Sari la conținut

[Interviu] X-Tream - Fondator LeagueCS


lyfe

Postări Recomandate

3nV8mzS.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS!

In acest interviu suntem alaturi de @X-Tream

@lyfeSalut și bine te-am găsit tata x-tream la un Interviu marca LeagueCS!

@X-TreamSalut, mulțumesc de invitație!

 @lyfeCum te numești, câți ani ai și unde locuiești?

@X-Tream- Mă numesc Adrian, am 32 de ani, sunt din Deva dar momentan locuiesc în UK.

@lyfeAi un loc stabil de muncă momentan? Te simți bine fiind la muncă?

@X-TreamDa, am un loc de muncă, lucrez într-un take-away în UK.

@lyfeNe poți spune niște talente sau abilitați personale speciale?

@X-TreamNu pot să spun neapărat că am talente sau abilități. Cel mai bine e să-mi fie apreciate de cei din jurul meu daca am...

@lyfe - Cum decurge o zi din viața ta?

@X-TreamPăi, de obicei, mă trezesc, mă duc la munca, în pauza de 2 ore sunt aici pe comunitate, dupa aceea iar mă duc la muncă, și noaptea sunt trup și suflet pentru LeagueCS!

@lyfe Ce jocuri îți făceau plăcere să le joci când erai mic? (Jocurile copilăriei)

@X-Tream- În general, mă jucam cam toate jocurile copilăriei, nu pot să spun că aveam unul mai favorit.

@lyfeCare ar fi cea mai mare năzbâtie făcută de tine în copilărie ?

@X-TreamAm chiulit de la ora mea de Chimie și m-am ascuns în dulap la ora altora, care aveau Geografie. Evident că m-au dat de gol colegii și am fost prins de profesori :).

 @lyfe-"Aia facem noi in fiecare saptamana haha" 

@lyfe - Ai vreo frică aparte?

@X-TreamNu pot spune că am vre-o frică.

@lyfeCe scopuri in viată ai și ce scopuri crezi că le-ai realizat pană acum?

@X-Tream- Nu am un scop anume. Nu sunt un visător, iau totul treptat. Și, cam ce îmi propun să fac, și realizez. 

@lyfeAcum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

@lyfeNe poți spune o mică istorioară despre cum a început ideea de a creea comunitatea și cum ai reușit să o menții pentru așa mult timp?

@X-TreamPăi, eram pe diverse comunități, încercam să ajut, să crească , iar de multe ori aveam diferite împedimente datorate staff-ului de pe acele comunități, și, m-am decis ca e timpul să îmi fac eu comunitatea mea. De menținut, a fost greu, pentru că de-a lungul timpului am avut parte de fel și fel de provocări, însă, cea mai mare provocare, au fost mereu proprii tăi oameni pe care îi ai lângă tine. Dacă ei trăgeau la aceeași "căruță", era totul okay, dacă nu, nu. Mereu, chiar dacă am luat decizii care nu erau pe placul unora sau altora, am reușit să o scot la liman și să țin LeagueCS-ul pe linia de plutire. Și fără să-mi atribui vreun merit, consider că asta e datoria unui "lider", că indiferent de provocări, să știe să stabilizeze lucrurile.

@lyfe- Ce impresie ai avut la începutul aventurii și ce impresie ai  în momentul acesta?

@X-TreamPăi, la început, credeam că totul e ușor și roz. Însă, cu timpul, mi-am dat seama că unii ar face orice pentru un amărât de grad, că unii caută doar grade și putere în mediul online, și că, e foarte greu să ai oameni de calitate în jurul tău. Pot să mărturisesc că acuma sunt tare mândru de staff-ul comunității noastre, care este alcătuit din oameni maturi, cu bun simț, cu caracter, care nu s-ar "vinde" pe un amarat de grad. Iar acest lucru oferă stabilitate comunității.

@lyfeDe unde numele "LeagueCS"? 

@X-TreamPăi, așa am cumpărat comunitatea, cu acest nume. Practic, LeagueCS-ul m-a ales pe mine. Așa a fost să fie :).

@lyfe:)  Cum vezi comunitatea peste 2 ani?

@X-Tream-  E greu să mă pronunț, pentru că pe o comunitate provocările sunt mari, iar staff-ul, de cele mai multe ori, într-o continuă schimbare.

@lyfePoți enumera persoanele care te fac și te inspiră să ții comunitatea în picioare în fiecare zi?

@X-TreamPăi, cam majoritatea staff-ului actual, pentru că sunt oameni pentru care se merită sa fii în online și nu în ultimul rând, mulți dintre deținătorii de servere, cu care avem o relație destul de bună și cel mai important, de respect reciproc...

@lyfeUn  mesaj de încheiere pentru comunitatea LeagueCS?

@X-Tream-Vă mulțumesc tuturor pentru că ați fost alături de noi în acest drum lung de aproape 2 ani, și vă asiguram că indiferent de provocări, noi vom rămâne aici și ne vom da tot interesul ca această comunitate să evolueze cât mai frumos în lumea gaming-ului din România!

                           -backstage-

*Mi se activase spam blockeru si nu vazui mesaju 😛

<00:41:41> "X-Tream": Ma ai adormit? )
<00:41:50> "LYFE": nu nu
<00:41:53> "LYFE": astept 
<00:42:04> "X-Tream": Ce?
<00:42:08> "LYFE": pai n ai raspuns
<00:42:09> "LYFE":  : ) 

Acesta a fost interviul: @lyfe - @X-Tream

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "Like"

❤️ 

P.S. Primul interviu ( :, next times we improve ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un caracter aparte, Leader innascut!

Ador faptul ca ai format intrebarile special pentru el, e o nota de originalitate in interviu.

Nota 10 atat pentru intrebari cat si pentru raspunsuri! 

Traiasca LeagueCS - Romania #

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate