu o numesc calitate,altii se supara) ITI ZIC VERDE IN FATA ! Adica ,nu pe la spate,barfe ! :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Detii un vehicul personal ? Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor ?

persoana.png @FreAky.Da detin ! Am un Audi A6 Avant ! Nu am pretentii la altceva !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Cum decurce o zi din viata ta ?

persoana.png @FreAky.Dimineata la 06:30 drepti,ca orice om,te speli...chestii,beau cafeaua,o tigara,apoi la munca pana pe la 16:30,17:00 maxim,vin acasa mananc putin discutii cu familia ,copii,putin in lumea asta virtuala,se face tarziu si somn ! :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

persoana.png @FreAky.: Da,o poza cu toata familia ! Doar sa intru pe Fb ca am scula noua si nu am nici o poza pe pc asta ! :)

persoana.png @FreAky.:  https://imgur.com/9F9QLtY

WvpsWwt.png @MAVERIK.Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

persoana.png @FreAky.Este o comunitate de apreciat ! Niste oameni frumosi ,caracter frumos !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

persoana.png @FreAky.Hm.am fost atrasi sa zic asa ! @X-Tream are o relatie buna cu @Gifynel sa zic asa,binenteles decizia a fost a noastra sa venim aici ! Nu am fost stresati sau obligati !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

persoana.png @FreAky.Sincer sa fiu,nu prea am timp sa navighez pe toata comunitatea,cel mai mult sunt pe Sectiunea noastra ,la Light,staff-ul dupa cum am mai spus niste oameni cu caracter frumos ,cu bun simt,nu am dat de nimeni cu nasu pe sus !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Cum a inceput pasiunea ta pentru administrare/moderare forum/server?

persoana.png @FreAky.Nu cred ca pot sa ii zic pasiune, Sunt detinator la Light...joc Counter cam de cand a iesit jocul.....am avut o pauza cam mare ...de vreo 5,6 ani,iar cand a dat "PANDEMIA" asta peste noi,Am discutat cu @Gifynel sa ne facem propriul nostru server,pentru ca am mai jucat pe altele si erau foarte multi copii care administrau jocul si ne luam ban aiurea ! Asa ca am decis sa facem noi unul si sa nu acceptam asa oamenii,pentru ca strica distractia aluia ce stie sa tina un mouse in mana !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?

persoana.png @FreAky.Inafara de oamenii mei, @X-Tream ! Cam aici m-am rezumat pana acum :)

WvpsWwt.png @MAVERIK.Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

persoana.png @FreAky.Sa o tineti tot asa ! Sunteti niste oameni frumosti,sa nu va schimbati caracteru ,pentru ca asta e imaginea cea mai importanta si ce-mi doresc mie ,sa se implineasca si la voi ! Sa fiti iubiti !

WvpsWwt.png @MAVERIK.Multumesc pentru atentia acordata si pentru raspunsurile sincere. O seara placuta in continuare !

persoana.png @FreAky.Multumesc la fel ! VA SALUT !

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @FreAky.

 

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "
Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate