Sari la conținut

[Interviu] Lyfe - Administrator LeagueCs


MAVERIK.

Postări Recomandate

3nV8mzS.png

Bine v-am gasit la un nou interviu in cadrul proiectului LEAGUECS

In acest interviu suntem alaturi de @lyfe

 

I80yjKH.png @MAVERIK.Salut Lyfe ! Multumesc ca ai acceptat invitatia mea, pentru acest interviu

ZNcjnrg.png @lyfeSalut! :) , Mersi la fel de invitatie!

I80yjKH.png @MAVERIK.Pentru inceput am sa-ti adresez cateva intrebari personale.

I80yjKH.png @MAVERIK.Cum te numesti , cati ani ai si unde locuiesti ?

ZNcjnrg.png @lyfeMa numesc Ștefan Ion, am 15 ani si locuiesc in Chi?inău, Republica Moldova.

I80yjKH.png @MAVERIK.Ai frati / surori ? daca da cum te intelegi cu ei ?

ZNcjnrg.png @lyfeO sora , ne omoram, ne mai injuram da ne iubim .

I80yjKH.png @MAVERIK.Ce gen de muzica asculti ?

ZNcjnrg.png @lyfeDepinde de dispozitie sau ce fac pe moment, deobicei ceva chill sa mi relaxeze mintea.

I80yjKH.png @MAVERIK.Ai o melodie ,,preferata”? Daca da,ne-o poti spune si noua?

ZNcjnrg.png @lyfeUna din astea 3 > Fly me to the moon- frank sinatra / L.O.V.E. - Frank Sinatra / miyagi & andy panda -  Сын

I80yjKH.png @MAVERIK.Ai vreun talent sau o abilitate aparte ?

ZNcjnrg.png @lyfeSa fac lumea sa se enerveze pana imi da ban . Nu prea am, sunt in crestere, inca imi dezvolt pasiunile.

I80yjKH.png @MAVERIK.Care este mancarea ta preferata?

ZNcjnrg.png @lyfeTocmai ce am terminat o shaorma si ma simt in rai  (Ca fastfood), In general imi plac mult pastele carbonara sau simplu paste cu ton.

I80yjKH.png @MAVERIK.Cand erai mic, ce doreai sa devii?

ZNcjnrg.png @lyfeZiceam sa ma fac inginer de santier da am pierdut pasiunea de mate.

I80yjKH.png @MAVERIK.Ce jocuri îti faceau placere sa le joci cand erai mic? (Jocurile copilariei)

ZNcjnrg.png @lyfe: Joc cs1.6 de la 7 ani . M-am jucat toata viata counter. Ma mai jucam si pe friv cateodata si deja pe afara fotbal,basket,ascunselea.

I80yjKH.png @MAVERIK.Care este cea mai mare nazbatie facuta in copilarie? Daca iti mai amintesti bineinteles !

ZNcjnrg.png @lyfeInca am timp sa fac nazbatii  oricum sunt destul de precaut mereu, cred ca cand n am ascultat de parinti am fugit afara la fotbal si mi am rupt mana rau de tot .

I80yjKH.png @MAVERIK.: Care este frica ta?

ZNcjnrg.png @lyfeInaltimile si faptul ca o sa ajut prea multa lume din bunatate 😐

I80yjKH.png @MAVERIK.Cum ai vedea tu relatia perfecta ?

ZNcjnrg.png @lyfeIubire reciproca, sinceritate si intelegere si numaidecat multa comunicare, mai ales in primele 6 luni.

I80yjKH.png @MAVERIK.Esti un fan al stilului de viata sanatos ?

ZNcjnrg.png @lyfeAm 1.78 cu 74kg sunt destul de gras , da mi am pus un scop sa dau jos la 65 pana la vara deci incerc sa adopt stilu asta.

- BackStage -

- I80yjKH.png @MAVERIK.: Slabesti pentru gagici :)) -

- ZNcjnrg.png @lyfeN am chef de iubire la 15 ani  , o fac ca nu mi place cum arat acum si am corpul destul de dezvoltat -

- I80yjKH.png @MAVERIK.Da,mult succes in cea ce iti propui ! -

- ZNcjnrg.png @lyfe: Thanks ❤️ -

I80yjKH.png @MAVERIK.Care sunt defectele & calitatile tale ?

ZNcjnrg.png @lyfeBag extrem de mult suflet in lucruri prea minore  si o calitate ar fi ca odata ce incep sa invat sau sa citesc ceva nu ma opresc pana nu termin 

I80yjKH.png @MAVERIK.Ce masina ti-ar placea sa conduci pe viitor?

ZNcjnrg.png @lyfe: Ziceam sa mi iau un Audi a4 2012 de inceput dupa care sper la un rs7 sportback sau un r32 daca merg lucrurile cum trebuie 

I80yjKH.png @MAVERIK.Cum decurce o zi din viata ta ?

ZNcjnrg.png @lyfeMa trezesc, ma duc direct in dus, dupa beau o cafea si la scoala, dupa vin acasa intru ts/forum verific mesaje si deja mai fac ceva prin photoshop sau ma pun sa invat. Mai ies si pe afara cateodata pe la 10-11 seara da n am cu cine 

I80yjKH.png @MAVERIK.Ne poti lasa o poza sau mai multe poze cu tine ?

ZNcjnrg.png @lyfehttps://imgur.com/a/YegwI6R is de vreo juma de an nu prea am in pc 

I80yjKH.png @MAVERIK.Unde te vezi in urmatorii ani ?

ZNcjnrg.png @lyfeLiceu>Universitatea de economie din Moldova(ASEM)/Poate o universitate in Romania>Un job frumos si un apartament undeva prin L.A.

I80yjKH.png @MAVERIK.Iti place sa calatoresti ? daca da , unde ?

ZNcjnrg.png @lyfeNu prea am calatorit mult la viata mea dar dupa universitate am in plan sa cutreier lumea , e cel mai frumos lucru.

I80yjKH.png @MAVERIK.Acum iti voi adresa cateva intrebari legate de comunitate !

I80yjKH.png @MAVERIK.Ce parere ai despre comunitatea LEAGUECS & administratia acesteia ?

ZNcjnrg.png @lyfeSunt pe comunitate de un an si 3 luni deja, e cea mai frumoasa comunitate pe care am fost cred. Cat despre administratie, fac parte din ea si cred ca e cea mai frumoasa administratie posibila. Un staff unit si plin de pasiune pentru comunitate, fiecare cu acelasi scop sa creasca comunitatea.

I80yjKH.png @MAVERIK.Ce te-a facut sa alegi comunitatea LEAGUECS ?

ZNcjnrg.png @lyfeLuasem o pauza de la orice tine de pc iarna trecuta si cand ma reapucasem iar de cs etc.. prin aprilie comunitatea precedenta nu mai era deci am zis sa vin aici la cererea unui prieten!

I80yjKH.png @MAVERIK.Care a fost prima ta impresie despre aceasta  comunitate,staff  si ce ne poti spune despre cum evolueaza lucrurile ?

ZNcjnrg.png @lyfePrima impresie a fost una interesanta, oricum eram un copil cu suferinte crescand prin mixuri pe comunitati , dar staff-ul m-a acceptat si in timp m am schimbat foarte mult. Lucrurile evolueaza enorm, anul trecut a fost o crestere giganta a comunitatii iar anul acesta prin warnight-urile avute consider ca am creat un eveniment istoric in comunitatile de gaming din Romania prin aducerea mai multor legende cat si echipe faimoase la warnight.

I80yjKH.png @MAVERIK.Ce ai schimba sau adauga pe forum ?

ZNcjnrg.png @lyfeFiind administrator, asta se discuta cam in fiecare zi/saptamana. Sunt unele chestii ce o sa fie implementate, probabil o tema noua in viitor si un pic mai multi moderator(incercam). Restul vine de la sine deja.

I80yjKH.png @MAVERIK.Poti enumera cativa din "prietenii" tai de pe acest forum / ts ?

ZNcjnrg.png @lyfeToti sunt prietenii mei atat cat stiu cum sa discute.  Oricum ei sunt oameni de valoare: @Santiago , @xxhevvoxx♔ , @Floridoare  , @Alek @ LeagueCS , @MAVERIK. , @Mădălin., @Ares , @Witcher @ LeagueCs , @Shadows Adi , @Cretuu , @what # LeagueCs ... si mai merge 

I80yjKH.png @MAVERIK.Un mesaj pentru utilizatorii comunitatii LEAGUECS ?

ZNcjnrg.png @lyfeBaieti si fete, tot staff-ul va multumeste pentru implicarea voastra prin activitatea voastra pe comunitatea noastra ❤️. Speram sa fiti alaturi de noi pentru o vreme indelungata de timp si in caz ca vreti sa faceti parte din staff-ul nostru va asteptam cu mainele deschise . Respect la toti!

I80yjKH.png @MAVERIK.Multumesc pentru atentia acordata si o seara placuta!

ZNcjnrg.png @lyfeMersi la fel pentru interviu! O seara faina!

 

Acesta a fost interviul @MAVERIK. - @lyfe 

 

Ce nota acordati acestui interviu?
Daca ti-a placut Interviul , Nu uita sa lasi un "
Like"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Termeni de Utilizare & Politică Intimitate